Autor Zpráva
kibitzer
Profil *
Ahoj,

právě jsem spustil web s novou službou ICQ Stalker - www.icqstalker.com. Za návštěvu, zhodnocení, případně registraci předem děkuji :)
David
Darker
Profil
Menu
1. Menu ve Firefoxu není na svém pozadí.
2. Po kliknutí na položku menu se chvíli nic neděje, pak se stránka přesměruje. Nevím jestli není chyba u mě, ale myslím, že spíš ne.
Upgrade:
1. Před otazníkem nemá být mezera.
Překlad:
1. Ten web si dělal ty? Jsi čech? Pokud jsou obě odpovědi ano, měl bys stránku udělal aspoň dvojjazyčnou.
kibitzer
Profil *
darker:
Díky moc.
ad Menu 1) To je účel, tudíž nejen ve FF ;)
ad Menu 2) To bude spíš záležitost hostingu (USA).
ad Upgrade: Díky za upozornění. Dávám za pravdu, ale mně osobně se to líbí více takto ;)
ad Překlad: Ano + ano. Web není cílen výhradně pro českého uživatele, nýbrž celosvětově, proto ta angličtina. Jazykové mutace (především ta česká) jsou v plánu do budoucna.
Darker
Profil
Pokus tam máš naschvál chyby, protože se ti líbí, nevím proč zde vůbec postuješ.
Hubert
Profil *
Ehm, to menu je opravdu nějaké zvláštní... Buďto je to schválně, nebo bude někde chyba... (používám chrome) S klikáním, jak popisuje darker problém nemám.... S tou češtinou... Souhlasím s darkerem.. A celkově na mě ten design působí divně.. Mé návrhy sice nejsou o moc lepší, ale promiň, tohle se mi nelíbí.... Je to suché...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0