Autor Zpráva
www.smelina.cz
Profil *
Zdarvím můžete mi poradit můj web http://www.smelina.cz dva roky vzrůstala sledovanost a tet asi rok po optimalizaci stránek se zasekla na cca 1000 lidí . díky za radu
Taurus
Profil
Asi vyhledávače dostaly do ruk Pravidla českého pravopisu. Je tam tolik chyb, stejně jako tady. Lidi to odrazuje, způsobuje to nedůvěryhodnost.
www.smelina.cz
Profil *
Taurus:
Ok tomu rozumí čestina nebyla nikdy moc moje stránka .Byl bych rát kdyby jste na některé chyby upozornil ,myslím ve webu.Jinak díky za váš názor.
jenikkozak
Profil
www.smelina.cz:
tet asi rok po optimalizaci stránek se zasekla na cca 1000 lidí .
Po jaké optimalizaci? Té, že bylo vytvořeno deset duplicitních webů? Nebo snad to narvání spoustu odkazů do patičky stránky?
Ta tisícovka, to je počet návštěvníků za rok?

Ok tomu rozumí čestina nebyla nikdy moc moje stránka .
Možná by pomohlo, kdybyste si ty texty po sobě přečetl.
Taurus
Profil
Za 500,– za hodinu... je tam toho moc. Je dobré si text zkopírovat třeba do wordu, projet kontrolou a pak regulárem za čárky, tečky aj. vložit mezeru. Aspoň občas...
www.smelina.cz
Profil *
Moc díky za vaše názory Zkusím tu češtinu opravit.
Co se týče optimaniazace je na 97 viz odkaz http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/4575594 .
Navštěvnost byla samozřejmě míněna denně cca 1000. lidí
R.P
panther
Profil
www.smelina.cz:
Co se týče optimaniazace je na 97
co se týče optimalizace, výpovědní hodnota této služby je… nulová, výsledek v ní je naprosto irelevantní.
www.smelina.cz
Profil *
panther:
Vi znáte jiné stránky kde mohu optimalizaci zjistit a byli by výsledky relevantní ?? díky.
breeta
Profil *
Ten web je grafický otřesný, nemá žádnou identitu ....
Jinak jsem to neprocházel, nikdy bych tady neinzeroval cokoliv ...

Zaměř se na vzhled a použitelnost, slovo SEO je velká náfouklá bublina která žere jenom peníze ...
www.smelina.cz
Profil *
To máte pravdu grafika nic moc, doufám že příští rok budou nějaký chechtáky a obědnám nový dizain.
Lidičky připadám si tady jak na popravišti ale přesto děkuji za vaše názory.PS nikoho nenutíme u nás inzerovat :D :D :D
Darker
Profil
www.smelina.cz:
nikoho nenutíme
To se nedivím. Byla by to ztráta času.
www.smelina.cz
Profil *
Ber te to tak že je to můj koníček a php se učím pouhý rok jsme pouhý amatér ne profík a tak mám radost když vidím že to funguje i s nedostaky našeho webu.Proto by mě zajímalo jetli by byli ještě nějaké rady viz původní otázka díky.
peta
Profil
Stranka vypada nejlepe bez css.
* Katalog firem je v poradku
* Dva radky obrazku v obsahu jsou tez v poradku.
* A logo, to je v poradku.
Vsechny texty a menu bych prepsal do toho, jak mas katalog firem. Zadne ztucneni, velikosti, pozadi, nic. Po te bych decentne doplnil nejake pozadi.
Vse ostatni je treba predelat do tohoto stylu jako ty tri jmenovane.

Barvu pod leve menu bych volil sedivou ala cz kolorovanou tou oranzovou.
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color.htm
barva = cccccc
odstin HSL = ff9900
vysledna kolorovana je = FFD699
pripadne barva = FF9900, a pak dohledat pod bw = cccccc (pomenit procenta na 17)
hsl da tech FFCD82, rgb FFE700, Yiq FFEE55 - zvol nekterou z nich
Rovne menu muzes dat pro zmenu AA4400 nebo 7D4B00.
xmark
Profil
Super užitečné vlákno:
Konkrétní dotaz na zvýšení návštěvnost, doplněný o další otázky.

Jako reakce je tady rejpání, Taurus se nabízí za 500/hodinu, darker se nediví a peta to dorazí tím, že všechno je v pořádku, jen by to komplet přebarvil. Dík!
Petr ZZZ
Profil
xmark:
Taurovu odpověď [#2] vnímám jako věcnou a všestranně přínosnou, v dalším příspěvku [#5] navíc nejen nabídl placenou pomoc, ale taky poradil, jak na pravopis vlastními silami. Darkerovi se nedivím, že se nediví, petův text bez diakritiky jsem ale, přiznám se, nečetl. Na šmelinův web jsem nelezl, ale když zde čtu jeho texty, tak vidím pravopis jako opravdový problém, který by měl řešit, pokud chce zvýšit návštěvnost.
Plaváček
Profil
www.smelina.cz:

Odpověď na vaši první otázku je prostá: Zvýšit návštěvnost můžete tím, že nabídnete lidem obsah, který bude natolik zajímavý a hodnotný, že pro ně nebude problém váš projekt nejen používat, ale také dále doporučovat. Víc v tom fakt není.

Navíc krátký pohled na váš web (a jeho duplicitní klony) mi jako milovníkovi rodného jazyka způsobil, abych tak řekl, nepříjemné zážitky. Ostatně - nic ve zlém, ale samotná doména Šmelina.cz nepůsobí příliš důvěryhodně.

K SEO Servisu jenom dodatek - číslo, které vám vygeneruje nějaký automatický systém, je jak vidno, k ničemu. Protože SEO se takto měřit nedá.
www.smelina.cz
Profil *
Neví někdo proč mě google najde --určitý inzerát-- a seznam to neumí mám pocit že mě vyhazují je to možné..Nemá nikdo stejný problém??
Maras
Profil
www.smelina.cz:
Z mých zkušeností soudím, že google se více zajímá o offpage faktory.
jenikkozak
Profil
Maras:
Z mých zkušeností soudím, že google se více zajímá o offpage faktory.
Že se o ně zajímá víc než Seznam, nebo že se o ně zajímá víc než o onpage? Nevím, nechce se mi věřit ani jednomu z obou tvrzení.
www.smelina.cz:
mám pocit že mě vyhazují je to možné
Nevyhazují tvůj web, tyto stránky se na Seznamu najít dají. A to jejich překvapivý počet (18 tisíc). Osobně já bych to spíš považoval za chybu. Vždyť ten web má šest duplicit.
www.smelina.cz
Profil *
Co se týče duplicitních webů byli vytvořeny nedávno cca dva měsíce spět.Zkouším to abych viděl co to udělá z vyhledávačema.A druhý význam je že mohu garantovat vložení jednoho inzerátu na více serwerů na jedou. Jak říkám je to jen pokus. Jinak díky za vaše reakce.R
Maras
Profil
jenikkozak: Víc než Seznam. Nemusí to být pravda, ale já si myslím, že je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0