Autor Zpráva
Ariadna
Profil
Dobrý den!
Prosím o hodnocení www.sobeproradost.cz. Koupila jsem si program Artisteer 2. Je to první pokus. Předem děkuji
panther
Profil
Ariadna:
moc jsem to nezkoumal, jen jsem si zběžně všiml, že v menu se ti nevejde celá druhá úroveň - u „Elektronické vánoční pohlednice“ ti chybí poslední písmenko.
Ariadna
Profil
Skutečně! Vřele dík!!!
Darker
Profil
Ikonka. Titulek.
1. Nevidím důvod, proč by sebou ten stromeček měl škubat jak leklá ryba. Akorát to ruší.
2. Nevím jsetli je nutné, aby se ve třech slovech titulku dvakrát vyskytovalo slovo se stejným kořenem.

Data:
1. Stránka se dlouho načítá
2. Tenhle obrázek by se např. dal použít jako opakované pozadí, a měl by šířku 1px...

Obsah:
1. Trošku mě mate, že jdu kupovat vánoční dárky, a první co vidím je nějaké povídání o vánocích, které bych hledal na vikipedii, kdybych ho potřeboval
2. To o tom, jaké mají být dárky mi příde tako trochu jako: „Píšu píšu píšu, potřebuju zabrat aspoň deset řádků nějakým textem, aby tu nebylo prázdno, píšu píšu.“

Víc později
Ariadna
Profil
Darker:
Srdečně zdravím a děkuji za názory a připomínky.

Stránky jsou dělané v programu Artisteer. Ten, stejně jako všechny obdobné Programy, generuje spoustu zbytečného kódu, kvůli čemuž se stránka dlouho načitá. Výhodou je, že nepočítaje práci s kontentem, hlavně s obrázky, celá "tvorba" byla hotova během půlhodinky.
"Píšu píšu píšu..." je de facto reklamou mého zboží prezentovaného na jiných stránkách. I když o účinností takové reklamy pochybuji. Důležitá je zde reklama AdSense.
Moc mě potěšilo že to není vidět na první pohled.
Tím se vysvětluje také že jsem se snažila aby se ve dvou slovech (hlavně
titulku) třikrát vyskytovalo slovo klíčové. :)
Web sobeproradost.cz je dvojí experimentem - za a) s Artisteerem za b) s AdSense.
A to jen tak, ze zvědavosti, sobě pro radost.
Bude-li to někoho zajímat podělím se vámi po Vánocích svými výsledky a zkušeností.
Za připomínku Obsah:1. také vřelé děkuji, asi prohodím místy "povídání" a "pišu pišu".

Těším se a předem děkuji za další pomocné rady.
Darker
Profil
Ariadna:
hotova během půlhodinky.“,„Důležitá je zde reklama
Nevím, co na to říct.
peta
Profil
Darker: "měl by šířku 1px..." - nedoporucuji pouzivat obrazky mensi nez 16x16px pro opakovane pozadi
marek094
Profil
peta:
nedoporucuji pouzivat obrazky mensi nez 16x16px
Mohl bych vědět proč?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0