Autor Zpráva
MartinC
Profil *
Zdravím,
rád bych se zlepšil, tak prosím o Vaši kritiku :)

http://martincernac.cz/

mobilní verze
http://mobile.martincernac.cz/

Děkuji.
panther
Profil
MartinC:
ještě bych, být tebou, zapracoval na NoJS verzi - nefunguje ti aktivní položka, nemůžu si zobrazit druhou řadu referencí
MartinC
Profil *
panther:
Co tou "aktivní položkou" myslíte ? Mohu se zeptat co používáte za browser/os, ať vím, kde to doladit ?
panther
Profil
MartinC:
Co tou "aktivní položkou" myslíte ?
zvýrazněnou položku v menu. Vypni si JS a (ne)uvidíš. Zůstane červená první položka, i když budu někde jinde.

Mohu se zeptat co používáte za browser/os, ať vím, kde to doladit ?
používám WinXP nejnovější FF, ale jen na mě nezáleží - prohlížečů, kde by to mělo fungovat, je víc.

Teď jsem ještě dodatečně koukal na IE6 - na http://martincernac.cz/ se (se zapnutým JS) zobrazí 3 reference vedle sebe, po kliknutí na „Další“ a „Předchozí“ jsou na prvním řádku 2 a na druhém jedna (nevejdou se ti 3 náhledy vedle sebe).
Darker
Profil
Omlouvám se, že se tu na něco ptám, vím, že můj dotaz do této sekce nepatří, ale nedá mi to:
Co je tohle?
Medvídek
Profil
Darker:
Podle mobilu to je adresa webu a mailová adresa. :)
Petr ZZZ
Profil
Darker:
To je QR Code.
Darker
Profil
Aha. Měl jsem hledat, teď si uvědomuju, že je to tam zmíněné.
amon
Profil
Priamo to s webom nesúvisí, ale ten QR kód by som dal trochu väčší. Napr. moja Nokia ho nedokázala rozlúštiť.
Nox
Profil
Osobně mi přijde to scrollování nepříjemné... jinak není to vyloženě designérský počin, ale tak nějak mě to nepřijde špatné
MartinC
Profil *
Děkuji všem za dosavadní komenáře :)
marek094
Profil
Zakázal bych scrollování.
Jinak vzhled jak zvláštně hrozný
Chamurappi
Profil
Reaguji na MartinaC:
Koukal jsem jen na nemobilní verzi:
1) Na menu je vidět, že se pod položkami opakuje stejný šum na pozadí.
2) Obrázek menu-bg.png je v Internet Exploreru viditelně tmavší kvůli gAMA chunku.
3) V Exploreru nejde zvětšit písmo, protože je definované v pixelech.
4) Menu při zvětšování písma neroste do šířky, takže se usekává.
5) „Strana #1 | #2“ — vidím i při vypnutém JavaScriptu. Ale nevidím posuvník, při nižší výšce obrazovky si musím zmenšit písmo, abych viděl obrázky referencí.
6) Při vypnutých/nedostupných obrázcích nevidím na úvodní stránce nic.
7) Text v neviditelném úvodním <h1> se neshoduje s tím, co je na úvodním obrázku.
8) Nelíbí se mi, že se v Mozille nemůžu prorolovat z jedné části do druhé kolečkem myši.
9) V části „Autor“ píšeš o sobě ve třetí osobě, v ostatních částech v první. Držel bych se první osoby.
10) „Cena za šablonu a její upravy dle přání zákazníka činní 350 Kč.“ — přebývá „n“ a na konci ceny chybí jedna nula :-) (nebo aspoň na začátku jednička)
11) Ilustrační obrázek v sekci „Práce“ naznačuje, že jsi spíš architekt než designér. V úvodním obrázku také zmiňuješ slovo „projektant“…
12) „Všechny mé práce jsou nakódované dle striktních pravidel XHTML 1.1 & CSS 3“ — jak se to projevuje?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0