Autor Zpráva
angita
Profil
Ahoj všichni,
chtěla bych požádat o názor na stránky http://www.jack-russell-terrier-jrt.cz/.
Jsou to teprve moje druhé stránky a první, kde jsem použila pozicování a taky jsem řešila to, aby mi patička zůstávala automaticky pod obsahem. No, snad se podařilo.
Jediné, co mi tam blblo, bylo, že se mi při prvním načtení stránky někdy zobrazoval světlejší svislý pruh, který byl umístěný nahoře nalevo v obsahu. Snad už se nezobrazuje a snad se to vyřešilo tím, jak jsem se snažila celé stránky srovnat.
Tak díky za názory.
angita
Profil
Jo a ještě jeden dotaz pro ty z vás, kteří se vyznají v Google Analytics. Vím, že je možné zvlášť sledovat subdomény, ale je možné sledovat i samostatné složky? V mém případě tím myslím, abych zvlášť sledovala stránky v češtině a třeba v angličtině. V angličtině mají adresu http://www.jack-russell-terrier-jrt.cz/russells/. A každý jazyk má zvlášť složku. Snažila jsem se to v Google Analytics nastavit podobně jako subdoménu - to znamená, že tam je taky jiný kód, ale nějak to nefunguje.

Moc díky za každou radu!
Tori
Profil
angita:
ale je možné sledovat i samostatné složky?
vizte filtry
angita
Profil
Díky! Tam mě to nenapadlo nastavovat, to jsem zatím používala jen k vyřazení provozu z mé IP adresy. Díky!
peta
Profil
FF velikost okna 500x500
* barvy
* pismo
* grafika
* marginy a padingy
* vytekani napr paticky
* animace a blikani
* pri fullscreen 1200x1000 se ti rozsype pozadi, vykresluje vicekrat a na jinem miste nez by melo
* nahledy fotek v clancich (novinky) maji kazda jinou velikost a chybi mi tam oddelovac, mozna jednotny vzhled (nadpis, info, text)

Co s tim?
* zrus vsechny cervene ramecky
* pridej do menu vlevo padding zleva aspon 1em nebo 2em (css padding)
* oraznzovo-cerveny prechod, nevim, zkus pod menu tu oranzovou, co mas pod obsahem
* pod obsah dej bilou, barvu pisma tak 222-444, vetsi velikost, rekneme 12-14px, netucne
* prave strane opet schazi padding od leveho, praveho okraje, takze by se nejaky hodil
* Aktuality nahore, ja bych zkusil windows kolorovani nebo jemnejsi odstin zlute, pozadi ffffe1, pismo mozna vic do oranzova (nasimulovat efekt aliasing tim, ze barvu pisma cervenou jemne zabarvis barvou pozadi, aby vic zapadalo k pozadi)
* paticka se mi nechce resit
* mno, a obrazky, to vubec nevim. Psa si predstavuji spis na louce nebo v lese. do modra barvene hory, to mi prijde spis jako parasutisticky pes :) Cely ten obrazek je podivny, texty rozmazane a neostre (zkus aliasing efekt)

Novinky
<napis> Klubová výstava v Mladé Boleslavi</nadpis>
<popis>
Kdy: 11.9.2010
Kdo: Penny Marry/JR Rags Puma - V1, CAC, CC
The Line Ofire Rags Puma - N2
Rozhodčí: Olga Dolejšová (49 JRT na výstavě)
</popis>
<text>Posuzov... az do dalsiho nadpisu stejne pismo, zadne velke ani podtrzene, max tucne. Viz chybne "Penny se stala Německým..."

Podobne vsechny ostatni texty, nema promysleny styl a tak je to hala-bala, vzhledove. Jakoze z niceho nic je tam tucny velky text, podtrzeny, baf udela :)

Ale na druhe stranky to vypada dost dobre. Placal jsem horsi :)
angita
Profil
Díky za názor!

Klidně se vyjádřete ještě další.
marek094
Profil
Vzhled jako v roce 2000. Hotovo.
aduben
Profil *
Ti pejsci by si rozhodně zasloužili mnohem lepší design, však jsme také v roce 2010 a to co tady prezentuješ, je jako z minulého století.......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0