Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil *
Zdravím všechny...
Rád bych, aby jste zhodnotily mé osobní stránky na adrese: http://www.volny.cz/janrippl
Díky.
Doufám, že uspěji.
Honza
Petra z Votic
Profil
S tvorbou stránek www Vám poradí Yuhů... píšeš

Zkus se podívat na jeho webu co píše o používání rámů a uvidíš, že tudy cesta nevede.
Charlie
Profil
Neuspějete :-)

Základní chybou je layout stránky. Chybí hlavička (nadpis nebo logo), patička, a ta barva na pozadí není moc příjemná.
xhelliosx
Profil
asi tě Honzo moc nepotěším, ale řekl bych, že zde není co hodnotit, ledaže bys myslel tu "růžovou" barvu pozad,ta je opravdu pěkná:-)Další věc, co se mi nelíbí, jsou ty framy, je to přežitek a dalo by se to udělat lépe třeba pomocí css layoutu. Ale na druhou stranu si vážím takových lidí jako ty ,protože každý, kdo dělá stránky s chutí má u mě + .Moje rada je, jukni se na www.jakpsatweb.cz a pořádně studuj a studuj a jednoho dne se vsadím, že všechny ohromíš takovým designem, že se tady z toho všichni posadí na p....Toť vše a přeji ti mnoho úspěchů a hlavně vydrž!!!
Timy
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/pouzitelnost.html doporučuji důkladně přečíst
Zdenda
Profil
Vem to tou složitější cestou. Studuj čistej kód. Nespoléhej, že to za Tebe udělá FrontPage!
Jan Rippl
Profil *
Promiň.
Ale ve zdrojovým kódu není ani náznak front Page.
Ten už minimálně rok nepoužívám.
Tohle jsou dá se říci mé první stránky napsané výhradně v textovým editoru. (word Pad ve windows)
Jinak, čas od času používám Open officce org.

Rád bych Vám všem poděkoval za kritiku stránek.
V současnosti už pracuju na stránkách nových.

Můj největší problém je, že nemám představu, jak ty stránky udělat zajímavý.
Zkusil jsem CSS, ale to vypadalo ještě hůř.
Tak jsem to nakonec smazal a vložil stylopis rovnou do dokumentu.

Snad se polepšim..
Ahoj
Honza
Charlie
Profil
Jan Rippl,

jestli vám mohu nějak pomoci, tak bych vám doporučil knihu od Steva Kruga, Nenuťte uživatele přemýšlet. To je přesně to, co vám chybí.
Jan Rippl
Profil *
Rád bych Vás všechny pozdravil,
a zároveň Vás poprosil o znovuzhodnocení prozatím jen úvodní stránky dle všech kritérií, která uznáte za vhodné.
Díky moc,
a budu se těšit na Vaše ohlasy.
S pozdravem
Honza.
RPG
Profil
Ohledně toho CSS, taky mi to zezačátku nešlo, ale myslím že nakonec jsem to vyřešil celkem dobře. Chce to jenom zkoušet různé kombinace, pořád dokola.

Jinak myslím že jestli se tvorbě webů budete věnovat i nadále, určitě to dotáhnete hodně daleko je vidět že www děláte s chutí. Moje první www byly daleko horší ;-)

Jo jenom teď jsem si všiml... u názvu stránky v tagu <title> (Titulni_strana) se už mohou používat mezery a interpunkce, omezení platí jenom v případě názvu souboru (např. index.html)
Jan Rippl
Profil *
Ahoj všem.
Tak nevim, jestli nedostanu vynadáno, ale rád bych aby jste znovu zhodnotily provedení redesingu těchto stránek.
Adresa je http://www.volny.cz/janrippl/

Nevím, jak se tyto stránky zobrazují v jiných prohlížečích, ale v IE 5 a vyžších a Mozile Firefox s tím není problém.

Pro zobrazení jsem opět zvolil použití rámců, protože mě to přijde vhodnější z hlediska použití pro nabídku s odkazy (v tomto případě lepší než java script).

Děkuji.

Zdraví Honza
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0