Autor Zpráva
Suchos
Profil *
Zdravím, dělám webovky pro naší firmu, kterou letošní rok vedeme v rámci vyučování. Jde jenom o takovou prezentaci naší firmy, ale tak nějak se mi ty stránky zdají, že vypadají .... "amatérsky" ... nevim čim je dokrášlit a nebo jestli je vůbec ještě něčím dovylepšovat.

www.cosh.hu.cz

Díky za názory a postřehy
UR
Profil *
Doporučuju nějáký redakční systém.. lehká instalace a krásná administrace např: phpfusion, jomla, worldpres atd...
pak si vytvořit jen vlasní theme,.. je to pěkný web (roztomilý), ale jestli chcete aby vypadal vážně suveréně tak asi předělat, a to tak, například, že nebude web celý zelený, text bude něják ohraničený a více uspořádaný a zarovnaný, fond textu v menu né tak dětsky, neříkám že je to ošklivý web, to naopak :) , ale jako "suverení firma" :) a taky zásadní chyba, máte tam obrázek 1 820,55 KB velikost: 2 272px × 1 704px (změněno na 200px × 200px) nebylo by lepší udělat obrázky dva jeden 200x200 a druhý jako odkaz z prvního v normální velikosti? protože ne každý má rychlé připojení, a stahovat 1,8MB na náhled 200x200 je moc... můj názor, doufám že jsem pomohl.
xmark
Profil
Zkusil jsem před čtvrt hodinou, nefungovalo to, zkouším teď, nefunguje to. Vybral sis špatný hosting. Doporučuju přesunout web jinam, dokud tam nemáš návštěvnost.
(to doporučení je podloženo zkušenostmi se čtyřmi weby, které jsem tam kdysi zřídil)
UR
Profil *
Nejjednoduší a nejlepší by bylo koupit doménu např. ZDE ... ten web se mi načetl asi až napo3tí a ted koukám a už mi taky nejde, jestli chceš free zkus jetě webzdarma.cz
Suchos
Profil *
Webzdarma je 1000x horší než tohle...jinak to s těmi obrázky je asi pravda...to doladim na ty 2 ruzny obrazky...jinak ten redakční systém. Měl jsem tam php fusion, ale po měsíci mi to bud někdo hacknul, nebo nevim co se stalo, ale neslo se prihlasit,...na zadny ucet z jakehokoli počitače. Snazim se ted trochu naucit na tomhle webu php...
Darker
Profil
Webzdarma je velmi špatný hosting, načítá do stránek uživatelů velké množství skriptů v rámci reklamy, ruší některé důležité funkce JS.
Doporučuju hosting u Endory.
UR:
Semtam ukonči větu tečkou a začni novou. Ta tvoje lovosice je hrozně únavná.
Suchos:
1. Zruš modré rámečky obrázků pomocí border:0;
2. Ikonka webu mi nic neříká.
3. Zarovnej si přihlašovácí formulář do administrace.
4. Odliš kolonku menu, na které se nacházím od kolonky, nad kterou mám myš.

5. „Naše studentská obchodní společnosti
6. Naprogramovat návštěvní knihu je otázka hodiny, možná ani ne.
7. Moc pěkná emailová adresa. A dobře čitelná pro boty.
8. Předpokládám, že heslo do administrace můžu zkoušet nekonečně dlouho...
Suchos
Profil *
Texty na stránkách nejsou ode mě, ja se starám o web, texty dodává spolužačka,...ale díky, opravím... díky za ty rámečky, to opravim, ikonka webu by mel byt takovej ten jednoduchej kos, tvořenej z černejch čárek, ale uznavam moc to poznat není - na druhou stranu podle mě lepší než nic,


3. Zarovnej si přihlašovácí formulář do administrace.
4. Odliš kolonku menu, na které se nacházím od kolonky, nad kterou mám myš.

tyhle 2 body jsem trosku nepobral

naprogramovat návštěvní knihu,... nejsem v tom dobrej, možná časem předělam,... emailovou adresu si klidně boti přečíst můžou, když jim to udělá radost a ano, do administrace to můžeš zkoušet nekonečně dlouho, ale stejnak to heslo neuhadnes :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0