Autor Zpráva
rizek50
Profil
Ahoj,
Toto je muj první post na tomto foru, tak doufam, že nic nepokazím. Chtěl bych se zeptat, jak se vám moje stránka líbí. Koukne te se prosim jeste na odkazy na prvni strance. Jedna se "Periodickou tabulku prvku (skolni projekt) ", muj osobni blog a take informace o Chloru (take skolni projekt).

Co bych mel zlepsit, popripade odstanit ???
Dekuji za nazor
xmark
Profil
link: http://komentovaneudalosti.cz
rizek50
Profil
a co snim ??? Je asi moc dlouhej co ???
xmark
Profil
rizek50:
- je nepříjemné, když se po kliknutí do menu přesunu někam a menu zmizí
- obávám se, že zřejmě nebudeš nejnadanějším designérem. Bylo by fajn, kdyby web měl alespoň nějaký design, nejlépe jednotný - v rámci všech stránek
xmark
Profil
rizek50:
a co snim ??
Nic, v pohodě. To jen aby si každý komentováníchtivý nemusel adresu kopírovat.
Darker
Profil
Index:
Hmm... Asi se mi nenačetlo CSS. Nebo tam není? Bílé pozadí, standartní odkazy prostě nic moc.

Meddělejova tabulka:
Opět, grafiku už ani nebudu hodnotit...
Nelíbí se mi, že musím po shlédnutí infu o prvku vždycky zpět. Mohl bys dát tabulku úplně nahoru, a info načítat ajaxem dolů, pod ní.
A nemáš tam vůbec vyznačené skupiny a periody, natož barevné dělení atd...

O chlóru:
přehled o chlorů
Nečetl jsem to, nemáš tam háčky a čárky...
Líbí se mi, jak se vždycky zobrazí vybraná část hezky plynule, to se ti povedlo.
Na té zelené šipce by mělo být vidět, co se stane, když jí zmáčknu.
rizek50
Profil
dobre diky vsem, nejak se pokusim o zmenu
Darker
Profil
rizek50:
nejak se pokusim o zmenu
To jsem zvědav, podívám se.
peta
Profil
* pismo na mem monitoru v 1200x1000 vypada fakt neprijemne
* V tabulce p. prvku neni napsano, ze kliknutim na prvek se zobrazi detaily, ani jinak neni upozorneno, ze je to odkaz
* V detailu prvku nejsou pouzity stejne velikosti obrazku nahledu, vypada to jak web amatera
* Vseob. prehled o chloru v okenku 500x500 je zleva jakasi mezera a v textexh se strida diakritika a ne nediakritika. Strasidelne :)
* Vseob. prehled o chloru, odkazy na stranky bych vzdy zacinal http, pokus nezacinaji https, ftp nebo jinak
* Blog hodnotit nebudu, snad jen, ze ani do 5 sekund se nenacetla prava strana, cosi s twiterem. Jestli ma smysl neco takoveho tam davat?
* A celkove ma kazda stranka odlisny vzhled (pismo, pozadi, ovladani). Coz opet pusobi jako stranka amatera. Predstav si, kdybys tady na foru klikl na jine tema a najednou by se pismo treba zvetsilo, zmenilo v times a podbarvene by to bylo cervene. Kliknes jidne a objevi se silene zlute podbarveni a more vselijak velkych obrazku. Nedavno jsem tento styl oznacil jako Zastrasujici dopis nalepenych vystrizku z ruznych novin.

* Jo, jeste takova malickost, delka radku se omezuje na 80 znaku+-, protoze oci pak preskakuji na dalsi radek a spatne se takovy text cte.
xmark
Profil
peta:
Jo, jeste takova malickost, delka radku se omezuje na 80 znaku+-, protoze oci pak preskakuji na dalsi radek a spatne se takovy text cte.

Tvých 80 znaků končí u "protoze oci". Kdybys to svoje pravidlo dodržoval, z tvých 10 řádků by jeden byl správně. Ale až zas budeš chtít ventilovat nějaké moudro, klidně přijď.
peta
Profil
xmark:
Lze material vysoke skoly povazovat za dostatecne hodnotny i pro xmarkera?
http://www.fce.vutbr.cz/studium/materialy/word_new/typ_pismo.asp
"V souvislosti s délkou řádku je vhodné volit stupeň písma tak, aby řádek obsahoval kolem 60 znaků. Delší řádky jsou únavné a oči hůře hledají jejich začátky. Kratší řádky působí neklidným dojmem a jsou vhodné jen v případech, kde je potřeba šetřit místem (např. novinové sloupce)."
Jinak google = oci delka radku
Pri troste stesti bych ti jindy nasel i pdf z lekarske fakulty nebo lekarsky odborny clanek.
xmark
Profil
peta:
"V souvislosti s délkou řádku je vhodné volit stupeň písma tak, aby řádek obsahoval kolem 60 znaků. Delší řádky jsou únavné a oči hůře hledají jejich začátky. Kratší řádky působí" - 178 znaků. Dík, hodnotnější materiál nepotřebuju.
S tou diskusí končím, je to tady off topic.
yFang
Profil
rizek50:
Nějak postrádám k čemu je web určen, stejně tak souvislost mezi url a obsahem.
Zkus si trochu pohrát s designem, takhle je to je text na bílém pozadí.

U toho testu ti doporučuji ošetřit vstupy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0