Autor Zpráva
deader
Profil
Zdravím, prosím o názory na ukolnicek.tk. Již 2 roky provozuji úkolníček pro moji třídu s velkým úspěchem a nyní mě napadlo, že by to mohli ocenit i jiní. Současně to má být i takový "portál" s novinkami, emailem, apod. Ještě to nemám úplně hotové, tak ignorujte drobné chybky. Prosím o hodnocení ze strany uživatele, ne kódu. Díky ;)
flz
Profil
vytvor testovací účet :)
deader
Profil
uživatel:test heslo:test12 není to admin, takže nejsou dostupné všechny možnosti, ale to nevadí.
Cup
Profil
ehm :) když to tam každý třída má výzvu "Pro zobrazení klasifikace zadejte své přihlašovací údaje k www.gymzn.cz:"; ? jinak se mi to zdá docela nepřehledné. ten prostřední blok se záložkami, který má být předpokládám nosným pro celý web mi zaniká při celkovém pohledu ... u poslat sms se mi zobazují lišty v iframu (chrome) a nevypadá to moc pěkně. Ten mail se mi tam nelíbí, možná by se mi líbil kdyby se zobrazil celý, ale rolovat lištama v iframu a vidět vždy jen půlku mailu, navíc mám centrum, takže je to pro mě jako pro potencionálního uživatele uplně zbytečný blok na webu

Jinak přeji hodně štěstí v budoucím tvoření této stránky, sám provozuji podobnou :)
deader
Profil
Dík. Samozřejmě plánuji mail rozšířit i pro jiné poskytovatele a také chystám mírné upravení stylu v emailovém bloku tak, aby se toho tam vešlo víc. Je ale nicméně pravda, že ani já sám ten mail nevyužívám. Jinak SMS doladím, nevšiml jsem si, že to u menších rozlišení takhle blbne.
Ta výzva se liší podle školy, já jsem vytvořil testovacího uživatele schválně pro mou třídu, aby jste mohli vidět také nějaký obsah.
O té přehlednosti už mi říkalo více lidí, ale stále nevím, jak to zlepšit, když toho chci na stránku nacpat tolik. Myslíte, že by pomohlo celkově ubrat barev?
ninja
Profil
Vypadá to dobře, ale je to opravdu nepřehledné. Trochu učesat, přejít na .cz doménu a může to mít úspěch. Neomezoval bych to jako nástroj pro spolužáky, ale obecně pro jakoukoliv spolupracující skupinu.
deader
Profil
Super, to si mě tedy velmi potěšil a naladil na další vývoj :)
deader
Profil
ukolnicek.tk má výpadek, takže kdyžtak: http://pisarovic.cz/ukolnicek
peta
Profil
* zarovnani. Kdyz od textu vlevo vztycim okrajovou caru, tak vycuhuje podtrzeni nahore a obrazek loga. Kolonky prihlasovaciho formulare nejsou v tabulce, takze nejsou pod sebou
* pozadi se nedokresluje, kdyz si das okenko 500x500 a odrolujes doprava
* marginy. Mezi nadpisem, textem, blokem prihlas nemas dostatecne mezery. Obrazek od leveho textu vpravo je naleneny na okraji proti tomu levy text ne. Tlacitka jou nalepene na textu nad a pod.
* pismo neni jednotne. Nadpis Vitejte neni stejny jako nadpis prihlas se, ikdyz maji stejnou velikost. Text Vytvorte neni stejny jako text Jmeno. Text zapomneli neni stejny jako Pokud nemas. Tlacitko Prihlasit neni stejne jako Registruj ci Zaloz.
* text navigace v logu bych vynechal a zvetsene obrazky udelal hezci, ostrejsi a vubec.
* Kdyz pises informujici text, rozhodne pouzivej spravne nazvy a vyhybej se zkratkam. A Zkus take zlepsit cestinu.
"soubory, nechte si zobrazit" - to je v podstate nova veta, cekal bych tecku.
"statusy z FB" - je neznamy pojem, zkratka FB nebyla nikde predtim vysvetlena.
"klasifikaci ... vaší školy" - pod tim nevim, co si mam predstavit?
"suply vaší školy" - to take neni jasne, myslim, ze supl v pravopise ceskeho jazyka ani neni, v tom pripade je to nesrozumitelne pro 66% lidi.

Bylo zjisteno, ze cloveku se vice libi symetrie a kdyz na tve strance je tak nekolikrat hrube porusena, lze pouze rici, ze obrazek v pozadi je dobry a zajimavy efekt je to zvetseni nabidky menu pri najeti mysi. Mozna jeste vzhled tlacitek, graficky se da. Ostatni amaterina.

http://pisarovic.cz/ukolnicek2
Tam tech chyb je pak vic. Za zminku snad jen ty kriticke, opet mam 500x500, FF.
* kodovani "kud je�tě nemáte přihla�ovací údaje "
* kdyz najedu do nastenka, nevim proc se mi to roztahne, kdyz to neni potreba? Tak at to je radeji roztahle uz pri nacteni, jestli to ma duvod. Cim mene animace bude zdrzovat praci, tim lepe. 3 sekundy cekam, az se to natahne.
* u mailu se dole nezobrazi cast textu. Vim, je tam scrolovani vpravo, ale neni to moc pekne. Existuji JS, ktere umi spocitat vysku a natahnou si to sami.
* pri 1200x1000 tohle fakt neprectu "stálý úkol - ?"
* opet se nedokresluje pozadi
* Box vprano, kde je slovo facebook ze v zahlavi uplne strasne prekresluje. Vubec nevim, co tam melo byt spravne. Vidim tam Facebook box beta a pod tim jakesi 3 obrazky. Pod tim celym poprekreslovanym je pak obrazek "i" v kolecku, na ktery se da kliknout
* vetsina pisma opet nema jednotnou podobu, asi jsi lepil anonymni vyhruzny dopis z vystrizku slov z ruznych novin :)
A potom je tam more dalsich chyb, to by bylo na pul dne.
deader
Profil
Většinu z toho určitě zlepším, ale některé tvé připomínky se mi zdají absurdní. Ale nicméně díky za čas, který jsi pro mě obětoval do tohoto seznamu :)
peta
Profil
Prave proto jsi chtel jiny nez svuj nazor. Myslim, ze bys ho tedy nemel hodnotit, kdyz neni tvuj a nebyl jsi o to pozadan :)
__construct
Profil
<mimo-téma>
deader:
některé tvé připomínky se mi zdají absurdní
Nie si sám… rozdiel je v tom, že tí čo ho poznajú, jeho kváziodborné názory ignorujú.
Kedysi mal sklony sa o svoje vedomosti v oblasti JS deliť s ostatnými, ale časom mu to Chamurappi vytĺkol z hlavy.
</mimo-téma>
peta
Profil
__construct: Obchodni zalezitost, tomu bys tezko rozumel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0