Autor Zpráva
Zdenda
Profil
Je to konečně hotový. Zjímali by mě chyby co jsem uděla a to hlavně abych je neopoakoval příště.
Moc děkuji.
http://www.alfa-romeo.wz.cz
xhelliosx
Profil
<p class="MsoNormal" style="margin-left: 4px; margin-right: 2px; margin-top: 2px; margin-bottom: 2px">
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Do devátého
nazdar, tak tohle se mi moc teda nelíbí, nešlo by to udělat přes padding??
-první dojem - skvělý,
-druhej dojem - moc velký formát
-třetí dojem - červená je barva bijící do očí a proto bych jí používal co nejméně, hlavně u té ankety a rámečku!
-dej tomu textu v obsahu nějakej padding-left:aspoň 15px;je to moc nalepený
-nechápu, proč u těch odkazů nahoře nemáš hover přes celou tu lištu, to je záměr??(máš tam od shora asi 3px mezeru)
-čtvrtý dojem - je dobrý, protože jsem si už na to všechno zvykl:-)
NA PRVNÍ VÝTVOR JE TO BOMBA ! (jen tak dál!)
Railbot
Profil
Neni to vubec spatny, ale jestli muzu par drobnych pripominek
- vstupni stranka -> pryc s ni, je to otravne a zbytecne to zdrzuje
- dole ta hlaska " Optimalizováno pro..." - > pryc s tim, nema to zadny ucel a nikomu tim nepomuzes, maximalne tak akorat nekoho nastves.
- pro web o autech bych pouzil jine barevne schema, te cervene / ruzove je nejak moc a pripadam si tak spis na strankach kosmetickeho salonu, nez na webu o autech.
- stranky jsou trochu tezkopadne (pomale scrollovani), muze za to nejspis zbytecne velke logo a vubec zbytecne velky format stranky.
- pouzivas externi CSS soubor, takze nechapu proc je ve zdrojaku stale nejaky styl, ktery by se dal dost dobre zapsat do onoho externiho souboru. Mluvim o tech div style="" apod. Ty tam vazne nemaji co delat, mohlo by se to cele naramne zjednodusit a ulevit tak zdrojaku ;)
Railbot
Profil
Mno a abych nezapomnel - naprosto tam postradam DOCTYPE. A mimo to validator nasel na strance 21 chyb.
Nemyslim to nijak zle, na prvni vytvor to neni VUBEC spatne. Ted by bylo dobre zacit timto smerem a snazit se udelat stranky validni, pak uz by se dalo temer nic vytknout ;)
Zdenda
Profil
Railbot Dík, budu se řídit tvou radou. Je to momentálně můj cíl, dělat čistej a validní kód. Dám se tímto směrem.
Kybrex
Profil *
Docela se mi to líbí. Divné mi připadalo jn to menu (nahoře) jak je od zhora ten okraj, ale jinak v poho. Moje první výtvory byly o něco horší :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0