Autor Zpráva
TomasJ
Zdravím Vás, prosím o zhodnocení webdesignu na www.tjiricek.hys.cz.
Děkuji :)
Beavis
TomasJ:
Celkově je to takové pesimistické, temné až depresivní. Ale dá se to snést. Nejvíc mi vadí obtěžující chování a načítání prvků na webu, které se při každém refreshi znovu obovují, a vykreslují se zbytečně dlouho. Působí to celkem rušivě. Navíc možnost "Skrýt novinky" funguje jen na aktuální stránce.
TomasJ
Beavis:
Vidíš to, to jsem si ani neuvědomil s těma novinkama, ale tak to půjde vyřešit pomocí cookies nebo uložením IP a nastavení do DB... Myslíš že ten efekt menu mám zrušit? Bylo by to lepší? A bylo by lepší na body bílé pozadí?
panther
TomasJ:
Myslíš že ten efekt menu mám zrušit?
ano. A nejen v menu, i ten sloupec zruš s tím efektem.

A bylo by lepší na body bílé pozadí?
možná ano. Každopádně dodej bezpatkové písmo. Patkové se čte špatně.
TomasJ
panther:
Myslíš např. MS Sans Serif?

i ten sloupec zruš s tím efektem.
Je pravda že dost zpomaluje a zasekává prohlížeče na méně výkonných PC ... no asi jo
panther
TomasJ:
nevím, ten se na webu moc nepoužívá. Myslel jsem klasické arial, verdanu, tahomu, … Jakýkoliv bude lepší, než defaultní serif.
TomasJ
panther:
Koukni teď :)
Beavis
TomasJ:
Teď je to mnohem lepší. ;-)
Jen bych se ještě zbavil <style> v hlavičce, a použil externí soubor.
TomasJ
no já to udělal kvůli djpw, aby tam byl jakoby interní styl (jinak ho vkládám ze souboru pomocí PHPka)

EDIT: Jak mám udělat to pamatování zobrazení novinek? Pomocí DB nebo Cookie? Co je lepší nápad? Spíš Cookie že?

EDIT2: Proč jste to přesunuli do návrhu na stránku? Obsah tam není, šlo mi jen o design. Stránka není hotová, chybí obsah.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: