Autor Zpráva
Vikes
Profil
Zdravím všechny,
co říkáte na tyto stránky: www.katerina-ilgnerova.cz . Spíše tedy z hlediska navigace a uživatelské přívěvětivosti a další. Design je pouze modifikován a převzat z free css šablon. Na webu nejsou zatím kompletní texty, ty přibudou časem.
jenikkozak
Profil
- „Vítám Vás na stránkách Kateřina Ilgnerová“ - spíše na webu Kateřiny Ilgnerové, nebude to lepší?
- „" Pesimismus vede k neúspěchu. "“ - zde bych použil české uvozovky a nedělal v nich mezeru na začátku a na konci. Ostatně by to chtělo projít i ostatní texty a za tečky doplnit mezery. Nyní někde jsou, někde ne.
- Text v patičce by se mohl přeložit do češtiny.
- Text v obsahové části je příliš nalepen na horní obrázek, chtělo by to tam dát nějakou mezeru.
- Protože neaktivní položky v horním menu mají stejnou barvu jako čára pod ním, vypadá to, že jsou najednou aktivní tři položky.
TomasJ
Profil
Vikes:
Netuším co tam hodnotit. Jak je napsáno v patičce, je to šablona.
Darker
Profil
Chybky::
která začala objevy německ&eacut ...
Chybí ikonka webu.

TomasJ:
Netuším co tam hodnotit. Jak je napsáno v patičce, je to šablona.
Tak tak...
vikes
Profil *
Oki dík za chybky.
Šablona to je, nicméně lehce upravená, třeba o navigaci, obrázek v hlavičce, proporce atd. (nejsem grafik). Spíše by mě tedy zajímaly technické chybky, v navigaci a celkové působení na čtenáře.

k „která začala objevy německ&eacut ...“
Používám pro články funkci, která mi vezme 150 znaků a ty uloží jako short text do db. Pokud ale rozdělí text ve špatném místě, tak to vytvoří toto. S tím se musím jeste poprat.

Jinak zdrojová šeblona je tato:www.styleshout.com/templates/preview/BrightSide11/index.html
vikes
Profil *
jenikkozak:
Děkuji za chybky, opravím.
Viktor
TomasJ
Profil
No moc rozdílů v tom nevidím (styleshout X katerina ilgnerova).
Jediný tak akorát text
Vikes
Profil
TomasJ:
Ono není, sablona se mi moc libila, takze moc uprav nebylo. Rozdil je pod kapotou. :-)
TomasJ
Profil
Vikes:
Jinak tak mám akorát problém s rozlišením odkazu od textu. Např.: na úvodní stránce je text stejné barvy jako je i odkaz. Zkus odkazy nechat podtrhnuté.
Vikes
Profil
TomasJ:
Díky za radu, zauvažuji.
Fantomasmag
Profil
1) Když myší nerejdím po webu, nevím, co je odkaz a na co klikat.
2) Chtělo by to klikací hlavičku pro návrat na domovskou stránku.
TomasJ
Profil
Fantomasmag:
Na to má ukazatel, kde právě je. Můžeš kliknout pro návrat o kapitolu zpět nebo na úvod.
Nebo stačí kliknout na Domů.
peta
Profil
* pismo neni uplne poresene, neni jednotne (uvod, Bruselova masaz), na mem monitoru treba je hodne spatne citelne to mrnave, tez se casto strida tucne tenke
* marginy padingy kolem textu totez, odstavce (uvod, o mne)
* hover odkazu totez
* clanky maji problem s diakritikou, protoze jsou ulozeny jako entity a uriznuta entita vypada pak takto: "příslušnících a známých. Tím p&aacut ..." (á ?)
* logo neni klikatelne
* v podstate tady zadne odstavce nejsou "Léčivá síla rostlin"
* Arabský jazyk odkazy nejsou podtrzene, takze pri preklopeni na cernobilou berzi neni mozne zjistit, co je a neni odkazem.

Ja ti dam dobry priklad. Vem si knihu a mrkni, jak jsou delane kapitoly. Nadpis kapitoly je extra. pak je nadpis podkapitoly a text. Vidis nekde uprostred textu male pismo nebo tucne. graficka negramotnost.
TomasJ
Profil
peta:
Jak můžeš hodnotit šablonu ve vzhledu? Ta šablona je zpracovaná lépe jak tvá www stránka. Pořád mluvíš o odkazech, což už se řešilo v [#9] a [#11].

clanky maji problem s diakritikou
Ty také.

Celkově jsou tvé kritiky zavádějící.

Všeobecně:
Možná jste si nevšimli, ale logo klikací je (ten obrázek).
Vikes
Profil
TomasJ:
Co myslíte o klikacím logu, nechal jsem jen obrázek, což myslím postačí. Jinak malé písmo u navigace je vcelklu schválně malé, větší by rušilo. Je to jen další cesta jak se na stránkách pohybovat.
peta
Profil
TomasJ: jako, tohle je muj nazor. Pokud se muj nazor shoduje s 9 a 11 znamena to, ze je tam asi problemek. Nechapu, proc bych to nemohl ve vyctu napsat?
Koukam, ze tva kritika je skoro zadna. Moc bych tedy nekoho jineho nekritizoval. Zvlast, kdyz to neni predmetem diskuse.
peta
Profil
Vikes: Jenze logo se tyka stranky a v tomto pripade je to Katerina ... Obrazek je pouze pro oziveni a nema s logem nic spolecne. Jestli je klikaci, na tom uz nesejde, protoze koho napadne na nej klikat?
Petr ZZZ
Profil
peta:
marginy padingy kolem textu totez
Co "totez"? Strida se tucne tenke? Nerozumím.

hover odkazu totez
Totéž.

v podstate tady zadne odstavce nejsou "Léčivá síla rostlin"
Pokud to má být věta, nerozumím jí. Pokud ne, taky tomu nerozumím.

Arabský jazyk odkazy nejsou podtrzene, …
Totéž.

Ja ti dam dobry priklad.
Nevěřím.

graficka negramotnost.
Nevkládej do svých textů podpisy.
Péťo, rozuměj mi dobře: Tvoje hodnocení stránek obsahuje zajímavé postřehy, ale tvrdošíjným psaním bez diakritiky, bez interpunkce a bez větné stavby je znehodnocuješ natolik, že si říkám, zda by nebylo lepší, kdyby ses nevyjadřoval vůbec. Myslím si, že je to škoda.
peta
Profil
Petr ZZZ:
* pismo = neni uplne poresene, neni jednotne
* marginy padingy kolem textu = totez (neni uplne poresene, neni jednotne)
* hover odkazu = totez (neni uplne poresene)
Jinymi slovy to nehodnotim, dokud si to nevyresi, aby to vypadalo. Odstavec jako odstavec. Udela jednotne marginy a paddingy. Muze pridat hover k odkazum.

* v podstate tady zadne odstavce nejsou "Léčivá síla rostlin"
Pokud to má být věta, nerozumím jí. Pokud ne, taky tomu nerozumím.
... Koukam a vidim, ze vlevo v menu je odkaz "Léčivá síla rostlin". Zkusis na nej kliknout? Asi ne, protoze bys jinak rozumel.

„Arabský jazyk odkazy nejsou podtrzene, …“
Totéž.
... Totez

Nicmene mas pravdu, vcera jsem byl trosku rozcileny, protoze mam hlucne sousedy a napsal jsem to hodne nesrozumitelne, hlavne s temi prvnimi postrehy je to trefne. Ale i to ostatni je dost zmatene.

"si říkám, zda by nebylo lepší, kdyby ses nevyjadřoval vůbec."
:)
peta> * logo neni klikatelne
TomasJ> Možná jste si nevšimli, ale logo klikací je (ten obrázek).
Vikes> Co myslíte o klikacím logu, nechal jsem jen obrázek, což myslím postačí.
... Ja myslim, ze je dulezite TomasJ vysvetlit rozdil mezi logem a obrazkem :) kdezto vikes, autor stranky, to chape naprosto spravne. Sice se domniva, ze je to dobre reseni, ale to uz je jiny problem.
Vikes
Profil
Takže díky všem za rady,
logo už jsem klikatelné učinil. A zbytek zadavatelce vyhovuje.
xmark
Profil
Vikes:
Určitě jí vyhovuje i prázdná úvodní stránka?
Vikes
Profil
xmark:
Prázdná? Je tam umístěn zatím krátký text.
xmark
Profil
Vikes:
Jasně, beru zpět. Až teď jsem si přečetl „nejsou zatím kompletní texty, ty přibudou časem.
Tu úvodní stranu bych při plnění textem upřednostnil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0