Autor Zpráva
Kecák
Profil *
Ahojte lidi, právě jsem udělal nový web www.megavydelek.ic.cz a rád bych slysel vás názor na něj ... Poradte co bych me vylepsit ... Díky moc za odpovedi. ..
jenikkozak
Profil
Můj názor v tomto případě není ani trošku pozitivní. Texty obsahují spoustu chyb, stejně tak zdrojový kód, po vzhledové stránce také nic moc. Ty animované gify už taky nějaký pátek nejsou in. Hlavně však nechápu účel vytvoření tohoto webu, kromě tvého pochybného zisku.
Kecák
Profil *
no vytvoreni webu nema zadny ucel ... :D ale tak nemel jsem co na praci tak sem ho udelal ... delam ted zrovna uplne jiny :D doufam ze lepsi ... ale jinak diky za hodnoceni ...
yFang
Profil
Kecák:
Proč má ten obrázek v hlavčice 1,33 MB, proč ho prostě nezmenšíš na požadovanou velikost?

Co se týče kódu, je to pěkná prasárna, nechápu proč tam máš věci jako:
<font><font><b><font><font><b><font><font><b>
<div style="text-align: center;"><strong><strong></strong></strong><br>

A další podobné. Zkus trochu přemýšlet, k čemu jakou značku používáš.
Kecák
Profil *
j zmenim .. diky za hodnoceni
ShiraNai7
Profil
Fail. Děsný kód (asi nějaký wysiwyg), hromada blikajících gifů jak v devadesátých letech a k zaměření webu se raději ani nevyjadřuju.
Anonymná
Profil *
trapne
TomasJ
Profil
Anonymná:
trapne
Spíš ty jsi trapná.

Kecák:
No stránka je opravdu jak z 90. let ... Ty blikající, točící se a jinak se pohybující obrázky nejsou pěkné. Zaměření, proč ne, ale chybí ti ještě spousta dalších klikaček, které by stálo za to uvést. Barevné sladění, nic moc. Vypadá to jako by bylo použito jen základních barev. Aspoň nějaké moderní obrázky... Ten obrázek bankovky, je opravdu strašný. Od toho jsou editory obrázků aby se tomuto dalo předejít. Obrázek se mi načítal cca 6 sekund. Tahle úprava jde i v malování. Celkové hodnocení 3/10.
Kecák
Profil *
díky za hodnocení ... uz jsemto smazal ... udelam nejakej poradnej web .. docela me to stve ze jsem to tak zbabral ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0