« 1 2 »
Autor Zpráva
Favorit
elektroservis
Anonymní
Profil *
Co říkáte na tu to stránku www.elektroservis.wz.cz . Je to jednoduchá stránka založena na jednoduchosti.
Favorit
Pište, pište, pište jestli je to dobrý nebo ne a když ne tak proč. Thank you ( děkuji)
Falco
K příspěvku (ne k webu):
- psát třikrát je amatérské
- Pište, pište, pište... je odpuzující
- základní anglická slovíčka umí snad každý

K webu:
- raději nehodnotím, prostě začátečnický web...
Favorit
Falco
Tak ty jsi dobrej tejpek. Jsem neměl co dělat, tak jsem to nějak chtěl přiblížit !!! A ještě něco nejsem začátečník hochu
Boy
Favorit

Tak to jsi ty ten týpek, co tvoří takový ty v uvozovkách "zajímavý" weby. Já nevím ty máš asi nějaké gigantické sebevědomí, protože jinak si to absolutně neumím vysvětlit. No přece když něco dávám ke kritice, tak o tom musím být přesvědčenej, že to má nějakou kvalitu. Ovšem když se dívám na tvé stránky tak je to hrůza a běs. Po stránce DESIGNU. Kód se mi nechce luštit, ale pokud je takový jako design, tak to je naprostá hrůza. Přece každý normální webdesigner se dívá na konkurenční weby a srovnává své práce s nějakými jinými aby poznal, jestli to stojí za to nebo ne. Já nevím jaký ty máš vkus, ale je přinejmenším otřesný. Podívej se třeba na designy od Roman[ticky]. Jak má udělány své osobní stránky! Takhle to má vypadat. Rozhodně nepužívá nějaké laciné gify atd, které jenom odtahují pozornost a stránka má nějaký řád. Teda ale tvoje weby se mi docela špatně čtou, jelikož někde vedle bliká animace a je to opravdu nepříjemné. Pokud si tohleto neuvědomíš, tak se nezlob, ale podle mě tady nemáš co dělat. My ti to tady sice zkritizujeme, ale ta kritika bude pořád stejná. Podle mě se mnou bude většina souhlasit. Nicméně tohle byl můj nejkritičtější příspěvek, ale myslím si, že to byl potřeba.
habendorf
Zajímavý kód. Třeba 3x <body> - není to příliš?
Boy
Dodatek.... Myslím že všichni, co tě znají z téhle diskuse a kritizovali tě, už vzdali tě jakkoliv kritizovat, protože to zřejmě u tebe nemá cenu. Zkus se trochu zamyslet, jestli máš na to, abys byl webmasterem
HeinricH
no prepac , ale na ten web sa neda ani pozerat , viem kazdy raz zacinal , ale ty o tom webe pises jak keby bol daky "extra" (svojim sposobom aj je extra :DDD )
Railbot
Des a hruza. Co dodat vice...
Kráťa
Ano, je jednoduchá. Připomnělo mi to notoricky známou stránku webotvůrce, který nabízel vložení obrázků. Není to od něj?
xhelliosx
nádhera, k tomu se nedá nic dodat!
ten kód je ukázka naprostého nepochopení html,
kdybys alespoň věděl, že většina <tagů> se musí nejen otevřít a ale také </uzavřít>
a že <body> znamená v anličtině tělo a tělo má (až na Siamská dvojčata :-)) každý přece jen jedno,
tak bych ti tu hrůzu, co z toho všeho vznikla odpustil, ale takhle ti musím říct, raději dost!!
Reg
Zatím asi nejzajímavější stránka, co jsem kdy viděl. Když jsem kliknul na ten odkaz, málem jsem spadnul ze židle. Možná to raději ani nebudu komentovat, protože co já vím, tak by se sem mělo dávat něco, co se alespoň trochu podobá internetové stránce.
luka
Profil *
favorit

A ještě něco nejsem začátečník hochu

mozem otazku? kolko si to robil, myslim aky dlhy cas, a kolko sa venujes tvorbe stranok?
Boy
Tvůrce tohoto tématu si asi myslí, že lidé, co tady kritizují jsou nějaký podřadný druh, tak asi odmítá vyjádřit se k už vloženým příspěvkům. Proč asi?
luka
Profil *
Boy

neviem kto to je nepoznam ho, no tento prispevok ma velmi, ale velmi pobavil.Az som plakal od smiechu no teraz odstupom casu, si myslim ze to nieje na smiech, trebalo by mu nejako pomoct,no on to musi chciet a tym pozdravujem tvorcu toho webu nech sa s niekym z nas skontaktuje a vazne si zoberie k srdcu dobre mienene rady od skusenejsich a nech sa stane pozitivistom.Myslim ze bez takjeho myslenia sa tazko nieco nauci.ciao 291764943
Fred
Záleží na tom s čím se web srovnává, všechno je totiž relativní. Mrkněte se do autorova profilu na homepage a budete muset uznat, že učinil značný pokrok :-))
luka
Profil *
Fred

myslim , ze aj ten podla teba znacny pokrok je RELATIVNY, hehe
Favorit
Čekal jsem hodně, ale tohle ne. Tolik odpovědí jsem fakt skutečně nečekal. Boy sorry chlape, ale já nejsem žádný webdesigner. Ale webmaster i když si to někteří lidi neuvědumují tak tento web je tvořen pro firmu. A tak jsem web udělal na základě jednoduchosti. Tohle stručné a jednoduché.
Kráťa
...A tak jsem web udělal na základě jednoduchosti. Tohle stručné a jednoduché....
Ano. Dokonce tak stručné a jednoduché, že bych do firmy, která se prezentuje tímto nikdy ani nevkročil.
Zelda
Lidi, nevadí vám, že si z vás/nás Favorit dělá srandu? Nebo to vážně berete vážně? lol
Boy
Zelda

Ať si z nás klidně dělá srandu mě to nevadí. Aspoň se procvičím ve slohu a psaní všemi deseti. Ale přijde mi divné, že by si dělal srandu tak pernamentně...... je možné, aby měl někdo tak nízké IQ?

Favorit

Pokud si z nás děláš srandu tak bys mohl přestat a ještě komentáž k tvému příspěvku:
Sorry chlape, ale já nejsem žádný webdesigner. Ale webmaster...... Hmm tak když jsi teda webmaster, tak proč píšeš tříkrát body? To si snad jedině můžeš dělat srandu.
Favorit
Já si z Vás žádnou srandu nedělám, beru Vás všechny za stejně rovné. Zatim jste mi toho moc neřekli ohledně webu. A co by se mělo změnit a tak. Zatim mi řikáte, že je to špatné, potom, že jsi z Vás dělám srandu. Já jsem myslel, že tady jsou názory na stránku a né na mě !!! :-( Tohle se mi teda vůbec nelíbí od Vás, abych pravdu řekl. Každý začíná jednou od nuli. Někomu stačí jen podat pomocnou ruku. Zatim jste to nikdo neudělal. Možná až na luka.
RPG
Profil *
Tak já se na to vrhnu taky :-)
- Hrozné pozadí, zkus radši bílou.
- Nadpis "Půjčovna a servis elektrického nářadí" bych ZVĚTŠIL a vycentroval.
- Ty obrázky vedle nadpisu... ehm... dal bych je oba pryč.
- Bylo by to hezčí kdyby jsi na odkazy používal jednotnou barvu, např. modrou, ale je divné když je jeden odkaz červený, druhý modrý...
- Jméno nepodtrhávej, vypadá to jako další odkaz.
- Obrázky toho nářadí... dal bych je to svislého sloupce podél pravého konce stránky.
- Počítadlo od Toplistu bych dal pryč, jestli to je pro firmu jak říkáš, je tam zbytečné.
- Používat CSS!
- Celkově to uspořádat jinak.
To by bylo asi všechno ke vzhledu... možná se později vrhnu na kritiku kódu :-)
YoSarin
Kdyz rady, tak se teda taky pokusim... jestli teda nebude vadit, ze jako "skoro-vecny-zacatecnik" radim profesialnimu webmasterovi...
(je to defacto jen alternativa k tomu co pise RPG)
- pozadí bílé (nebo neco udelat s temi obrazky...)
- ten obrazek, co je vedle nadpisu uplne vpravo (ten nejvetsi) bych pouzil do hlavicky stranky (ale jen jestli ho mas v nejake lepsi kvalite...)
- Pod hlavicku vepsat ten nadpis (nebo jeste lepe - nejak ho zakomponovat do hlavicky...)
- To jméno opravdu nepodtrhávej
- Je tam moc obrázků a málo textu... Navrhuji vzít od klienta nějaký obecný popis k tomu co to na tech fotkach je a umistit to pod kontaktni informace jako ukazku nabidky (ale melo by tam byt jasne napsane, ze je to jen ukazka - jinak by toho bylo zalostne malo...)
- cele to vycentrovat do sloupecku napr 600px sirokeho
- jsem celkem potesen, ze <body> je tam uz jenom jedno...

V cem jsi ty stranky delal? V jakem editoru? nebo je to psane rucne?
S pozdravem
Yo'Sarin
YoSarin
Abys mel lepsi predstavu, tak mrkni sem:
http://yosarin.kvalitne.cz/
ale pls, nekopiruj to, ve svem vlastnim zajmu - aspon se to lip naucis...
Zabralo mi to sotva hodinku casu (a kdybych lip umel css, tak je to prace na max 20 minut...)
Barvy taky neber vazne, vim ze to vypada jak pohrebni ustav, ale mne slo o to, abys pochopil jak jsem to myslel...

Yo'Sarin
Favorit
Obnova stránek je dokončena ! Přímám nové vzkazy ke zdokonalení ! YoSarin díky a ne jenom tobě !
igamenir
Víc to uvnitř odsaď.
A moc se mi nelíbí, jak je dole uprostřed velký prostor a naopak ten žlutý přístroj se lepí na text.
A možná ty telefony a email bych trochu víc odsadil.
luka
Profil *
Favorit

no netusil som ze ti niekto tu este napise.Je tu vela dobrych mladych ludi ktory vedia co pisu a ty ako zaciatocnik a neuraz sa, by si mal od nich len cerpat a nie urazat sa.Chalani ti ukazali ako sa to da lepsie, no teraz je len na tebe ci ich pocuvnes a das sa viest, alebo budes zataty mlady chalan s horucou hlavou ktory neprima rady od druhych.chod so vsetkym pomaly a precizne a uvidis, ze to pojde velmi lahko.Drzim ti palce nech sa ti dari, s pozdravom Luka

YoSarin,RPG,Boychcem Vam zanho podakovat
Favorit
Ještě nějaké doplňky k tomu ???
Děkuji všem > Favorit
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0