Autor Zpráva
Matúš Kopáč
Profil
co na to?
cele je to v PHP a pouziva mod_rewrite
YoSarin
Profil
mno, mozna by to priste chtelo dat ten link i nekam jinam nez do nadpisu... :)
Cinim tak nyni ja... :)
www.proagro.sk
Jinak, stranky jsou fajn a sec jsem se s validatorem snazil sebevic, nenasel jsem ani jeden malickej blbej warning...
(toho budu ja schopnej teprve az zmrzne peklo a Rimmer bude nejinteligentnejsi forma zivota ve vesmiru...)

Graficky k tomu nemam nijake namitky... plni to ucel, je to prehledny... Jen bych mozna nejak upravil paticku a cele bych to vycentroval... takhle mi to prijde trochu zvlastni, ale to jen IMHO...
Mozna by jeste nebylo spatne, kdyby odkazy vedly do noveho okna...

Jinak pekna prace (profi, ne?) :)

Yo'Sarin
Railbot
Profil
Vcelku pekne a jednoduche, kod naprosto validni. Jenom bych to snad vycentroval, to prazdne misto vpravo nic moc.
Jinak OK ;)
Railbot
Profil
YoSarin: "Mozna by jeste nebylo spatne, kdyby odkazy vedly do noveho okna... " to jsi myslel jak? Jako aby se oteviralo nove okno? To snad ne proboha! :)
Reg
Profil
No, mně to přijde až moc jednoduché, hlavně se mi moc nelíbí ty suché barvy, chtělo by to aspoň trochu vystínovat.
Railbot
To bylo asi myšlené, jakože odkazy na jiné stránky mají vést do nového okna, ne?
Railbot
Profil
To bylo asi myšlené, jakože odkazy na jiné stránky mají vést do nového okna, ne?

OMG, ne...jen to ne. Otevirani odkazu do noveho okna je hrozny. A to neni jen muj nazor, to je obecne pravidlo, ze odkazy vzdy do stejneho okna. Melo by se to dodrzovat. A neni to bezduvodne.
YoSarin
Profil
Railbot
eh? to nejak nechapu...
Ja to vidim tak, ze stranky jsou delane pro navstevniky a ne pro "prochazejici"
Ja kdyz se divam na nejakou stranku, kliknutim se dostanu na nejakou jinou, kterou si treba 10 minutek prohlizim a pak se chci vratit na tu puvodni... No a jak? Hledat ji v historii? premyslet ktera polozka u tlacitka zpet to je? Vzpominat na adresu? To ja radeji necham otevrene to okno...
On je to nejaky standard?
Sice vim, ze minimalne pro HTML strict je target="_blank" nevalidni, ale netusim proc tomu tak je...
Railbot
Profil
YoSarin
Neni t okvuli validite kodu, ma to i jiny duvod. Nekde jsem o tom cetl bezva clanek, bohuzel uz si nevzpomenu kde. Jenom vim, ze jednim z duvodu tam byla i "naucenost" vetsiny zkusenych surfaru na netu zavirat vyskakujici nova okna jeste drive nez poradne zjisti jejich obsah, coz je automaticka reakce nanezadouci pop-up reklamni okna...v dnesni dobe uz je prohlizece blokuji, ale stejne...tak proto mimo jine ;)
honzan
Profil *
osobne bych velmi zjemnil tu zlutou... je prilis rvava - boli z ni oci po chvili... mozna bych volil nejaky uplne jemny odstin hraskove zelene...
vycentroval bych to, dal tomu jemny ramecek...
toto muj nazor...
Kráťa
Profil
Co dát místo té bílé pod textem nějakou světlounce smetanovou. Na mě ta bílá působí, jako že se snad něco zapomnělo načíst.
YoSarin
Profil
Railbot
Jeste jsem asi nepotkal "zkuseneho surfare" (budu se za nima muset podivat do australie :) ) ale budu tomu verit... :)
Ja naopak co muzu, tak vsechny odkazy otviram do noveho tabu...
A nevis, proc to validatroy povazuji za chybu (nebo warning?)
Vzhledem, ze se to uz vubec netyka tady probiraneho tematu tak odpoved (stli bude) na maila nebo ICQ pls...
Dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0