Autor Zpráva
war maniac
Ahoj, chci vás požádat o zhodnocení takového mého "portfolia". Odkaz Po obsahové stránce tam nic není jde spíše o hodnocení grafického návrhu. Sám s konečným vzhledem nejsem vůbec spokojený takže čekám co na to řeknete vy. Díky
soucekgns
1. nefunguje odkaz Nahoru
2. odkazy na rubriky neexistují, ale to si asi říkal

stránky docela přívětivé, sice velmi jednoduché, ale to může být +:-)
Spectator
war maniac:
1) Já bych skoro posunul to logo se zrdcadlením někam (třeba vpravo nebo nahoru),nebo bych to zmenšil. To jak se překrývá menu s tím zrdcadlením je podle mne divné(hned mne to trklo), ale nevnucuji

2) rámeček okolo obsahu se nahoře spojuje s nadpisovou části trochu posunutě.

Mě se to líbí
war maniac
Díky za reakce.
soucekgns:
1. nefunguje odkaz Nahoru
Dodělám.

Spectator:
2) rámeček okolo obsahu se nahoře spojuje s nadpisovou části trochu posunutě.
Víš že mi to taky připadalo.. ale pak jsem se na to podíval přez lupu a není tomu tak -> viz. obrázek. Možná nějaký podivný optický klam nebo nevím :).
Spectator
Právě kvůli optickému klamu bych se toho zbavil. Jde o to, že se rámeček obsahu napojuje na rámeček nadpisu a rámeček nadpisu oproti černé barvě zaniká. To bych opravil.
Optický klam, který vypadá jako chyba není podle mne moc dobrý, kdyby to bylo naopak =) neřeknu ani slovo.
Kacko
Pokud to ma byt webova prezentace webdesign studia, tak je to otresne.
Taurus
Mrkni se na jiná studia. Vlastní blog, dejme tomu, ale studio, to rozhodně ne. Žádný detail, kreativita, styl. Nevím, proč máš anglickou patičku na českém webu a proč po ukázání na černé místo nečitelně zbělá text s názvem domény. Navíc v IE to máš rozhozené.
war maniac
Taurus:
V jaké verzi exploreru je to rozhozené? (jestli v 7ce a 6ce tak to vím...)
panther
war maniac:
jestli v 7ce a 6ce tak to vím
přesně v těch. V osmičce sis to evidentně otestoval, tvůj dotaz na verzi IE je tedy trochu zcestný.

Že se jedná o webdesignové studio, to je myšleno vážně? Pojmy jako sémantika, přístupnost jsi neslyšel, že?
peta
* kdyz vlevo vztycim svislou caru, co k ni bude zarovnano? Treba zaklad bude text obsahu. V tom pripade je mimo caru nadpis, menu i logo.
* pokud Uvodni stranka je napdisem, proc je spise nalepena na menu
* menu nema citelny text, zkus stranku preklopit na gray-scale, odstiny sede a horni cast pisma nebude mit dostatecny kontrast
* symetrie, souvisi castecne i s tim zarovnanim, ale navic treba logo. Ano, cerne oblasti jsou symetricke, ale protoze soucasti loga je menu, tak pak je cerna oblast dole vetsi a logo tudiz neni na vysku na stred
* 500x500 sirka cerne casti loga je mensi nez cerny pruh nadpisu. Cili spatne nastavene rozmery.
* u nadpisu bych ocekaval jine rozmery. Pokud cerny pruh neni nadpis, ale treba kategorie, pak text schazi nadpis. Videl bych to na text velikosti a fontem odpovidajici zlutemu menu

Moderátor Petr ZZZ: Piš prosím s diakritikou, lidi to budou raději číst.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: