Autor Zpráva
Adam__
Profil *
Zdravím, jak se vám libí nová verze projektu www.netstranky.cz

při redesignu byla snaha co nejvíce zpřehlednit proces vytvoření a správy webu
Kry5
Profil
Obecně hezké, ale řekl bych možná málo odlišená stránka od pozadí a to přihlásit se vpravo jak to vyskakuje se mi nelíbí. Navíc je po vyjetí v Google Chrome ustřihlej text.
Adam__
Profil *
Na google chrome jsem trosku pozapomel, to doladim :)
Kcko
Profil
Adam_:
Je to docela pěkné, zvláště ten přihlašovací boxík v pravém rohu je vtipně udělaný (budu muset tuto ideu zcizit v některém ze svých příštích projektů :-))


Jinak se mi web líbí až na spodní čast. Tj od boxu Přihlášení do systému a dále. Patička je nevýrazná.
peta
Profil
500x500 FF
* zakladni grafika je dobra
* nelibi se mi pak vzhled obsahu, obvykle nema jednotnou formu, kdyz preklikavas mezi strankami. rekneme, ze zakladni barva pisma je mirne do seda, viz dole Statistiky. Jenze hned vpravo je Prihlaseni s pismem cernym. Nad tim je opet sede male a na dni je seznam vyhod cerne pismo a velke. Jednotny styl znamena mit vsechno stejne. Nadpis H, text P UL OL TABLE, poznamka SUB. ***
* je to preplacane
* Prihlasit se chova v okenku 500x500 podivne a prekryva dulezity text, pri odrolovani se neposune

Asi nej cast webu je cenik a neco malo z uvodni stranky.

Z sablon se mi libi vetsinou podklad a to
* 7 - nema doladenou barvu pisma a vzhled prvku
* 19 - vypada dobre v miniature, ale po rozkliknuti je to slabe a vyhledavani si pluje, kam chce (500x500)
* 15

*** kliknes treba z Uvodni na Aktuality. Cela struktura stranky se zmeni. Obsah. Listovani je mrnave cerne a neni vlevo na okraji stranky ani centrovane, tak kde patri? Pak je tam velky cerveny podtrzeny text (mimochodem dlouhe podtrzene je spatny pristup, leda udelat borderem se svetlejsi barvou). Pak nasleduje mrnavy text, ktery opet neni k nicemu zarovnany.
Pri vypnuti CSS je stranka tez hodne zmatena. Navic vyhledavaci tlacitko nema zadny text.
Ted je moderni delat stranku pro dotykove displeje. Minimum ovladacich prvku. minimum rozdilnych prvku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0