Autor Zpráva
matthew
Profil
Tak se zase po čase objevuji zde na diskusi a prosím a zhodnocení návrhu pro můj chystaný blog.
Těším se na vaše připomínky!
Kry5
Profil
Hezký. Moc se mi to líbí, barva a velikost textu jsou hezky sladěné, neni to křiklavý nebo rušivý. Jediné co mi trošku vadí je fotka v menu, ale to je asi spíš můj osobní názor. Jinak opravdu moc hezké a 1.1.2011 si zkontroluju jestli jsi napsal článek "Vzpomínky zůstanou, život jde dál" ;-)
jenikkozak
Profil
matthew:
Nevypadá to špatně. Jen bych asi určitě přebarvil tlačítko na odesílání formuláře, jinak se nám z internetu stane jeden veliký Facebook.
Mimochodem, plánuješ web bez záhlaví? Jak se návštěvník dostane na nějaký rozcestník?
Taurus
Profil
Vypadá to hezky, jednoduše. U nejčtenějších článků zvyš line-height a zkus promyslet zveřejňování datumů nějakým lepším způsobem (myslím zkráceněji, zbytečně to zabírá místo). Mrkni třeba jak to řeším já: http://www.odemne.com/zapisky/. Vyhledávání je na neobvyklém místě, dal bych nahoru. Čím výš články budou, tím líp. Při nízkém rozlišení budu muset rolovat. Navigace by šla horizontální. Vyzkoušej si různá rozmístění a zkus doladit detaily. Např. rozházené papíry jsou dobré, ale boční menu je pak najednou jen "placaté". Další věc je html, obrázek je jednodušší.
matthew
Profil
Zapracoval jsem některé návrhy, snad je to teď trochu lepší.
Spectator
Profil
Já si nějak nemůžu pomoct, ale přostě se mi to celkově nelíbí.

- Tóny barev jsou zvláštní. Jak ta fialovo-červená, tak i ta modrá. K sobě se moc nehodí a i samostatně nic moc.
- Celkový barevný dojem je pro mne pošmourný a to z důvodu sposty šedé barvy.
- Efekt rozházených papírů by se mi líbíl, kdyby nevypadaly jako vějíř - tím myslím to, jak vycházejí všechny z jednoho místa.
- Fotka v menu vadí i mě.
- Dále zvláštně rozvržený formulář, kde jsou nesmyslně velké mezery mezi názvy políček a políčky. Samotná políčka jsou napůl cesty, ani ne uprostřed, ani na kraji.
- Datum článku je docela ok, ale pozice mi nesedí je to, jako by to bylo navíc.
peta
Profil
Take se mi to celkove nelibi.
* je to rozhazene (cili, kdyz zacnu delat cary zleva nebo zhora, kolik jich udelam? a kolik z nich nebude symetricky stejne vzdalene od sebe?), amaterina
* pismo je rozhazene (vyska, tloustka, barva, podtrzeni), nic neni stejne, amaterina
* obrazky mas tez ruznorode (tlacitko tweet je modro zelene s barevnym prechodem a hned vedle facebook takove obycejne jednobarevne tlacitko a uplne dole je cervene tlacitko odeslat; muzou byt barevne odlisne, pokud jinak vypadaji stejne, ale takhle?; podobne treba ikonky, jednou je to panacek transparentni podruhe ctvercova foto)
* chybi mi tam nazev stranky

Jedine, co by se dalo zachovat je dole seznam zprav dole (ty vypadaji jakz-takz jednotne) a podkladova grafika. Ostatni text bych pro zacatek prevedl do stejne velikosti, tloutsky, barvy
Do perfekcionistu mas jeste daleko :)
Spectator
Profil
peta:
Do perfekcionistu mas jeste daleko :)
Nejsem si jist, jestli je vubec titulek dobře <perfekcionalista / perfekcionista>
peta
Profil
google = pravidla ceskeho pravopisu
v tech prvnich je prd, ale nasel jsem odkaz
http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-pravopisu/
Pri rozbalovani to nabidne perfekcionalista i perfekcionista. Vic se mi nechce hledat. Stejne nechapu lidi, co pouzivaji slozite tvary. Uplne nejlepsi je nekdy zaskocit na prednasku o matematice na VS :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0