Autor Zpráva
P251
Profil
Rád bych slyšel nějaký názor na stránky astro kroužku, co sem udělal.
www.astro-grpr.wz.cz
Leo
Profil
Stranka pokusy je ve FF UPLNE rozsypana, Leo
P251
Profil
a jinak?
error414-
Profil *
error404
error414-
Profil *
jo sry uy to mam
Design je peknej ale provedeni horsi.
Leo
Profil
Jinak co? Stranky dela obsah, a ten tam neni. Leo
Boy
Profil
Souhlasím s tím, že design je pěknej, ale KDY SI KONEČNĚ VŠICHNI UVĚDOMÍTE, ŽE BY TŘEBA BYLO VHODNÉ DEFINOVAT BARVU POZADÍ V BODY!!!!! Sice jsem asi jedinej, kdo má defaultní barvu šedou, ale už je z principu. Stránka bez definovaného pozadí není dodělaná stránka.
P251
Profil
S teorií, že stránky dělá obsah nemohu tak úplně souhlasit, coca-cola se taky nebarví na zeleno ale na černo by't by chu'tový rozdíl nebyl stejný. Mimochodem slovník pojmů, seznam(no i když ne tak dobrý) pokusů a výsledky fyzikální olympiády co ještě neskončila + mapa oblohy se mi zdá pro někoho celkem zajímavý obsah...
P251
Profil
Kdyby každá stránka s nedefinovanou bgcolor byla nedodělaná, tak je na internetu 3/4 nedodělaných stránek ... ale dík ... spravím to
Railbot
Profil
http://www.astro-grpr.wz.cz\1.html/ ma byt co? Nefunguje. Pokud vim, tak prvni stranka ma byt VZDY pojmenovana jako INDEX
P251
Profil
No však to taky je ale na první stránce je toto
P251
Profil
ta reklama WZ by tomu designu moc nepomohla... a tady sem nechtel zpomalovat prvni strankou - vím že se to dá přeskočit meta tagem ale mám svoje dobré důvody proč to nedělat
Reg
Profil
Railbot Ze by to bylo tim obracenym lomitkem?
Leo Co já vím, tak se zde má hodnotit design, ne obsah.
Railbot
Profil

Railbot Ze by to bylo tim obracenym lomitkem?
Leo Co já vím, tak se zde má hodnotit design, ne obsah.


Je to tim, jen jsem zkopiroval chybu, ktera je hned v prvnim odkazu na stranku.
Pokud vim, tak hodnotime tady stranky jako celej. Stranka, ktera ma bezvadny design, ale katastroficky nebo jeste lepezadny obsah, je proste nicim...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0