Autor Zpráva
ur
Profil *
Dnes jsem spustil nový web, s radostí přijmu veškerou kritiku, pokud máte nějákou připomonku ohledně vzhledu, funkčnosti, nebo čehokoli jiného pište :) , dík

galerieem.cz
SkIpPeR
Profil
Rozlišení 1024x768, Google Chrome, Win XP, nejspíš máš pro pozadí dáno 100%, ale tím že stránka je širší než moje rozlišení, tak pozadí nejde až do konce, ale přesahuje tam např. to menu vpravo nebo ta fotka autorky. Navíc je zbytek strašně nalepený na levém okraji, ale to nejspíš dělá moje rozlišení.
Manny
Profil *
6. pád - o mně
xmark
Profil
- když rozkliknu něco v galerii, nemám jak se dostat zpátky. Hlavní menu mně v tomto směru jaksi nestačí.
- v odkazu v záhlaví chybí http, takže stránky odkazují na http://galerieem.cz/galerieem.cz , což pochopitelně nefunguje
- "O mě" .. to je jako "o tebe"
- formulář na stránce kontakt se nedá nějak nastylovat? Chápu, že je to blueboard, ale tohle vypadá podivně
- toplist .. k čemu mi jako návštěvníkovi je informace o počtu návštěv?

Celkově se mně to líbí, minimalismus mám rád.
Ale obsahu by tam mohlo být trochu víc. Snad to oživí ty komentáře.
jenikkozak
Profil
- Na všech stránkách webu je stejný element title;
- Vzhledem k tomu, že na stránkách s obrázky není žádný text, vyrazil bych nesmyslné povídání z patičky;
- Těch textů na stránce je opravdu málo. Tak by se mohly sjednotit. Některé nadpisy v pravém sloupečku začínají velkým písmenem a končí dvojtečkou, jiné ne;
- V životopise ani nikde jinde nepodtrhávejte, co není odkazem;
- Slůvko „English“ na stránce O mně (až ji přejmenujete) by si zasloužil prohlášení za nadpis;
- „Zde se věnuji své oblíbené činnosti, kterým je malování.“ Na téže stránce; slůvko „kterým“ nahradit za „kterou“.
- V prohlížeči Internet Explorer se pod náhledy obrazů vkládá bílá čára, což není hezké.
ur
Profil *
Dík za upřímnost :)

ok pouštím se do ůprav
- o mně opraveno (jak jsem si mohl nevšimnout)
- http:// opraveno
- blueboar nastylováno co nejvíce to jde, vím že by šel přidat upravený kod rovnou z www.blueboard.cz/mailform.php?id=226701 ale na to si netroufnu.... (ale pokud poradíte, proč ne)
-ten toplist,.. no vím, že je to zbytečnost, ale myslím že to na tom webu nijak nepřekáží a je to takové alespoň malinké zpestření (pokud se pletu napište)
-Pravý sloupe Velké písmeno : opraveno (kromě jména autorky)
ur
Profil *
- podtržené písmo a slůvko english mi přišlo trochu hloupé, proto nahrazeno "biography"
?- co se týče title jáke myslíte že by bylo nejvhodnější (pro vyhledavače)?
- bílá čára pod nádhledem... pravděpodobně odstraněna, ale nevím jistě, nemám na počítači explorer (pls koukněte na to)

xmark:
- když rozkliknu něco v galerii, nemám jak se dostat zpátky. Hlavní menu mně v tomto směru jaksi nestačí.

Poraďte prosím, jak by jste to vyřešil Vy?
panther
Profil
ur:
co se týče title jáke myslíte že by bylo nejvhodnější (pro vyhledavače)?
každá stránka je jiná, i titulek by měl být různý — nejlépe takový, který stručně vystihuje obsah stránky.

nemám na počítači explorer (pls koukněte na to)
stáhni si buď IE (v různých verzích), nebo IETester, nebo využij nějaké online screenovací služby.

Galerie: Poraďte prosím, jak by jste to vyřešil Vy?
např. drobečkovou navigací.
KGW
Profil
Další postřehy:
1) Na druhé stránce se mi některé obrázky nezobrazují.
2) Toplist to ruší.
3) Proč mají ty náhledy obrázků černý rám a dole ještě bílý.
4) "x"neni znak pro "krát".
5) Před jednotkama patří mezera.
6) Kontakt a komentáře by bylo lepší vyrobit vlastní.
Jinak fajn.
xmark
Profil
ur:
Poraďte prosím, jak by jste to vyřešil Vy?

Buď pantherem navržené drobečky, nebo http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2
UR
Profil *
Super ted se vrhnu na tohle www.huddletogether.com/projects/lightbox2 paráda a moc pěkne myslím že to bude super,... Pak se vrhnu na zbytek
UR
Profil *
Prosím o radu:
zatím jsem to chtěl zkusit testnou a když se otevře obrázek tak do něj značně zasahuje menu a titulek viz obrázek (omlouvám se za jeho velikost 2MB)
jak mám odstranit tuto chybu?
xmark
Profil
UR:
Tipnul bych http://galerieem.cz/styles/layout.css

#head{
	z-index:1060;


Ten z-index bych zkusil zrušit. Ale vařím z vody.
ue
Profil *
xmark:
Máš pravdu gj :)
ur
Profil *
tak lightbox úspěšně nahrán ... toplist du ted odebrat,...

KGW:

-Asi se ti nezobrazují ty 4 dole mám pravdu? je to proto, protože tam zatím žádné nejsou.

-Rám jsem po přidání lightboxu úplně zrušil

-bod 4 a 5 ... navrhni mi prosím lepší formát psaní rozměru (aby to vypadalo pěkně :) )

-6 jak jsem psal nemám na to dostatečné zkušenosti ale pokud někde máte nějáký opravdu podrobný návod (pro začátečníka) tak sem s ním :)

-ted du ještě upravit tu patičku
ur
Profil *
Toplist odebrán
patička upravena
title - upraveno
xmark
Profil
Ještě jedna věc. Když v galerii přepínám stránky, překliknutí mi vždycky čísla stránek osune dolů. Chtělo by to kopii nahoře.
peta
Profil
FF 500x500
* nahledy nemaji stejnou velikost (treba viz prvni foto http://kytkarna-opava.cz/nevesta.html)
* pozadi se nedokresluje do konce stranky
* leva strana je natlacena na okrajich okna bez paddingu
* nad textem nad obrazkem jsou jakesi svetle sede cary
* "Loďka 50x60cm" nema diakritiku
* "Most 70x50" nema jednotky a mozna bych zvazil zapis 70 x 50 cm s mezerami
* listovani dole si ani netroufam hodnotit, radeji, pouze snad, ze svetle sedo-zeleny text na svetle zluto-zelene se opravdu neda precist
* na kazde strance je jiny font pisma text, nadpisy, ... O mne, Kontakt, Komentare. Totez vzhled formularu. A mnavic v komentarich opet spatny kontrast pisma vuci pozadi, takze citelnost miziva

Co treba na chvili zapomenout, ze existuje nejake css a nejdriv udelat spravnou strukturu v html? Pak to jemne doupravit?
Treba jsem nepochopil, proc cpes background do kazdeho prvku, kdyz by stacilo jen do hlavnich ramecku? pak se nevykresli sedy ramecek na cernem podkladu pro: "Kontakt: E-Mail: 1eli2@seznam.cz " Sice to asi puvodne melo byt sede i pod tim, ale ted, kdyz tam mas nekde spatne stanovene rozmery je to hned videt, ze to tam nepatri.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0