Autor Zpráva
kozelpepa
Profil
http://kozlik.xf.cz
Co si o nich myslíte?
Plánuji časem přidělat ještě nějaký jednoduchý redakční systém, ale zatím je článků tak mámlo, že se mi to nevyplatí.
Taurus
Profil
Smutné, šedé, anglické výrazy v menu, škaredé v IE6, pozadí u reklamy blbne i ve FF. Nelíbí se mi to. :-(
Spectator
Profil
Taurus:
Smutné, šedé
Té šedosti se poslední dobou rojí hodně.

kozelpepa:
1)Trošku bych to obarvil - veseleji.
2)Celá hlavička a menu je málo výrazné a při hover skoro nečitelné
3)Jednotlivé stránky se načítají extrémně pomalu.
4)u pár položek menu chybí obrázky (které se mi celkem líbí)
5)patička je na pohled graficky uplně mimo, jako by k tomuto webu nepatřila
6)reklamu bych hodil někam jinam než nad obsah
7)pozadí je dost kontrastní oproti zbytku.
8) orámování odstavců je taky trochu nepřívětivé
9)Click to close u náhledů stránek mi na levé straně trošku vadí a to z důvodu, že jsem si ho celkem dlouho nevšiml a nadával na to, jak ten náhled dát pryč

Bylo by toho ještě hodně
Miloš
Profil
Sotva nevhodně pohnu myší, vyskočí nějaké okno a nabízí mi, abych ho zavřel kliknutím na X. Nesmírně obtěžující.
kozelpepa
Profil
Šedé jsou schválně, mám rád šedou. Jednotlivé stránky tam zatím nejsou, je tam prázdný odkaz, možná ta pomalost bude tím. Co byste mi poradili s tou patičkou? Teď jak na to koukám je fakt, že je to trochu divný. Reklamu musim fakt přemístit, s tou sem si ještě nehrál, nechával sem jí tak, kam ji hodil webzdarma. A ty náhledy taky poladim, nechám je otevřít na kliknutí a asi v novém okně. Je pravda, že to "click to close" není moc vidět. Díky.
xmark
Profil
Proti šedé bych neměl vůbec nic, proti nečitelnosti toho mám hodně.

1. Záhlaví a menu je nečitelné. U mě nula bodů. Nejsem masochista, abych si trápil oči něčím takovým, jsem zákazník. Tím menu silně omezuješ moje pohodlí, to luštění by mě přestalo bavit po pár sekundách. O hoveru v menu ani nemluvím - to už vypadá skoro jako záměrná provokace.
2. Na všech stránkách je pod menu slovo "novinky". Proč?
- Až po "novinky" by se mi to líbilo, kdyby to samozřejmě bylo tak kontrastní, aby to šlo číst. Dál už je to horší.
3. Hlavní a postranní sloupec začínají v jiné výšce
4. Hlavní sloupec má asymetrické odsazení po stranách. Jak "navenek", tak dovnitř
5. Datum u novinek má na výšku moc málo prostoru, totéž pata
6. Pozadí stránky je přehnaně kontrastní
7. Nemám rád, když se obrázek zobrazí najetím na něco, ale toleroval bych to, kdyby to zase zmizelo tím, že odjedu. To, že do toho musím kliknout, je silně otravné. A "click to close X" opravdu není fajn.
panther
Profil
xmark:
2. Na všech stránkách je pod menu slovo "novinky". Proč?
možná proto, že odkazy z menu vedou sami na sebe - na HP webu.

kozelpepa:
- menu je česko-anglické. Proč?
- náhledy vpravo jsou zmenšované v HTML, nikoliv v grafickém editoru
- náhledy se otevírají na fixní pozici shora - když mám odscrollováno dolů, nejen, že nevidím celý náhled, ale ani ho nemůžu zavřít
- odkaz „Click to close“ - je anglicky a chybí mu pointer
- pozadí v horní části webu ti nenavazuje
- kód je tragický, k tomu se snad radši ani vyjadřovat nebudu

Ke zbytku se vyjádřili už mí předřečníci.
kozelpepa
Profil
snad sem opravil většinu těch chyb
panther:
česko-anglické bylo prto, že mi to asi dřív připadalo hustý :D díky.
xmark
Profil
kozelpepa:
Většina lepší, menu pořád špatně čitelné, ale už jsem rozeznal "o mě". Už jsem to tady někomu psal - to je jako "o tebe".
V příspěvcích ti na sebe nelícuje levý okraj textu a datumu. A text je odsazen pořád asymetricky.
kozelpepa
Profil
Menu pořád špatně čitelné??? Musím se na to podívat ještě na jiném monitoru... To o mě je fakt divný -> změněno. A už to taky lícuje :)
panther
Profil
kozelpepa:
Menu pořád špatně čitelné?
myslíš, že je bílá barva na světle (a při hoveru ještě světlejším) podkladu ta správná volba? Není.
kozelpepa
Profil
Teď už to musí být vidět pořádně. Pozadí má barvu rgb(100,100,100) a text je bílý, předtím to bylo rgb(150,150,150).
edit: omlouvám se, nevšiml jsem si nástroje kontrast barev...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0