Autor Zpráva
Lukáš
Profil
Co je na tom dobrý a co mám dát pryč?
AMD
Profil
Zapomněls zapsat kódování na původní přesměrovací stránce a měl bys to udělat tak, aby se to rovnou přesměrovalo.
Charlie
Profil
"O mě", zas ta čaština. Správně je to "O mně"!!!
Lukáš
Profil
re: AMD Hotovo.
re: Charlie: měl by ses naučit česky můžeš používat obojí!!
Charlie
Profil
Lukáš, dobře naučím se.

Mě ve škole učili: "o mně = o kom o čem, 6. pád, píšeš n".
Lukáš
Profil
Charlie: můžeš se kouknout do pravidel!
Charlie
Profil
http://pravidla.cz

já zájm., 2. mě i mne, 3. mně i mi, 4. mě i mne, 6. mně, 7. mnou

A které "mě" máš prosím na mysli?
Lukáš
Profil
Charlie
tak to ber jako ctvrtej pad
Charlie
Profil
No jenže to právě nejde. "Vidím koho co, mě, čtvrtý pád". "O mně" je šestý pád. Nemůžeš to kombinovat jak se ti zlíbí.
Lukáš
Profil
já vim fobre jeste to predelam
Lukáš
Profil
Charlie
je to zmeneny a predelany i pro cestinare
Charlie
Profil
Ještě v patičce :-)

Jednou mě učitel na informatiku strašně seřval, protože jsem měl na úvodní stránce hrubku, a od té doby si dávám pozor :D
Kráťa
Profil
Co udělat to místo, ve kterém je obsah v divu s width dejme tomu 650px? Že by to jako nebylo tak roztažené.
Radek Hrabůvka
Profil
Lukáš Zkus si v IE zvětšovat / zmenšovat text. Nejvyšší úroveň nadpisů je h1, nikoli h2, jako u tebe. A proč máš v CSS snad všude background-color: #FFFFBF;, včetně h2, kde by měla být hnědá? Na "Úvodní stránce" nemáš ve FF ve středu orámovanou tabulku, je vlevo.
Čeština:
V rámečku: O mně - Informace o mně
Odkazy: Home - O mě - ...
Lukáš
Profil
Kráťa
no a co rozliseni? dyť při jiným rozlišení to bude zase jinak. resp. se to bude zdat jinak velky.
Lukáš
Profil
Radek Hrabůvka
- h2 mi tam vic sedlo zdá se mi že h1 byla moc velká kráva
- s tim pozadim, viz ze ani nevim proc to tam mam, jenze von to po me chtel validator - divny co?
zimmi
Profil
v css můžeš přece nastavit libovolnou velikost h1, třeba 1 pixel;-)
RPG
Profil *
Menu bych oddělil od textu/obsahu čarou, a odkazy bych nedělal jako obrázky... když to uděláš jako normální odkazy, s kvalitní hoverem bude to vypadat líp.
Taky bych změnil barvu pozadí, ta barva je nějaká vyblutá. A taky souhlasím s tím že bys to měl uzavřít do nějakého DIVu aby text nebyl roztažený až na konec stránky.
Charlie
Profil
v css můžeš přece nastavit libovolnou velikost h1, třeba 1 pixel;-)

Možná lépe v jiných jednotkách, ne? :D
Charlie
Profil
OT: pro všechny nemilovníky češtiny jsem napsal článek o použití mně a mě, odkaz je tady:

http://charlie.xblog.cz/archiv/2005/09/cestina-na-webu-me-versus-mne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0