Autor Zpráva
Next
Tak aj ja Vás skúsim poprosiť o kritiku stránok. Predovšetkým vzhľad, grafika a tak. A ako to na Vás pôsobí. Resp. čo by ste zmenili, prerobili a pod. Nehodnoťte kód, ale vzhľad.
Graphiccreator

Vďaka
pavuk
První co mě napadlo: méně je někdy více. Hejbe se tam toho tolik že se mi tam hnedle přestalo líbit. Jinak je to v poměrně silným kontrastuu, na jednu stranu samý barevný hejbání a k tomu strohej nevzhlednej text napůl s ukradeným googlem. Mě se to nelíbí
Railbot
Při pohledu na web jsem se octl zpět v roce 95.

Vyházej vše animované a počítadlo přístupů. Pak se podívej, jak dnes vypadají kvalitní webové stránky, smaž to a začni znovu.
Websluzby
Súhlasím s pavukom a dodávam: dizajn webu na mňa pôsobí neprofesionálne, fonty písma sú vyložene nepekné, celkový dojem chaotický, v kontaktoch chýba IČO prevádzkovateľa. Toľko kmitajúcich, blikajúcich a pohybujúcich sa obrázkov na takom nepeknom webe som ešte nevidel...

Modul - Google Translator je tam úplne zbytočne, ak je obchodný záujem zacieliť na zákazníkov mimo SR automatické preklady určite nestačia, na to treba profesionálny preklad a jazykové subverzie webstránky.
shaggy
Next:
A ako to na Vás pôsobí.
Zle, minimálne ako prezentácia grafika je to podpriemerné.

čo by ste zmenili, prerobili
Všetko.

- Čo tam robí vstupná stránka? Je to pokus o vtip?
- Čo tie nevkusné ikonky dole na stránke? Nejaký módny trend - ak chceš byť dobrý grafik, nesmieš mať dobrý vkus, alebo čo?
- http://www.graphiccreator.eu/webdesign.html - dole na stránke je Comic Sans? Ešte stále si si istý, že ten názov webu nemal byť iný? Lebo mám pocit, že to slovo "graphic" sa ti tam dostalo len omylom.
- Hlavička je zlá, rozloženie stránky je zlé, typografia je zlá, farby sú zle zvolené - tá stránka je jednoducho zlá, tam nie je čo pochváliť. S niečim takým by som sa hanbil nazvať sa za grafikom.
Next
Tak chlapci, keď už toľko kritizujete, dajte nejaký link na iné, alebo Vaše weby, aj Váš vek ma zaujíma :) Aby som vedel koľko ročný hodnotia. Ale ináč ďakujem za Vaše názory.
shaggy
Next:
Ak ťa nezaujíma kritika, tak si sem nedávaj hodnotiť web. Nie si na fóre, ktoré si založili školáci, aby sa doma nenudili. Väčšina ľudí, ktorá sem chodí, sa tvorbou webov aj živí (a tým myslím na skutočne profesionálnej úrovni). Preto naše weby a náš vek nie je podstatný, keby sme si ich chceli dať zhodnotiť tak to urobíme.
Next
Nie, v pohode, pokračujte.
Railbot
Next:
Nehodnotíme tu naše weby, ale tvůj. Pokud neuneseš kritiku, pak ji po nás nepožaduj. Je to celkem jednoduché.
Next
Len pokračujte, už viem čo budem robiť cez víkend
Krakatoa
Next:
No tak pokud chceš nějaký vzor, kde se lidé graficky a javascriptově decentně vyřádili, a přitom vypadá hezky, tak bych dal třeba tento:
http://www.winavi.com/
Next
Animácie som odstránil, je to lepšie? A čo tie farby?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: