Autor Zpráva
Kybrex
Profil *
Prosím o zhodnocení mých stránek centauris.wz.cz. Příjímám jakékoliv připomínky a budu se snažit brát je na vědomí. Díky Kybrex.
Kybrex
Profil *
Rovnou jsem se ještě chtěl zeptat, jestli byste mi neporadili nějaké "fikané" řešení s tou reklamou na wz.cz, protože před chvílí jsem si všiml, že se nezobrazuje celá a rozšíření obsahové části stránky by bylo velice náročné už jen z toho důvodu, že bych musel předělat grafiku a všechno kolem toho. Stránka se skládá z absolutně pozicovaných divů, takže to je taky trošku problém. Hlavně kdybych jí chtěl dát úplně dolu, nebo nahoru (vžy se to zobrazí nahoře - kvůli těm divům!). Díky.
Falcon16
Profil
Vyzera to velmi zaujimavo. Mozno by nebolo zle, spravit pravu cast tak ako je lava a tym rozsirit stred.
To menu, tie odkazy by mohli byt o kusok vacsie a hlavne sa mi nepaci, ze hover zmeni pozadie iba pod textom. Navyse mas niektore slova rozdelene na 2 riadky. Ale inak je to super, skoda pouzitych ramov
RPG
Profil
Vypadá to hezky, ale jak říkal Falcon16, rozšířil bych střední část stránek. Taky když už máš zakulacené okraje u divů, nakreslil bych je v nějakém kvalitnějším grafickém programu, vypadá to dost nekvalitně :-)
Kybrex
Profil *
FALCON16, rámy používám jen kvůli jukeboxu (nahoře je stránka o výšce 1px a ta zajišťuje přehrávání skladeb). Teoreticky to můžu zrušit. Dále jsem úplně nepochopil, jak jsi to myslel s tou úpravou pravého menu.
RPG, dříve nebo později zkusím upravit design, ale nic nezaručuju :-)
Díky za Vaše názory!
Falcon16
Profil
Sprav nad pravym menu taky obluk ako nad lavym menu, len zrkadlovo otoceny a posunut to tak, aby to bolo zarovnane s titulkou. Stred sa tym rozsiri
Kybrex
Profil *
Jo. To by šlo, ale nebudou mě proklínat lidi, co používají 800 × 600? Budou mít zřejmě dole posuvník a na to pravé menu si to budou muset odrolovat. Ale dík za nápad! Je to fikaný.
RPG
Profil
Kybrex
Jistě, spousta lidí ještě používá 800x600, ale více je těch kteří používají 1024x768 a větší, takže si budeš muset vybrat koho chceš naštvat víc :-) Osobně bych to optimalizoval pro 1024, pokrok jde přecejenom kupředu.
igamenir
Profil
RPG: Podle statistik TopList z mých stránek používané rozlišení u 45% 1024×768, 45% má 800×600, a zbylích 10% jiné. Také se mi to nezdá, ale je vychází to tak.
Kybrex
Profil
Možná bych mohl udělat taky průzkum a podle toho stránky přizpůsobit, ale dělat to speciál pro 2 rozlišení se mi taky nechce už jen proto, že bych pak nemusel skončit jen u 2 rozlišení. Kdybych odstranil tu obrázkovou grafiku, která neumožňuje pružnost stránek, mohl bych to udělat "gumový", ale nevím. Já osobně také používám 1024 a v budoucnu určitě přejdu i na 1280 nebo více, ale to opravdu až později :-)
Anonymní
Profil *
Reklama WZ se dá odstranit tak že si ji dáš na první stránku nahoru a na tu stránku dáš meta tag který ji automaticky přesměruje na jinou stránku - na tu co potřebuješ mít jako hlavní ale je to porušení smlouvy s WZ...

viz. http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html
RPG
Profil
No já bych to uzavřel tím že by jsi to měl udělat opravdu pro 1024 ;-)
Ještě mně napadlo, co dát nějakou... "zmenšenou - (menší písmo)" verzi menu nahoru do hlavičky? Tak by to nedělalo problémy lidmi s 800x600.
Kybrex
Profil
Anonymní


Zasláno: 20.9.2005 13:00:21Citovat


Reklama WZ se dá odstranit tak že si ji dáš na první stránku nahoru a na tu stránku dáš meta tag který ji automaticky přesměruje na jinou stránku - na tu co potřebuješ mít jako hlavní ale je to porušení smlouvy s WZ...


Tak tohle jsem nemyslel, protože nechci porušovat smlouvu s WZ.CZ Zkusím to předělat jinak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0