Autor Zpráva
jakubcabal
Profil *
Chtěl bych se zeptat co říkáte na můj web www.simutrans.eu. Vznikl před více než čtyřmi lety a tohle je jeho čtvrtá generace.
Websluzby
Konečne jeden užívateľsky bezchybný web. Takto si predstavujem vzorovú webstránku. Dávam jednotku s hviezdičkou za užívateľskú prívetivosť, grafiku, webdizajn.
margin
Profil *
Neměnný TITLE stránek
Takto se nadpisy nedělaj, na úpravu nadpisu příslišné úrovně používej margin a případně font-size.
<br>
<br>
<b>Tip #2: Turistické cíle<br>
</b>

Na stránce Návody na mne bez varování vybafnou PDF soubory.

Budou zde přibívat stále nová vozidla a budovy.
Nemá tam být "přibíjet? ;-)
John
Pěkné =).
xmark
1. duplicitní adresa simutrans.eu/index.php a simutrans.eu
2. nepozmenšované obrázky
3. po kliknutí na "Upload návodů" zmizí levé menu
4. na stránce Návody míří odkazy na pdfka, to by chtělo označit, resp. odlišit od odkazu na stránku

Ten web není udělaný špatně, ale když to srovnám s tím výletem na Kokořín..
zacatecnik
Profil *
Mě se styl webu moc nelíbí, dokonce se i špatně zobrazuje, pokuď není zobrazováno menu (www.simutrans.eu/index.php?url=login_error)
jinak pěkný a přehledný, a bylo by lepší dát nějaké videa přímo na web a ne bez upozornění odkazovat na youtube
Radovan789
Profil *
jakubcabal:
Konečně někdo udělal web který má smysl. Krásná práce i když to má pár vad.
Trsak
Co se týče vzhledu stránky tak to radši hodnotit nebuudu, avšak obsah je krása, stručné a přehledné a i když tu hru nehraji, obsah sem pochopil :)
jakubcabal
Profil *
Díky všem za věcnou kritiku nebo za pochvaly. Pokusím se všechny tyto chyby napravit a docílit ještě lepšího webu. Jen jednu otázku, jaký je vlastně důvod upozorňovat návštěvníky webu, že odkaz míří na PDFko?
Mistr
jakubcabal:
Pokud bych si tu hru chtěl stáhnout, nevím, na který odkaz ve stránce Download klepnout. Protože mám Windows, tak asi na některý z odkazů s ikonou Windows, ovšem na který? Podle čeho se rozhodnout? A co ty různé druhy Packů? Něco jsem sice našel ve stránce PakSety, ale čím se jednotlivé Packy od sebe dělí? Jako laik, který na Tvé stránky se hrou přišel prvně, a protože ho zaujala, chtěl by si ji stáhnout, vůbec netuším, co všechno si mám postahovat. A bojím se, abych pak nebyl zklamaný, že hra nefunguje. A třeba ji i kvůli tomu neodložil.
xmark
jakubcabal:
jaký je vlastně důvod upozorňovat návštěvníky webu, že odkaz míří na PDFko?

Je rozdíl, jestli se mi po kliknutí objeví normální stránka, nebo na mě vyběhne dialog pro stažení, nebo se mi případně pdf otevře v prohlížeči. Druhá a třetí varianta jsou výrazně méně pohodlné než ta první. Z toho plyne mj. doporučení nepoužívat pdf pro nic, co se dá udělat jako normální stránka na webu.
Petr Wudi
Paky se liší v rozlišení jednotlivých obrázků. Je to tam sice tak trochu naznačeno ale asi by bylo užitečné to vysvětlit přímo.
Na stránce www.simutrans.eu/index.php?url=addons&page=budovy je např. obrázek paneláků špatně roztažený.
Nějak mi tam chybí foto-ukázky.
Ale jinak pěkné. Měl jsem tu čest vidět i starší verzi stránky, řekl bych, že toto je dost krok dopředu (v původní verzi se moc nedalo vyznat).
Mirrek
Profil *
POPRVÉ JSEM SE S TOUTO HROU SETKAL PŘED VÍC JAK 15ti lety.
Vyzkoušel jsem snad všechny verze a ty první jsem stahoval ještě ze starých původních
stránek a kupodivu to byly jediné varianty které se nechaly občas "porazit" i ze základního nastavení tj. nakonec všechno jelo samo a vydělávalo....... www.simutrans.wz.cz/

S novými verzemi ( 99-102 ) přišly i nové možnosti. Letadla,rychlodráhy,tramvaje a trolejbusy, ale i výrazně stupla obtížnost tj.dostat hru do "finále"
www.simutrans.eu/index.php?url=download
EXPERIMENTAL
http://forum.simutrans.com/index.php?topic=5409.0
A naposled přikládám odkaz na poslední verzi, která může podle vaši předvolby obsahovat i několik různých ?paků?
102.x.x
Nevím ale jak to na tomto odkaze je s češtinou,ale jedná se o poslední "našlapaný" výběr.
Technická info.
...platící snad ve všech verzích, které ukazují -dosah stanice-
x) aby se nemuselo v některých případech příliš odklánět železniční trať až k továrně, lze vazby nahradit skladišti, nákladními rampami pro auta případně autobusovými i tramvajovými zastávkami ...(řetězení vazeb) systém bude funkční. Budete se divit co se nechá ušetřit....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0