Autor Zpráva
fighter
Profil *
Hoj lidi, dělám web pro náš clan na cssku.
Mám ho zhruba 2 týdny, mohli byste mi ho zhodnotit ? (Nejsem profík xD...)
Clan Web
Kcko
Profil
2 týdny ho máš nebo jsi ho dělal? Nevím jak mám hodnit cca 30 minutový počin. Snad sám poznáš, že to vypadá hrozně ...
fighter
Profil *
2 týdny jem ho dělal
Kcko
Profil
A co jsi na něm dělal 2 týdny , smím-li se zeptat? To, že nejsi profík, to by mi nevadilo, ale nevidím tam jakoukoliv snahu si s něčím pohrát (ikonky, hezky naformátovat text, vybrat vhodné barvy .... )
Mistr
Profil
fighter:
(1) Občas pozlobí překlepy jako třeba na úvodní stránce v textu ..Vítáme vás na stráckách klanu VENUM.. či Vyzoušíme si Vás a pak zhodnotíme.
(2) Co ten dlouhý soupis členů nějak osvěžit? Nabízí se třeba úprava vertikálních mezer mezi jménem hráče a jeho funkcí oproti mezerám mezi jednotlivými hráči.
(3) Na stránku videí se ještě trochu podívej. Nějak zazlobila.
(4) Občas by bylo vhodné šlápnout trochu do češtiny, co Ty na to?
John
Profil
fighter:
Vcelku souhlasím s Kckem. Ještě bych dodal:
1. Všechny tyhle tagy jsou špatně: do meta-description bys mohl napsat třeba "Oficiální stránky klanu Venum na CSS.", metha-generator smaž, v metha-keywords mají být klíčová slova.
<meta name="description" content="venuum.clanweb.cz" />
<meta name="generator" content="PSPad" />
<meta name="keywords" content="venum.clanweb.cz" />

2. V menu bych očekával nějaké hower efekty
3. Víc barev by taky neuškodilo
4. IC lištu barevně sladit s ostatním obsahem.
A vůbec, ještě si s tím pohraj.
Skoplandia
Profil
Hlavne bych dal cele cerne pozadi, je to celkem rusive, cerna stranka s bilym pozadi, asi vis co myslim, tak to vyzkousej na nejake tmavsi... popripade nejaky ten prechod z cerneho do bileho v photoshopu si udelat at to trochu vypada.

V sekci ke stahnuti, mas asi spatne kodovani - haze ti to tam misto pismenek (ěščřžýáí atp) otazniky, nato pozor.
TomasJ
Profil
fighter:
Nemít steam na CS 1.6, ani se nedozvím, o čem že to ta stránka vlastně je. První, kde je napsáno CSS je sekce Ke stažení... Chtělo by to nějaký Úvodník, kde bude alespoň napsáno o čem ten web je. - Základní chyba. Hlavně bych oddělal ty lomítka na konci (net zápis) - je to k ničemu.
Viz.: <meta name="description" content="venuum.clanweb.cz" /> apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0