Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den, co se vám nelíbí a co líbí na stránkách http://michal.dreamface.net ? Uvítám rady ke zlepšení.
Marty
Profil
Ve FireFoxu je patička širší než tělo stránky, nevím, zda je to záměr, ale na mě to působí rušivě.

Jinak je to graficky povedené, ale ještě bych přidal lepší hover u odkazů v menu, asi bych měnil i pozadí (trochu světlejší).

Bohužel je ale velmi malý kontrast použitého písma a barvy pozadí, špatně se to čte.
Zlababa
Profil
Podle mě je to velmi dobré. Moc se mi to líbí, hlavně ten zelenej styl. Hover u menu bych taky asi udělal výraznější, jinak ok. :)
PerToon
Profil
Ta patička mě taky trochu ruší, ale zase má logickou šířku vzhledem k hlavičce.
Modrý styl se mi zdá trochu nekontrastní, jinak se mi to zdá skvělý.
Anonymní
Profil *
Moc děkuji za vaše názory, hover položky v menu jsem zvýraznil přidáním inverzního pozadí a borderu při mouseoveru. Plánuji také styl pro ty, kteří mají problémy s méně výrazným kontrastem písma a pozadí, a také šablonu pro tisk a PDA zařízení (bílé pozadí, černé písmo, minimum grafiky). Ještě jednou děkuji za připomínky.
Fred
Profil
Rozhodně dej do sekce odkazy title, nebo nějaký span se skutečnou adresou stránek kam to míří. Tohle úplně nesnáším, když je to přes redirect a jdu se podívat někam, kde už jsem stokrát byl. Příklad
http://www.dreamface.net/michal/?face=odkaz&c=20 = http://www.w3schools.com/css/ popis odkazu CSS tutorial.
Jinak se mi to moc líbí a to nemám moc rád světlé písmo na tmavém podkladu, ale tahle kombinace barev je velmi příjemná.
Dost ruší ty animovaný čtverečky, přinejmenším bych ubral na množství, nebo snížil rychlost animace.
Anonymní
Profil *
Děkuji za návrh ke zlepšení, Frede, u každého odkazu ve stejnojmenné sekci je již uvedeno url (v titulku odkazu).
Fred
Profil
Pane jo, to je rychlost, ten RS Calmcube bude asi docela praktickej :-)
Reg
Profil
Ten upravený hover je děsný, dej tomu méně výraznou barvu a ať je to zž k okrajům. A ten hover u obrázků hrozně zatěžuje procesor (a to mám 3 GHz). Jo a tu patičku bych taky zúžil.
luke
Profil *
Když jsi sem ty stránky dal tak asi očekáváš nějakou konstruktivní kritiku, ale nějak na ni po shlédnutí nemám náladu. Jsou to totiž asi nejlepší stránky, jaký jsem za celkem dlouhou dobu viděl, fakt klobouk dolů - mluvím o designu, po řemeslné stránce jsem se nijak nepídil.
Zlababa
Profil
Jenom nechápu, proč ostatní styly mají jinou hlavičku než ten zelenej ??
Petr Pavlíček
Profil *
ahoj Michale,

prosím mrkni do vedlejší diskuse, co píší k www.rohace.cz . Je tam něco, co jsem Ti již říkal o zobrazování v jiných prohlížečích... Jistě to k "dokončení" Calmu není nepodstatné... Jinak k technické stránce Tvého webu nemohu bohužel nic říci, avšak obsahově a graficky... se to zcela vymyká jiným webům... a proto je skutečně jedinečný!!! Paráda! A dnešní dark art ... no comment ke komentáři! ale tohle tu asi teď slyšet nepotřebuješ, tak kdyžtak sorry!!!

Petr
Anonymní
Profil *
Zlababa: a proč ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0