Autor Zpráva
sNadhledem.cz
Profil *
Prosím o kritiku designu a celých stránek www.snadhledem.cz, nový výpis témat naleznete na www.snadhledem.cz/extract/ (pro lepší představu) - jedná se o český, slovenský a zahraniční katalog rss kanálů pro vaše stránky. Děkuji
Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Design a použité technologie, funkčnost stránek“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Enyeus
Profil
1) Klikací logo
2) Nastav pointer pro kategorie, takhle nevím jestli to je odkaz či není
linbor
Profil *
Nevidím žádný nadpis či titulek. Tedy hned nepoznám, o čem stránka je. A stačila by jen ikona - třeba RSS.
Odkazy skrývají, že jsou odkazy.
Ale ejhle: k čemu musím stahovat tolik dat na tak vcelku jednoduchý rozcestník? Proč tolik javascriptů, CSS, není jich příliš?
A ty rámy, není to zbytečné?
Linky k jednotlivým zdrojům nikam po kliknutí nevedou, ani žádnou akci nevykonají či nenabídnou.
Rovněž zelené písmo na zeleném podkladě není zrovna ideální, chce to dost dobrý zrak..
Chci-li přispět svým kanálem - při 2. kroku musím čekat nepřiměřeně dlouho, až se po zvolení sroluje nabídka zpět.
Při 3. kroku mě to upozorní, že jsem nevyplnil kolonky, které budou následovat. Zkrátka trochu chaotické..
sNadhledem.cz
Profil *
Vše zkusíme regulovat. :) Díky za nápady, rozhodně to nenecháme takto a budem na tom pracovat.
joe
Profil
Ať je to jakékoli, ani jeden vyhledávač to nenajde. Je to celé na JavaScriptu (SmartGWT) a je to jinak nepoužitelné, před pár dny jsem na samé technologii dodělal BP :-)
fuckin
Profil
Zbytečný header. Nic tam není, a přitom je tak velký.

Dále když dám zobrazit nějaký feed, tak když je dlouhý tak v půlce končí pozadí a je to bílé.

Je sice super že do URL se přidávají parametry, myslel jsem že je to bookmarkovatelné. Chyba, není. Doufám, že to doděláte.

Plus ten banner se mě nelíbí, je moc výrazný, bere si všechnu pozornost.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To nejdůležitější => Takový typ webu by měl profitovat z vyhledávačů. Jak jinak tam někoho nalákáš? Proto toto beru jako největší chybu, není indexovatelný, žádný robot ho rozumně nezpracuje. Vzhledově se mě to líbí, ikdyž to na mě působí retro stylem :-)
sNadhledem.cz
Profil *
joe:
Všechny záznamy dostanou unikátní URL adresu ve tvaru www.snadhledem.cz/kategorie/neco-neco-neco/, takže použitelné to bude

fuckin:
ad1) na headeru se pracuje, nejspíš ho zmenšíme a upravíme
ad2) opakování nebude potřeba, zmenší se výpisy a nastaví se stránkování
ad3) banner pouze změní pozadí, velikost zůstane
joe
Profil
sNadhledem.cz:
takže použitelné to bude
Jak se to vezme. Použitelností myslím to, že je web použitelný pro uživatele a to včetně hlasových čteček a podobně. I tito lidé mohou mít JavaScript zapnutý - a teď si zkus, jak by to tyto čtečky asi přečetly. Díval ses někdy, jaký kód generuje SmartGWT? Na jednu stranu je tahle věc dobrá, na tu druhou zcela nepoužitelná a já bych už ji na jiné než interní aplikace nepoužil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0