Autor Zpráva
Petrnson
Profil
Zdravím,

rád bych si nechal zhodnotit a případně zkritizovat můj nejnovější web. Naleznete ho na adrese Multihry.cz.

Snažil jsem se web udělat účelně s lehkou nenásilnou grafikou. Doménu jsem zvolil dle mého uvážení, poté jsem zjistil, že její historie sahá alespoň do roku 2001.

Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl pro tvorbu tohoto webu je to, že jsem se chtěl prakticky naučit nové věci (upload souborů, práce s obrázky, URL, pokročilejší listování, RSS a mnoho dalšího) a také proto, že nabídka her přes internet není příliš široká.


Předem děkuji za Vaše příspěvky.
xmark
Profil
Vypadá to docela slušně, jen bych doladil vzhled menu:
- nadpisy splývají s položkami
- nadpisy patkové, položky nepatkové .. vypadá to divně
- málo se zvýrazňuje vybraná položka, to "zvýraznění" musím hledat

mmch: odkazy odsud mají nastaveno nofollow, takže to s tím odkazem je zbytečný pokus.
Krakatoa
Profil
Hru může hodnotit jen jeden člověk?
linbor
Profil *
Odkaz pro administraci bych na stránku nedával. Ten je dobrý pouze pro správce, nikoli běžného uživatele.
Chci-li hodnotit hru, vyhodí mě to na ošklivou stránku, že prý "Tato hra již byla hodnocena". A to úplně pokaždé. Zkrátka není možné hodnotit a hvězdičky jsou tu zbytečné.
Pokud začnu listovat, snadno se ztratím - nevidím na kolikáté podstránce jsem, dokud nezačnu rejdit myší přes čísla. Aktuální by to chělo odlišit.
Odkaz, který nazýváš "informace" žádnou informací není. Jenom pro Tebe může být, ale takhle to asi nikdo nevnímá.
Pokud mě zajímá tvůrce webu a kliknu na něj, otevře se jeho stránka ve stejném okně, přestože směřuje úplně ven mimo "sajt".
(Pokud se Ti web jednou pořádně rozjede, budeš nejspíš potřebovat v formuláři pro komentáře alespoň jednoduchou captchu. Ale to jen na okraj.)
Bylo by fajn, kdyby i sekce nejlepší hry šla otevřít nejdříve s nějakými popisky (nebo i s náhledy) o čem která hra je.
Toť vše, ale celkově se mi to vskutku líbí, tyto stránky..
Petrnson
Profil
Děkuji za Vaše rady, jsem příjemně překvapen, že oproti dřívějšku jsou příspěvky velice konstruktivní.

Menu a listování budu muset upravit, původně jsem chtěl jen decentní zvýraznění, ale asi jsem to trochu přehnal. Každopádně až to upravím, tak sem napíši.

Odkaz pro administraci jsem již odstranil, je to pravda, akorát to láká lidi.
Hodnocení hry by již mělo fungovat správně. Když jsem to testoval na svém PC, tak mi všechno šlo, ale nezkoušel jsem to podruhé hodnotit z jiné IP. Takže Krakatoa měl v podstatě pravdu.
Listování upravím, viz výše.
Stránku Informace přejmenuji.
Odkaz na tvůrce webu se již otevírá v nové stránce.
Přemýšlel jsem o tom, že bych na hlavní stránku dal možnost si seřadit hry podle spuštění/hodnocení/vložení. Takže by poté stačil pouze odkaz na "nejlepší hry".
linbor
Profil *
Petrnson:
Po týdnu jsem se vrátil omrknout, jak si stojíš a - ejhle nikde nic!
Ve všech prohlížečích (FF, Chr, O, Kon, IE) totéž, jediná věta:
Table './multihry/slidic' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
Petrnson
Profil
linbor:
Děkuji za upozornění. Chyba stala pravděpodobně během výměny poruchového serveru u hostingu za nový. Už by to mělo být v pořádku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0