Autor Zpráva
shADOw
Profil *
ohodnotte mi moju stranku http://samsungmonte.wz.cz/, pripadne dajte typy ako zvysit umiestnenie vo vyhladavacoch.

ďakujem
shADOw
pavuk
No hlavně bys tomu webu měl dát nějakou rozumnou šířku, takhle vypadá na mým 23'' monitoru, a pohrát si s textem aby zůstával v blocích...
jenikkozak
- Úvodní stránka obsahuje jen výběr jazyků - je tedy zbytečná.
- Chybí klikací hlavička.
- Dvě počítadla návštěv jsou zbytečná (i jedno je až moc), psát na každou stránku datum poslední aktualizace je také zbytečné.
- Po kliknutí na vyhledávací pole by mohl jeho obsah zmizet a umožnit mi tak napsat vlastní frázi. Vyhledávací formulář by nemusel být tolik nacpaný do kraje.
- Při použití širšího monitoru text obsahu vytéká z obrázku na pozadí.
- „Ak máte postrehy alebo komentáre navštívte túto sekciu na faceboku.“ - Facebooku.
shADOw
Profil *
ok zatial som zmenil to formatovanie stranky, je to teraz lepsie?

ta uvodna stranka je taka z dovodu ze aj tak na nu nikto nechodi a aspon mi to nespamuju reklamy na normalnych strankach.

pata je robena cez java script tak som tam chcel dat nieco co sa bude casto menit
shADOw
Profil *
sry za diakritiku ale pisem to cez aplikaciu na mobile a tu sa makcene a dlzne nedaju nastavit
silhi
Mně to před úpravou jelo dobře, ale teď mi text přetéká (rozlišení 1280 x 800).
Screen stránky
Darker
I. Jazyky:
-Vybral jsem si slovenštinu a v menu vidím položky „Downloads“ a „FAQs
-Úvodní strana s výběrem jazyka je nějaká divná:
-Buď tam piš dvojjazyčně všude, nebo nikde...
-Proč píšeš hůlkovým také nevím
-tlačítko hledání je vždycky nadepsáno anglicky
-„For discussion or coments visit this section on faceboku.
II. Design:
-Na stránce výběru jazyka se sice obsah centruje na střed, ale pozadí má konstantní velikost a pozici. Takže nic moc...
-Na tvém webu je hned na první pohled celkem 5 irelevantních prvků, které bych si na web nedal, i kdyby čert na praseti jezdil. Seřazeno od nejhoršího...
1. Ta pitomá mapka
2. Počítadlo s vlaječkama
3. Toplist
4. Hledání google
5. Facebook plugin (jak já je nenávidím, ale chápu, že nekteří chudáci se bez nich neobejdou, proto je poslední.)
-Rolovací menu se laguje. Z toho vyplývá, žes ho udělal zbytečně složitě.
-Ten facebook plugin překrývá text...

Krom toho bych tě rád upozornil na dvě věci:
Za prvé, za nahrané soubory JSI odpovědný a WZ nepovoluje tvoření upload serverů.
A za druhé, za to že zmizla reklama jsi také odpovědný.

Screenshoty:
IE
Opera
Firefox
Pro adminy: Mám hezky odmezerovaný text aby to bylo přehledné, ale při přehození do HTML se to neprojeví. Kdyby se mezery na začátcích řádků měnily na nbsp, bylo by to lepší :)
shADOw
Profil *
Chybí klikací hlavička.
- ďakujem za postreh, akosy som na to zabudol

Po kliknutí na vyhledávací pole by mohl jeho obsah zmizet a umožnit mi tak napsat vlastní frázi. Vyhledávací formulář by nemusel být tolik nacpaný do kraje.
- no mne ide o to, že neviem ako inak nastaviť hľadanie iba na mojej stránke

Při použití širšího monitoru text obsahu vytéká z obrázku na pozadí.
- je to spôsobené zlým obrázkom, bohužiaľ som to testoval na 4:3 1280x1024 (ale niečo také monitore)

„Ak máte postrehy alebo komentáre navštívte túto sekciu na faceboku.“ - Facebooku.
- preklep, ďakujem za postreh

Mně to před úpravou jelo dobře, ale teď mi text přetéká (rozlišení 1280 x 800).
- upravoval som to cez mobil takže niečo nevidalo a pokazilo sa, teraz je to už správne

Vybral jsem si slovenštinu a v menu vidím položky „Downloads“ a „FAQs“
- neviem, čo iné ako FAQs použiť, napr. otázky a odpovede?, myslím že FAQs je na väčšine stránkok. downloads považujem za slovo bežne používané v slovenčine aj v češtine a každý mu rozumie

Proč píšeš hůlkovým také nevím
- nepochopil som význam slova hůlka, iba tomto slovnom spojení (viem čo je hůlka)

tlačítko hledání je vždycky nadepsáno anglicky
- nie je, iba v anglickje sekcii

„For discussion or coments visit this section on faceboku. “
- kopírovaný text a zabudol som to prepísať, ďakujem za postreh

Na stránce výběru jazyka se sice obsah centruje na střed, ale pozadí má konstantní velikost a pozici. Takže nic moc...
- ako to ale spraviť keď je to obrázok?

Ta pitomá mapka
- presuniem do "o stránke"

Počítadlo s vlaječkama
- zmažem

Toplist
- celkom som si naň zvykol a cez htaccess alebo cez čo sa to robí to zatiaľ neviem

Hledání google
- zmažem

Facebook plugin
- niečo musí byť aj naľavo :)

Krom toho bych tě rád upozornil na dvě věci:
Za prvé, za nahrané soubory JSI odpovědný a WZ nepovoluje tvoření upload serverů.
A za druhé, za to že zmizla reklama jsi také odpovědný.

1. áno, ja tam píšem ale že tie súbory som ja nenahrával, ja som len našiel linky na ne, rovnako tie súbory nie sú umiestnené na servery webzdarma takže podmienky neporušujem
2. tá reklama nezmizla, je na prvej strane (wz dáva dve možnosti jedna reklama hore na úvodnej stránke alebo dole na všetkých stránkach), takže týmto podmienky tiež neporušujem

ďakujem za postrehy a prajem veselé Vianoce
pavuk
Naše "hůlka" je po vašom "palica", ale v tomhle významu je myšleno tiskací (tlačové) písmo složené z velkých písmen.
Darker
shADOw:
nie sú umiestnené na servery webzdarma
V tom případě nepiš nahrané, ale odkazované. Používej prosím citaci, nedá se v tom mišmaši vyznat.

pavuk:
Beru na vědomí.
shADOw
Profil *
ok, ešte raz ďakujem
pavuk
Darker:
To bylo pro shADOweka ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: