Autor Zpráva
Romanticka
Profil
trutnov

Zhodnotte design a stavbu designu. Co byste pridali nebo upravili?

Diky
RPG
Profil *
Mně se to moooc líbí :-) Nechal bych to tak.
Marty
Profil
pěkné, pro daný účel vhodné

výhrady:

- nadpis: Naše město ..., mi příliš nezapadá do celkového designu, hlavně tou barvou
- nějak jsem nepochopil jednotlivé položky v menu pod logem, nezdá se mi, že by jednotlivé položky byly až tak důležité, aby si zasloužily místo tak vysoko na stráce
- podtržení (orgány města) je příliš blízko textu
Reg
Profil
dej tam <body style="margin:0; padding:0;"> a vycentruj to.
Reg
Profil
Sory, nevšim sem si že je to jen obrázek...
fanky
Profil
mozna to Trutnov.cz v tom logu bych tolik nevyzaroval, ale asi to je vec vkusu
Kráťa
Profil
Co dát místo mráčků fotku náměstí?
Romanticka
Profil
Co tohle trutnov 2
Anonymní
Profil *
Romanticka Dobrý!!! :-)
Kráťa
Profil
To druhé se mi líbí ještě víc, než to první.
PerToon
Profil
Trutnov 2 je dost dobrej, zatím k němu nemám výhrad*. Bude to tedy tato verze, nebo se má ještě kritizovat i ta první?
Trutnov 1 - ošklivě to podtrhává ten odkaz a trutnov.cz vpravo nahoře je nevýrazný, ale to už tu vpodstatě řečeno bylo.

*snad možná jak je stránka dole uřízlá, ale to je možná jen tím screenem... chtělo by to nějak dole uzavřít...
Romanticka
Profil
trutnov 3

co tohle ?
Kráťa
Profil
Mě už snad hodinu nefunguje nic na *.wz.cz
PerToon
Profil
Trutnov 3 možná.... ale jo, je taky dobrej. Nedokážu říct jestli je lepší 2, nebo 3...
Akorát se mi na trojce trochu nelíbí horní lišta s odkazy (dvouřádková), muselo by to výrazně opticky reagovat na přejetí těch odkazů, ale možná je to jenom můj chybný pocit... chtělo by to vidět tu stránku rozhýbanou...
Zlababa
Profil
3 je rozhodně nejlepší.
Kráťa
Profil
Jo už mi to jde. Vyhrává trojka. Oproti 2 se mi líbí, že tam nejsou ty šikmé názvy rubrik.
Reg
Profil
já hlasuju pro 3 ale fotky v hlavicce by mohly bejt nejak profesionalnejc rozvrzeny. U 2 sou dobry ale maly (zabiraj malo prostoru hlavicky).
ronnie
Profil
Návrh webu je hezký, ale nevím, zda se mi už líbí ta struktura. Tři menu na stránku bych neumístil. Takhle mi to příjde příliš zmatené, abych pravdu řekl, nevím vůbec, kam kliknout, mnoho odkazů je naprostu zbytečných (webhosting na stránkách města, vůbec celá ta sekce O našem webu by neměla být tak vidět, kolik lidí to opravdu zajímá?). Nevím, připadá mi to celé zmatené:/
Romanticka
Profil
trutnov 4

?
PerToon
Profil
4 - úplně v hlavičce menu - neeee, trojka vede
Reg
Profil
snížit hlavičku!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0