Autor Zpráva
MichalekII
Profil
Prosím o připomínky k webu http://zinnia.cz/
Anonymní
Profil *
Pěkné :)
Cup
Profil
úvodní strana - chrome - uvádíme -
Krása: depilace, epilace – co to je, jaké jsou v tom rozdíly?
Hladká pokožka je nyní v módě a touží po ní snad každá žena. Dokonce i mnozí muži začali chloupky ze svého těla uměle odstraňovat. Běžně odstraňujeme chloupky v podpaží, na tříslech, na nohách, břiše, obličeji, ale také na intimních místech lidského těla. Odstraňování chloupků je dle typu označováno buď slovem epilace nebo slovem depilace.
- není vidět celý text (poslední řádek chybí)
Taurus
Profil
Příjemné barvy, dobře čitelné. Jenže... Baner v hlavičce jako pěst na oko a hned pod tím reklama. I tyto věci jde provádět šetrněji. Vůbec pravé menu je divně řešené, někdy zbytečně dvousloupcově. Registrace a přihlášení úplně dole? Cože? A nad tím odkaz na jakési čočky? Tak to určitě ne... Nejnovější komentáře se opakují. Když se dívám dolů, zjišťuju, že jde o šablonu – ne moc hezky provedenou. Třeba modré odkazy, špatná odsazení v menu, … Proč je patička anglicky netuším. Teprve dole zjišťuju, že jde o magazín. Nikdy nezmenšujte obrázky prohlížečem. Vytvořte tiskovou verzi. Co do použitelnosti stránek není magazín příliš přátelský – prvky webu jsou uspořádány někdy netypicky a odflákle a nevyznám se… A název magazínu taky nechápu, není ani nikde vysvětlený.
MichalekII
Profil
Díky za připomínky, zapracujeme na tom.

Taurus: díky za obsáhlé zhodnocení, jen k těm komentářům, ty se neopakují (poze mají stejný titulek) čaž se zjistí proklikem ... no skusím to odlišit třeba datem nebo časem
Darker
Profil
Moc pěkný web, rozhodně nadprůměrný.

Pár postřehů bych přesto měl:
1. Ikona webu totálně neladí k designu, dal bych tam klidně tu stejnou kytičku, jako je v titulku (ač růžovou nemám moc rád)
2. Chybějící řádky jsou u JS galerie docela častý problém.
3. Já osobně bych ocenil u galerie možnost stopnutí, nebo zmiznutí. (křížek někde v rohu) Tyhle věci mě osobně velmi ruší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0