Autor Zpráva
RPG
Profil
Co si myslíte o této stránce? Tím je myšlena pouze tahle, čili použe index.html.
Zrovna jsem ji dodělal...
rpgs/index.html
none
Profil
jedine co ti k tomu reknu ze je to nedodelane.mno asi pujdu do detajlu...hehe.

*vstup vubec nechap lol
*to leve menuj po najeti ce to cele menu posune mno nevim jestli je to zaměr pac v FF to nedela ale v IE ano.
*chybi mi nejake logo nejaky top nejake zahlavi takhle to na me pusobi nedodelane
*nesedi mi tam ankety od blueboard ale to je asi jedno.
*pises ze je to aktualizovane pro IE ale to neni pravda spis bych rekl pro FF ale ani tam ne na 100%

*testováno v IE a FF.None
igamenir
Profil
Souhlasím s minulým příspěvkem.
- To levé menu jak se rozšiřuje není dobrý. Je to tim, že odkaz nemá rámeček, takže když mu ho při hover přidáš, zvětší se velikost - nastav mu defaultně rámeček v barvě pozadí.
- Nějaký titulek (nadpis / baner) by to vážně chtělo.

- Levá a pravá část končí dřív než prostřední.
- Používáš absolutní velikosti písma - nejde zvětšovat, zmenšovat - nepoužívej px, ale em, ex nebo % (procenta mam nejradši).

Jenom pozn. k obsahu:
- Uveď něco víc k downloadům, jako třeba typ, velikost a další popis.
- Zvaž, co má smysl; třeba HTML smysl nemá, protože to co tam máš, stejně začínajícímu nestačí a pokročilí to musí znát.

(PS. na Diablo je spoustu rozšíření a patchů a Trainery většinou umí jenom jeden typ, takže uveď co umí ten tvůj - třeba bych ho chtěl)
Charlie
Profil
Jestli chceš získat návštěvníky, tak musíš odstranit ten přátelský monolog "Vítejte .... bla bal bla", to nikdo nečte :-)
RPG
Profil
igamenir
No vstup mám jenom proto abych měl kam vlepit reklamu :-)
To menu jsem hodil do původní podoby, tohle byl jenom test :-)
Nadpis nebo banner... na tom se pracuje ale znáte to, grafik je líný tvor... a o mojem kámošovi to platí dvojnásob :-))
S těmi částmi... už jsem se pídil po tom jak to udělat, ale nikde jsem to nezjistil...
Když zvětším písmo v IE tak se to hnusně rozhodí... takhle je to lepší ne?

K těm downloadům to dopíšu... už nad tím uvažuju delší dobu, ale stejně jako grafik, i webmaster je líný tvor :-D Ohledně HTML, plánuju tam toho napsat víc... ale... mno viz předchozí věta :-))

none
Pro ankety plánuju vlastní pozadí, aby se to ke stránkám hodilo ale...nejsem grafik :-)
No dělal jsem to hlavně pro IE...
btw... asi jste se na ty stránky koukali když jsem "testoval" ten hover, takže to mohlo hodit nějaké chybičky v jiných prohlížečích ;-)
Radek Hrabůvka
Profil
Prostřední sloupec nemá zadanou barvu textu, je tam implicitní barva. Starý tag <basefont> dnes asi v ničem nefunguje. Zapiš to stylem, zdá se že jsi celkem učenlivý. Na tvorbu si stáhni PSPad, Jedit, jsou zadarmo nebo něco jiného, tvorba ti půjde rychleji.
habendorf
Profil
Podotýkám, že za případnou psychyckou újmu...

OMG!
Šlaha
Profil
Podpořte mně - zajímavé, vždycky je špatně "O mně" tady je to obráceně, správně je "Podpořte mě"
v jiných prohlížečích se nemusí zobrazit úplně správně - omyl, v jiných prohlížečích se to zobrazí správně, v IE blbě
igamenir
Profil
Tu chybu v levým menu to dělá pořád. Zkus to, co jsem psal.
Nechápu, jak se ti to může rozhodit, ale není to omluva proto, aby to nešlo zvětšovat - to je prostě vlastnost, kterou by každá správná stránka měla mít.
(Musim se přemáhat abych to napsal, ale když to nechceš nechat zvětšovat, tak to znemožni i u nadpisů.)

Jinak se přimlouvám za PSpad. Je vážně skvělej.

EDIT:
Ještě jedné věci jsem si teď všim:
Proč je nahoře odkaz Nahoru a dole odkaz Dolu?
RPG
Profil
Omlouvám se, já tu chybu s menu opravil jenom u sebe a na serveru ne-e :-)))
Jinak pracuju na těch chybičkách... až to bude hotové, podám hlášení.
Díky za váš čas.
RPG
Profil
Taaak...
Opravil jsem to "podpořte mně" na "mě".
Ty záložky jsem upravil.
Maličko pozměnil index.html
Psychyckou újmu jsem taky odstranil :-)

To písmo... nevíte někdo jak v externím stylopisu nastavit základní typ písma, barvu a velikost? Zkoušel jsem to nastavit k tagu "body" ale tam mi šla jenom barva... to zvětšování zatím ne-e... zatím to nechám tak, byla by s tím práce.

Už se pracuje na logu.
A taky jsem vrátil menu do původního stavu.

Prosím řekněte proč se podle vás v IE zobrazují špatně?
Charlie
Profil
Vidím, že se zde taky řesí mně / mě. Před chvílí jsem o tom napsal článek na blogu:

http://charlie.xblog.cz/archiv/2005/09/cestina-na-webu-me-versus-mne

Doporučuji všem, na webu je správně napsaný text polovina úspěchu.
RPG
Profil
Znovu jsem to upravil, konečně jsem přidal logo, ale hlavně jsem stránky zúžil, aby na ně mohly koukat i lidičky s 800x600. Co na to říkáte?
mindhunter
Profil
Mě se na tom nejvíc líbí ten odkaz na validátor sice je uměle zaměněn referer za /uvod.html, ale když to ve validatoru opravím za titulní stranu tak chybu to hází v samotném odkazu na validátor :o) (reklamu wz pominu, to je celkem běžné)
Anonymní
Profil *
Taky jsem si teďka všiml... omg... :-)
Neví někdo co s tím?
Timy
Profil
& zapsat jako entitu &amp;
igamenir
Profil
1) V opeře jsou menu ujetý do strany (viz obrázek)

2) Při nefunkčních stylech. Přijdu o titulek a menu skočí do prostoru titulku, ovšem nescroluje se, takže většinu položek nevidím nevidím.

3) NEJVĚTŠÍ CHYBA!!
"Stejně jako hobiti, skřeti a trpaslíci, i elfové pochází z hlavy J.R.R. Tolkiena, ..."
Jediné, co Tolkien udělal úctyhodného, je, že se nenechal zmást Shakespearovou vizí zlých malých elfů, ale popsal je jako moudré vysoké postavy, tak jak jsou popisovány ve starých severských legendách. S trpaslíky a skřety je to něco podobného. Jenom hobity vymyslel Tolkien.
Takže než napíšeš takovou hloupost tak trochu přemýšlej. Nebo si minimálně přečti nějakou chytrou knížku, třeba Kouzelný svět Pána Prstenů(David Colbert, BB art 2002).
Anonymní
Profil *
1) Něco mi říká že napíšu nový zdroják... :-) Děkuji za to že sis dal práci s tím že jsi típl ten obrázek s posunutým menu... ale absolutně netuším co s tím.
2) Nefunkčních stylech...? Možná to bude tím že jsem použil absolutní pozicování?
3) Pomohlo by kdybych přidal
Stejně jako hobiti, skřeti a trpaslíci, i elfové, jak je známe v dnešní nejčastěji vyskytované podobě pochází z hlavy J.R.R. Tolkiena
S pozdravem a poděkováním
RPG
igamenir
Profil
Ne nepomohlo. Holt se budu opakovat:
Tolkien vymyslel akorát hobity. Ostatní rasy přebral ze severských legend. Může za to, jak vypadají teď, ale ne proto,že by to bylo z jeho hlavy, ale proto, že nepřijal představy ze Shakespearovi hlavy - držel se těch legend. Elfové jsou v této podobě v mnoha legendách, skřety konkrétně vzal z Beowulfa, o trpaslíkách jsem zatím nic nenašel.
RPG
Profil
Prosil bych o nové zhodnocení. Jak se vám stránky líbí teď?
JCh
Profil
v Opeře to moc nelícuje...
RPG
Profil
JCh Ano, to vím, menu a odkazy jsou napravo useknuté že? To je tím, že používám Iframy... zrovna píšu nový zdroják, tentokrát s php. Ale díky za postřeh.
RPG
Profil
Jak by jste zhodnotili nový návrh?

http://rpgs.wz.cz/php/uvod.php

Ještě pracuji na menu a odkazech, ale jinak by to mělo být (desingově) hotové.
Ossis
Profil *
http://rpgs.wz.cz/php/uvod.php

Mě se nelíbí ty textury pod nadpisy v menu. To bych od obsahu oddělil jen tenkou carou.

Pak je tu ještě problém s rozlišením 800×600.
RPG
Profil
Ossis
Taky si myslím, ty nadpisy smažu a udělám to s pomocí CSS, bude to rychlejší a hezčí.
Pří 800x600 - Vím, že je tam horizontální posuvník, ale ten přece ničemu nevadí, stránka je vidět celá, včetně menu, takže se to dá číst... ne?
Ossis
Profil *
RPG
No, jak se to vezme, třeba já horizontální posuvník nenávidím :). Číst se to dá, ale mám z něho nepříjemný pocit...
RPG
Profil
Ossis
Chápu... hned to spravím...Nebo se spíš pokusím :-)
RPG
Profil
Tak, je to kompletně nové. Prosím o zhodnocení :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0