Autor Zpráva

Profil *
Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o kritiku agregátoru http://agregujeme.cz .

Předem bych chtěl zmínit pár věcí a ušetřil Vás zbytečných připomínek a otázek. Design je víceméně nulový naprosto schválně - zhovadilá nepřehlednost všech ostatních agregátorů mě vyburcovala právě k tomu napsat si agregátor vlastní snad s o něco přehlednějším uspořádáním. Nejmenším celkem u filtrování je kraj - u mimopražských není takové kvantum slev a pokud je sleva zajímavá není složité si k ní dojet. RSS funguje podle filtru (narozdíl ode všech ostatních), filtr navíc zůstává v cookies takže při každé další návštěvě se zobrazí jako posledně.

Díky za každou kritiku
Venca V
Profil
:
zhovadilá nepřehlednost všech ostatních agregátorů mě vyburcovala právě k tomu napsat si agregátor vlastní

...a ještě nepřehlednější. Sorry, ale tohle je kilometr dlouhý blok textu bez jakéhokoliv členění (na :hover se neodvolávej)
jenikkozak
Profil
- „3 slev“
- Na stránce Nový server se mi zdá matoucí, že se u popisků políček zobrazuje ručička.
- Jak si mohu vyfiltrovat zahraniční slevy?
- Chybějící design mne osobně k použití tohoto webu nenalákal. „Přehledný design“ přece nemusí označovat černý text na bílém pozadí s jedním obrázkem v záhlaví.

Profil *
Venca V:
...a ještě nepřehlednější. Sorry, ale tohle je kilometr dlouhý blok textu bez jakéhokoliv členění (na :hover se neodvolávej)


- ono to "ještě líp" udělat myslím nejde - tedy rozhodně si nechám poradit jak to udělat přehledněji aby to neskončilo jako rozplizlost s dvoucentimetrovýma nadpisama na dvaceti stránkách. Ono jinak dvěstě nabídek je prostě moc, při vyfiltrování toho co člověka opravdu zajímá to může skončit někde u 20ti(?) řádek, což je myslím snesitelné.

- zahraniční slevové servery nejsou, ani zatím neplánuji

Profil *
- 3 slev opraveno
- hover taky

Díky!
Websluzby
Profil
:

Minimalizmus mám vcelku rád a tento web sa mi zdá praktický a účelný tak len malá technická poznámka: k vyhľadávacím filtrom by som pridal aj klasické vyhľadávanie v obsahu stránok, mnohým návštevníkom to padne vhod.

Profil *
Tak jsem nakonec vytvořil i aplikaci na facebook a nechal se překecat lajkem, který nemá deformované vidění a změnil zatím jen pro fb rozvržení...

http://apps.facebook.com/agregujeme/
joe
Profil
Je to jednoduché, je to seznam, proč ne, ale pár věcí na zlepšení bych našel.
Mezi checkboxy dát větší mezeru, takhle je to nahuštěné na sobě. Místo krajů bych tam dal možná nějakou mapku ČR s puntíky (kraje). Tlačítko zobrazit nějak nastylovat a udělat pěkné a pak výpis, na tom se nic moc zkazit nedá, ale nelíbí se mi ty barvy při hover. Viděl bych to spíš na pestřejší barvy, na ty, které se vyskytují v tom hrníčku. A co obrázky, ty nejsou?

Jednou jsem byl v té FB aplikaci a tam byly... možná se zobrazovaly jen s obrázkama (?)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0