Autor Zpráva
fanky
Profil
prosim, vyjadrete se k memu webu, jsem zacatecnik, ale par pravidel jsem se snazil udelat, co tedy na to rikate a jak se vam stranky libi celkove? http://charon.hkfree.org/~fanky
PerToon
Profil
Nevím.... Snad akorát moc velký objem dat v obrázcích?
weckho
Profil
jj, to jo. Ale ta icq kytička dole mě zabila, jestli si to dělal sám, tak ti závidím, to bych nezvládl...
fanky
Profil
kdyztak prosim hlasujte v ankete, potreboval bych alespon 100lidi, diky moc vsem
Zlababa
Profil
Tu ICQ kytičku v 3d provedení jsem už někde viděl, nechci urazit, ale myslím, že to nedělal on ... fakt nevím, ale asi jsem ji už viděl v 3d.
fanky
Profil
Tu ICQ kytičku v 3d provedení jsem už někde viděl, nechci urazit, ale myslím, že to nedělal on ... fakt nevím, ale asi jsem ji už viděl v 3d.

tu kyticku samu o sobe jsem nedelal, je tam dosazena, byla ve formatu *.png ale ten bar je delanej
Mistr
Profil
Proč máš text (například ve stránce http://charon.hkfree.org/~fanky/others.htm tak uzpůsobený, že je psán i v tmavěmodrém pozadí? Neměl by být jen v tom světlém pozadí? Pokud ne, tak bych se za to velmi přimlouval, neboť to takhle vypadá dost hrozně (alespoň podle mě).

Dívám se na to přes Microsoft Internet Explorer 6, to jen pro úplnost.
Zdenda
Profil
Podívej se na to ve FF!!!
Petr
Profil
Ten to web se mi moc nelíbí Předělal bych uvodní stránku.
Ikrk
Profil
Když se mi načte jiná stránka, tak samotný obsah není na stejným místě a divně to skáče (asi jiný marginy, nebo co)... BTW, dívám se na to ve FF

Nelíbí se mi stránky, kde není nahoře menu...

Jinak design celkem pěknej...
Filips
Profil
nechápu proč je neco v EN a něco v CS???
jaky to ma smysl?
Boy
Profil
Vypadá to že jsi zažranec do PhotoShopu jako já, avšak je tu dost chyb v designu. aspoň podle mě:

1. Hlavička je pěkná svítivá (nejhezčí celého designu na stránce), avšak v nápisu, respektive v jeho odrazu je chyba, která mě bije do očí. Co by ti udělalo, kdyby jsi u toho odrazu odstranil ten stín? Pak by to nevypadalo tak zajímavě. Jakože teď to vypadá, jakoby svítilo světlo zeshora i zezdola.

2. Menu jsi moc nepropracoval, až teda na ten text. Já osobně nemám rád takovýto přechod jako je v menu. Vypadá lépe, když to je nějak ohraničeno jemnou barvou, přesně jako máš ten text v menu. Ten přechod to fakt kazí.

3. Pozadí. Jestli si chtěl docílit originálního pozadí, tak se ti to povedlo, avšem až tak široký přechod. Je to přehnané.

4. Pozadí obsahu je moc odslišné od celkového designu stránek. Jemná modrá by se ti tam nelíbila? Třeba jako je v té hlavičce.

Result: Až na ty chyby je to krásný design.
Kráťa
Profil
Mě se nelíbí, že je něco anglicky a něco zase česky. To myslíš, že anglicky mluvící návštěvníci ovládají češtinu? Nebylo by tedy lepčí, udělat českou a anglickou variantu?
fanky
Profil
díky všem za připomínky... jsou to moje první stránky, které trošku za něco stojí, ale tím se nechci vymlouvat... určitě mají plno chyb... časem se chystám design přepracovat a stránky "zprofesionálnit"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0