Autor Zpráva
Flay
Profil
Ahoj, poprosím o nějakou kritiku k šabloně: http://i52.tinypic.com/e6algy.png
Taurus
Profil
Moc hezký, vážně. Co zkusit ale místo modré hnědou? Toto mi říká jako bych pil nějaký speciální peprmintový čaj :-) A místo lorem ipsum bych psal buď český lorem nebo aspoň nadpisy udělal jak budou v konečné fázi. A hodilo by se ukázat aktivní položku menu.
Flay
Profil
Díky za komentář, s barevnou kombinací jsem spokojený (byl to trochu experiment), ale hnědou možná zkusím. Lorem ipsum a nekonkrétní nadpisy jsou z důvodu, že je to zkrátka šablona (není šitá na míru žádnému konkrétnímu projektu/firmě), čili žádná "konečná fáze" zatím není.
Petr ZZZ
Profil
Flay:
k šabloně
Já tam vidím jen grafický návrh ve formátu PNG, šablona nakodovaná není?

Jinak ten grafický návrh se mi líbí, jen ta modrá mě taky moc nebere. Písmo mi přijde dost drobné. Ten hrneček je moc hezký, ale jako logo příliš složitý. Jako logo bych dal jen tu rostlinku, možná ji jen udělal trošku víc asymetrickou.

Blablablá
Nikdy nepiš podobné řetězce do návrhů. Zadavatel by mohl nabýt dojmu, že jeho práci/životní náplň zlehčuješ a při troše smůly může být ještě hůř. Já jednou napsal blablabla do prvního hrubého náčrtu odborného posudku, jen abych měl na čem formátovat vzhled dokumentu. Až byl posudek hotový a odevzdaný a zadavatel (úřad pro ochranu přírody) ho měl vystaven na svém webu, zobrazovalo se blablabla v popisku mé zprávy ve výsledcích vyhledávání Google. Vůbec netuším, jak se to tam dostalo. V konečné odevzdané verzi zprávy samozřejmě nic takového nebylo, ale asi to zůstalo někde schované a buď to vytáhla z útrob dokumentu nějaká mašina nebo vtipný ajťák v kanceláři úřadu.
Flay
Profil
Petr ZZZ:
Šablona nakódovaná není, je to zatím jen kritika designu. "Blablablá" bych si samozřejmě nedovolil napsat do designu na zakázku, tohle je šablona kterou nejspíš hodím za pár korun ke stažení na nějaký šablonový web (tj. při tvoření nebyla šita žádnému zaměstanavateli/projektu/firmě na míru). Měl jsem to zmínit.

A díky za komentář :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0