Autor Zpráva
MovieTrailers
Profil
Zdravím. Dnes som spustil novú webstránku www.movietrailers.yw.sk. Ide o stránku s trailermi k najnovším filmom. Cieľom bolo, aby sa na stránke nachádzali iba najkvalitnejšie trailery (keďže na youtube sú veľakrát aj prvé nájdené videá nekvalitné). Stránka je robená iba cez html a css, teda čo sa týka upravovania a pridávania videí, bude to trošku zdĺhavé, ale JavaScript ešte neviem, teda aj videá sú len z youtube (ale kvalitné ;)). Chcel by som sa spýtať preto na názor odborníkov, hlavne čo sa týka grafiky, chýb v kóde a celkového dojmu zo stránky. A taktiež som to už chcel využiť a opýtať sa, či kód z Google Analytics mám písať do každej "podstránky", alebo iba do indexu, teda hlavnej stránky?
marek094
Profil
Černo-bílo-červený design. Změnit barvy. Co dodat!?
MovieTrailers
Profil
Hmm. a čo je zlé na takejto farebnej kombinácii?
denCo
Profil
To písmo je hrozné, usporiadanie prvkom je ešte horšie a tá reklama na gorila ani nevravím, vyzerá úplne ako keby patrila k stránke obsahovo. Celkový dojem nič moc.

Na prehliadanie tejto stránky sa neodporúča Internet Explorer!
To je síce pekné, ale koľko percent využíva práve IE? 37% je celkom dosť, takže tretine ľudí je "zakázané" používať ich obľúbený prehliadač.
Ulikar
Profil *
denCo:
To je síce pekné, ale koľko percent využíva práve IE? 37%
Není to náhodou 60,65% ?
MovieTrailers
Profil
Ale nikde nie je napísané, že sa prehliadanie cez IE zakazuje. Len to, že sa to neodporúča.
Písmo je klasický Courier New, nechcel som, aby to bola zase stránka s Arial alebo Verdanou a mne osobne sa strojové písmo veľmi páči... Čo sa týka reklamy, mne osobne sa na stránkach nepáčia tie reklamy čo absolútne k webu nepasujú a iba to rušia. Takto reklama myslím že nikoho neruší a kto chce, tak na nu klikne.
Petr Wudi
Profil
Na Linuxu Courier new není a vše se zobrazí klasickým písmem. Pro zfunkčnění stačí do stylů napsat
font-family:Courier New,monospace
MovieTrailers
Profil
Tak nahodil som to tam, je to však zapísané ako Courier new, sans-serif, monospace... Funguje to?
Petr Wudi
Profil
Ne, ten sans-serif ho přebije.
MovieTrailers
Profil
sans-serif som vymazal pri všetkých zápisoch Courier New a nechal tam len monospace, už to funguje?
Petr Wudi
Profil
Už jo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0