Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Ahojky.
co na http://www.qaltmercator.wz.cz ještě vylepšit, či změnit, kromě toho, že tam musím dopsat alty k obrázkům?
Co se týče kódu, od toplistu je tam něco nevalidního. Třeba tam pouze chybí dopsat nějakou definici, nebo nevím. Reklama WZ je tam udělána "na každé stránce dole". Před ní je mezera a odkaz "nahoru". Předpokládám, že když návštěvník uvidí ten odkaz, nebude mít důvod, rolovat dál.
Dík za náměty.

nj. Vlastně chovatelské stanice. Chovná je fena. :-)
Zdenda
Profil
To menu se roluje. Dejte to pryč. Jinak se mi to líbí.
zimmi
Profil
No,já nevím, informací určitě hodně, ale přijde mi to mdlý. To levý menu se mi pokždé načítá znova:(
Jak to vypadá, když jsou vyplý obrázky?
Kráťa
Profil
Menu se roluje, že je tam ta reklama, která je širší, než <iframe>, ve kterém je. Roluje se to ve FF. Zkusím to nějak obelstít. Třeba, že to nahraju na ftp jako menu.gif, aby tam reklama nebyla a pak to přejmenuji na html.
Bez obrázků jsem to ještě neviděl. U těch miniatur někde chybí rozměry a téměř všude alty, takže jistě nic moc.
igamenir
Profil
Celkově budí ty stránky opravdu dobrý, profesionální dojem, snad jen tři věci:
1. Ty odkazy v text se mi moc nelíbí, jak jsou menší než okolní text.
2. Úvodní stránka je podivně dlouhá.
3. Alternativní text má popisovat, co je na obrázku, a ne, co je obrázek. Nahraď to "logo" za "Chovatelská stanice QALT MERCATOR".

Ale jinak fakt dobrý stránky. Je vidět že víš, co děláš :-)

Jen tak mimochodem: iframe se skládá z dvou částí, abys mezi ně uzavřela zprávu, pokud rámce nefungují. Vím, že už všechno rámce podporuje, ale něco by se tam mohlo napsat:
<iframe ...>Váš prohlížeč rámce nepodporuje</iframe>
bigi
Profil *
proč je pod tou reklamou tolik místa? (na úvodní straně)
a taky se mi moc nelíbí tak velké hlavní logo a odsazení textu pod ním, zabírá to moc plochy stránky
jinak pěkný
bigi
Profil *
igamenir: myslím že IFRAME je plovoucí rám, text o nepodporování rámců se zavírá do NOFRAME (nebo NOFRAMES, teď nevím)
igamenir
Profil
bigi: jo ale u frameset. u iframe se to právě uzavírá mezi tagy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0