Autor Zpráva
Skoplandia
Zdravím, vím že jde o tabulkový layout, ale chtěl jsem vyzkoušet jaké by to bylo, prace je tam tak 3x vic nez kdyby to bylo pres jakykoliv jiny layout, posouvani tech obrazku aby zakryli carytabulky ikdyz ty cary byly nastavene na nulu furt tam byly male prouzky. Podivejte se a zhodnotte ( prosim nekritizujte ze je to pres tabulku je mi jasny co to znamena delal sem zkousku )
johnl
Uváděj klikací odkaz: http://kralovstvi-zvirat.tym.cz (ušetř to práci hodnotícím.. ;-))

Takže, vypadá to trochu jak cirkus, nelíbí se mi vločky a zbytek ti dořekne screen dole.. ;-) (Opera 11)

Skoplandia
Hm, v opere sem to nezkousel dela to peknej bordel, ale v IE a Mozile to vali krasne, nevim jak to udelat aby to v opere nedelalo todle, jestli nekdo vi jak nato, tak pripiste.
Taurus
Stránky jsou bohužel co do použitelnosti hodně špatné. Při vypnutých obrázcích jsem v háji, nad odkazy neni packa. Navíc je menu stejně docela k ničemu – zbytečně jen klikám na položku a vždycky se dostanu do fáze "Galerie fotek". Všechno by to tímto stylem stačilo na úvodní stránce. Na ní sice píšeš o fotkách pro celý svět, ale pak je tam 5-15 fotek, na které se mi nechce kvůli pomalému lightboxu čekat. :-(
Skoplandia
Jo fotek tam je opravdu jen par, v kazde sekci tak po 5 no, zatim jsem je nenahraval, nahraju az to bude s jiynm layoutem nez s tabulkovym... ty packy nad odkazem ty jsou jen u a href, nebo se daji nastavit i u fce onclick ?
Taurus
Dají se nastavit pomocí identifikátoru/třídy mnoha objektům na stránce.
peta
* padajici vlocky pres celou stranku, jak nevkusne
* pozadi se mi nelibi
* html kod obsahuje more chyb, js a css, ktere nejsou linkovene z ext. souboru
* kdyz si stranku prohlizis v okne 500x500 tak zleva je asi 30px zprava 100px, zhora 3px zdola 700px
* stranka zviratka se nezobrazuji obrazky
* obrazky maji velkou velikost. Plati pravidlo, ze stranka se vsim vsudy max do 40k. Vyjimky pouze ve specialnich pripadech, pouze vybrane stranky (galerie).
* u menu ti chybi css cursor:hand
* zviratka galerie fotek ti neztmavuje celou stranku, ale pouze dle velikosti ramu okna. Tudiz pri 500x500 je to ztmavene jen 500px do sirky a zbytek stranky nic.
* u galerie fotek bych ocekaval aspon 1 obrazek na uvodni strance
* stranka forky a animovane je stejna jako zviratka
* vtipy jsou centrovane a ze sikma, tak se spatne ctou

Mno, zkrat me to, co bych nechal
* menu bez nadpisu menu (onmouseover ale resit pres css :hover)
* ramecek
Skoplandia
Fajné, díki. urcite to prehodnotim

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: