Autor Zpráva
lesiak307
Profil
Pozdravujem, chcem Vás poprosiť o kritiku návrhu stránky stavebnej firmy. Spravil som 3 podobné návrhy, ktorý sa najviac hodí? Ďakujem.
Foto1
Foto2
Foto3
lesiak307
Profil
Takže ak by tu sú aj odkazy na html:
Odkaz1
Odkaz2
Odkaz3
Taurus
Profil
Asi ta trojka je nejmíň škaredá. Sám si řekni, jestli se ti to líbí. Vždyť je tam jen na zeleném pozadí pláclé menu a neidentifikovatelný obrázek. Tu firmu to shazuje (stejně jako ten text v úvodu).
lesiak307
Profil
Ďakujem za názor. No, majiteľovi firmy som sa snažil vyhovoriť ten "neidentifikovateľný" obrázok, ale márne. Stránku chcel mať v zelených odtieňoch. Ten text mi dal tiež on... Takže chcelo by to poriadne zmeny?
Taurus
Profil
Určitě... mrkni třeba na toto: http://www.triodesign.cz/reference/podlaharstvi-roman-hanzelka/ máš tam i tu zelenou. No a majitel asi neměl nejlepší známku ve slovenčině, psaní mu moc nejde. Je to psané navíc reklamním klišé. Bylo by dobré na něj zapůsobit i v tomto směru.
xmark
Profil
Souhlasím s Taurusem, trojka je nejmenší zlo. Ale ta zelená je nepoužitelně agresivní.
lesiak307
Profil
ZMENENÝ STYLE

Tak, skúsil som spraviť niečo iné, ale v podstate podobné. Zelenú farbu som nechal, pretože taká musí byť... Prosím, nevšímajte si obsah textu. Uvítam každý názor a každú kritiku... aby som vedel, či v tomto duchu môžem pokračovať. Nechcem zakladať novú tému, dúfam, že sa na to ešte niekto pozrie...

Ďakujem
xmark
Profil
lesiak307:
Opravdu ti to menu připadá pohodlně čitelné?
Další chyby:
- text v hlavním sloupci je víc natlačený na okraj, než je vhodné.
- ostře oříznutý stín vpravo od "činnosť".
- příliš tmavý odraz pod "zrkadlo.." v hlavičce.
lesiak307
Profil
OK, tieto chyby opravím... Menu sa mi tiež nepáči, to zmením, aj tie ostatné veci... Ale s jedným si neviem rady. Ten tieň, ako si písal, pod slovom "činnosť". Problém je v tom, že telo - časť kde je hlavný text, je v DIVu, kde som použil ako pozadie obrázok o veľkosti šírky DIVu a výške 2 px. Ale ako začať s pozadím DIVu, aby tam bol pekný prechod?
pavuk
Profil
Pro <div id="body-back"> nastavíš horní oblou stínovanou část s požadovanou výškou.
Zkus změnit písmo v odkazech v menu na bílou, někdy stačí maličkost
lesiak307
Profil
pavuk:
Ďakujem, skusím to...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0