Autor Zpráva
roman.buric
Profil *
dobrý den, chtěl bych zhodnotit www.prodej-vina.info, jde mi zejména o nutnost e-shopu pro prodej na těchto stránkách. díky fšem
__construct
Profil
Na stránkách som žiaden e-shop nenašiel.
<mimo-téma>
Nejak som nepochopil informácie o cukre u jednotlivých vínach - napr. pri „pozní sběr“ uvádzate cukor 3,2 g/l Podľa vinárskeho zákona ČR má byť zbytkový cukor u neskorého zberu minimálne 21° NM - čo je na gramy 210g na liter.
</mimo-téma>
roman.buric
Profil *
__construct:
právě na to se ptám, jestli absence e-shopu odradí návštěvníky od nákupu, že nemohou jen kliknout do košíku, ale musejí napsat mail nebo zavolat.
..zaměňujete zbytkový cukr a cukernatost moštu při sběru...zbytkový cukr je to, co zbyde po vykvašení....např výběr z hroznů může vykvasit do sucha a pozdní sběr může být polosuchý nebo polosladký.
Websluzby
Profil
roman.buric:

... ak predávam produkty na webe ktorý nemá eshop, používam objednávkový formulár - vždy je to lepšie ako "nútiť" zákazníka aby mailoval alebo telefonoval.

Šikovne nastavený objednávkový formulár zjednoduší objednanie produktu na pár klikov a vyplnenie adresy zákazníkom.
shaggy
Profil
roman.buric:
O nutnosti e-shopu na stránkach by mal rozhodnúť namjä ich majiteľ - iba on vie, či sa mu náklady vložené do e-shopu vrátia + či mu na web bude chodiť toľko ľudí (a objednávať tam), aby sa ten samotný e-shop oplatil. Možno by stačilo súčasnú nepodarenú tabuľku doplniť o trochu viac sofistikovanejší objednávkový formulár.
A keďže si mal záujem aj o hodnotenie, tak pár postrehov:
- nechápem prečo je na konci obsahu každej stránky odkaz "Prodej vína". Na čo je to dobré?
- cenník vín trochu graficky upraviť (dať preč to škaredé podfarbenie riadkov), "prevzdušniť", teraz sa jednotlivé riadky veľmi zle čítajú
- katalóg vín sa otvára do nového okna, predpokladám, že je to asi omylom, oprav to.
- možno by stálo za uváženie nedávať div-u s triedou "page_middle" overflow: auto - ten posuvník, ktorý sa zobrazí na niektorých stránkach, nevyzerá dobre

__construct:
to tvoje "mimo-téma" - kofola má približne 80g cukru na 1l, vieš si predstaviť víno s 210g na liter? Ja nie a ani si to predstaviť nechcem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0