Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Nazdar,
prosím skritizujte moju novú stránku www.kubonm.eu....
Ďakujem, Kubo....
Taurus
Profil
Sniž kontrast písmo vs. pozadí (#fff vs. #000) – je to náročné na oči. Nechápu "Designed by Kubo Industries by Slovakia" a vůbec anglicizmy... Buď piš slovensky nebo anglicky. Pravé menu je takové nijaké, s naházenými prvky bez uhlazení, formy. Nelíbí se mi všudypřítomné tlačítko "Like" a další facebookoviny. Obsah stránek taky nemá nějakou formu. Při vypnutých obrázcích není vidět text. Hodila by se tisková verze.
JAAkub
Profil
Taurus:
Diki, za upozornenie na to "Designed by Kubo Industries by Slovakia" malo to byt Designed by Kubo Industries in Slovakia
Facebook like som obmedzil len na koniec článku.... Len neviem, aké mám dať teda to pozadie a text.... Text hore by mal byť vidieť, je to normálny text, potom je to šedé až na pozadí headeru.... Ako by som mohol urobiť ešte ten obsah ?.... Diki za kritiku
strud3l
Profil
Ty chceš hodnotit stažený template a redakční systém wordpress? To snad nééé....
JAAkub
Profil
strud3l:
ale ten template som dost upravil, mozno zostali len prvky v stranke povodne, inak som to prekladal do SK menil pozadie atd...
TomasJ
Profil
JAAkub:
No to je strašně velká práce, překlad do SK a změna pozadí... Už jsem chtěl říct, že ses dost spravil, od tvého prvního webu, ale ne, nespravil. Měl by jsi zkusit udělat nějakej vlastní web. Ten v té referenci na dětský sekáč, je fakt dětský. No jinak na tvou stránku:
* Nelíbí se mi border okolo stránky.
* Pozadí působí depresivně.
* Menu vypadá, jako by tam původně vůbec nepatřilo - nehodí se tam.
* Chybuje ti font. Znaky s diakritikou se vypíší základním písmem.
* "Stránka 12-ročného web-programátora…" spíš, když už, tak programátora webů... Máš špatné slovosledy na webu (tohle není jedinný).
* Vadí mi, že má stránka tak velký poměr. Není na ní skoro nic a musím rolovat dolů.
JAAkub
Profil
TomasJ:
Vlastné weby robím, nepoužívam vždy CMS, a toto je prvá práca s CMS....Ten detský sekáč, bola moja úplne prvá práca :D nuž bohužiaľ chlapík čo nám to sprostredkoval akosi nemá čas dať tam novú verziu....
Border pôjde asi preč...
Mne sa práve pozadie páči :)...
S tým fontom to pravda, pôjde preč....
Diki za kritiku.... Už tu radšej nebudem spamovať, pretože každá moja práca je asi zlá
Taurus
Profil
V tvém věku mě čekalo ještě pět let, než jsem udělal první výtvor. Jen tak dál, navíc z těchto příspěvků mám pocit, že máš zájem se učit a dáš na postřehy kolemjdoucích. Takže věřím tomu, že dokážeš posoudit, že k pěknýmu webu je ještě kus cesty a několik let plných nápadů.

Ohledně toho pozadí v hlavičce: když vypnu zobrazování obrázků, je tam bílý text na bílém pozadí => dej k deklaraci cesty k obrázku hlavičky ještě tmavé pozadí (bude vidět jen při vypnutých obrázcích).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0