Autor Zpráva
flavicius
Profil *
Ahoj,

byl bych rád, kdybyste mi napsali, co se vám líbí/nelíbí na tomto webu. Co byste změnili atd. Nechci kritiku z technické stránky, ale pouze ze stránky uživatelské.

Všem předem děkuji.
suicivalf
Profil *
Stojí za *****. Nelíbí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na flavicia:
V Exploreru 7 se špatně zobrazují poloprůhledná podbarvení. Používáš moc malý obrázek, pravděpodobně (zbytečně) natažený AlphaImageLoaderem — z něj udělá antialiasing DirectX gradient.
U filtrování výběru by se mi líbilo, kdybych měl znázorněno, co jsem vybral.


Reaguji na suicivalfa:
Už bys za těch šest let (bez tří dní), co tu jsi registrovaný, mohl vědět, že zde nekonstruktivní kritika moc dlouho nepřežívá :-)
flavicius
Profil *
Chamurappi:
Díky, to označení aktivního filtru není špatný nápad :).

Jinak ty to testuješ v nativním IE7 nebo jak? Když se na to dívám v IETesteru, tak to vypadá v pořádku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na flavicia:
V nativním. K vyvolání této chyby je zapotřebí určitá konstelace nastavení, která je ovšem bohužel docela běžná. Určitě postihuje starší Explorery a nejsem si jist, zda nemůže postihnout i osmičku. (Ve své nativní osmičce problém nevidím, ani v sedmičkovém režimu.)

Opakující se 1×1 pixel na větší ploše také může v některých prohlížečích způsobovat cukání při rolování. Doporučuji takhle prťavé obrázky nepoužívat, velikost PNG vzroste při zvětšení rozměrů jen minimálně.
__construct
Profil
Mne sa na IE7 zobrazuje nápis "Zesvětlit" trošku inde ako by mal
flavicius: IE7 môžeš testovať aj inak - v IE8 máš v nástrojoch pre vývojárov (F12) možnosť zmeniť si režim vykreslovania.
flavicius
Profil *
Chamurappi:
Ok, díky, dal jsem tam větší obrázek, mohl bys to když tak testnou teď?

__construct:
Děkuji za radu. Nevím ovšem, jestli se dá na režim kompatibility v IE8 spoléhat. Určitě to nebude úplně stejné jako IE7 ne? Jinak ten nápis se mně tam taky posouvá, ale myslím, že to je celkem jedno, protože to je použitelné pořád dobře :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na flavicia:
mohl bys to když tak testnou teď?
Už je to v pořádku.
V sedmičce ještě zlobí hover efekt na tom povídání, co je vpravo dole — reaguje jen, když je kurzor přímo nad písmenky textu. Je to patrné i v sedmičkovém režimu osmičky.
flavicius
Profil *
Chamurappi:
Hmn, tak to je zajímavé. Mají to na disqus nějak rozbité. Uvidím, jestli se s tím něco bude dát dělat. Každopádně děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0