Autor Zpráva
novovi
Profil
Zkritizujte mi prosím moje stránky: http://www.vesmirnewallpapery.ic.cz
Díky
Spikee
Profil
- veľa farieb
- veľa animácií
- rámy nepoužívať
- z title odstráň hviezdičky
- rámy sa zbytočne rolujú
klokyn
Profil
Vyzerá to príliž amatérsky, ale na druhú stranu to má zaujímavý obsah. Aspoň odstráň tie animácie - strašne to odťahuje pozornosť. A malá rada: Veľa ľudí je zvyknutých nato, že keď kliknú na zmenšeninu obrázka, zobrazí sa im celý. Mal by si to použiť najmä na hlavej stránke, kde máš ukážky wallpaperov.
rada_losik
Profil
Veľa ľudí je zvyknutých nato, že keď kliknú na zmenšeninu obrázka, zobrazí sa im celý. Mal by si to použiť najmä na hlavej stránke, kde máš ukážky wallpaperov.
Hlavně když je v sekci ukázky některých tapet.

Chtělo by to přepracovat design jinak v poho animace fakt odrazují pozornost. Trosku bych ubral té barevnosti a bylo by to fajn.

Pak bych odstanil ten prostřední scroll (mezi menu a obsahem).

U galerie bych zobrazil pod obrázky jejich plnou velikost třebas 1024x768, a stránkování bych dal i nahoru.

A z titulku bych odstranil hvezdicky, popřípadě bych ho doplnil ho "you are here" => Vesmír / galerie / země.
igamenir
Profil
Souhlasím s tím otevíráním přes ukázky.
Barevnost mi zase tolik nevadí. Spíš to černé pozadí mi přijde chudé - co třeba nějaké hvězdy?
A ten scrollbar taky neni tak zlej. Moh by si ho taky nějak zbarevnit, aby nebyl default.
Jo, a novinky je běžnější řadit v opačném pořadí.
A přechod na další stránku (1 2 ...) dej i nahoru a přidej další a předchozí - "další" je totiž mnohem větší klikací plocha než "2", zvlášť v tom tvým uzkým písmu

BTW. proč používáš u rozlišení x (iks) a ne ×(krát)?
(a nejen ty - i rada_losik a další)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0