Autor Zpráva
presneten
Profil *
Zdravím, aký máte názor na tento web?
panther
Profil
presneten:
kódově nic moc, graficky též ne. Web vypadá, jako by se zasekl v minulém (tedy, teď už předminulém) desetiletí. Červená v kombinaci se žlutou není zrovna moc příjemná, menu ve stylu rádoby tlačítek taky dnes už je trochu pasé. Menu dělané pomocí klikací mapy považuji za vrchol.

Co mi na webu vyloženě vadí, je zadaná výška 1225px, přestože obsah je kratší a dole zůstává spousta nevyužitého prostoru. A když je náhodou text delší (byť se zvětšeným písmem), sloupce se nenatáhnou - viz 1. zvětšení písma na http://www.hyporealinvest.sk/nase_sluzby.php. Text v některých prohlížečích nejde zvětšit díky jednotkám, které jsi užil.

S vypnutými obrázky nevím kde jsem, nikam se nedostanu, protože menu je… vlastně není. Tiskový styl chybí, zobrazení výsledku o špatně vyplněných údajích z http://www.hyporealinvest.sk/kontakt.php na bílé stránce se mi také nelíbí. Jaké jsou povinné, nikde nic (ani zmínka, ani blbá hvězdička).

Hover v levém menu, kdy zmizí pozadí není hezký.
V pravém sloupci u nemovitostí je odkaz z obrázku, textu pod ním, ale mezi těmito dvěma elementy je pár px, které nejsou odkazem. Proč? Nevidím důvod, proč by to celé (obrázek s textem) nemohlo být v jednom odkazu.
Tori
Profil
* Proč máte v levém sloupci ten otravný alert na <select onfocus>? Pokud nezablokuju skripty na stránce, tak mi donekonečna vyskakuje alert.
* Ve výpise nemovitostí (výsledky vyhledávání) chybí u každé spodní část pravého rámečku (Chrome 8.0.552).
* Odkazy s fotkou z pravého sloupce i z výsledků hledání by se mohly otevírat ve stejném tabu/okně. U výsledků vyhledávání chápu tu logiku, aby se nehledalo x-krát, ale z bočního sloupce to snad nevadí.
* Tento odkaz z pravého sloupce nefunguje. (Zobrazil se na stránce výsledku vyhledávání z celého SK).
* Barevně zajímavá fotka.
* Input v pravém sloupci (novinky a tipy) ve FF trčí mimo sloupec.
* Co se vlastně zobrazí, když zadám http://www.hyporealinvest.sk/dalsie_domy.php ?
* Když vyhledávání nic nenajde, tak by možná někdo uvítal odkaz na stejný typ nemovitostí z jiné lokality. Mezi "Rožňava - okres" a "Rožňava - okolie" asi není až takový geografický rozdíl.
presneten
Profil *
Tie farby si uvedomujem, ale ja som si to neurčil. Celkovo si blbý design uvedomujem a niečo s tým ešte spravím.

Stĺpce... sú napevno dané kvôli pravému menu, priznám sa že neviem ako ich zafarbiť ak sa text zväčší. (možo cez pozadie?)

S tým formulárom to je fakt, bolo to spravené narýchlo.

To s tým pravým stĺpcom kde chýba odkaz na pár px... Nevšimol som si to :-)

Alert sa nepáči ani mne, tiež to nebol môj nápad.
Odkaz z vyhľadávania som chcel spraviť do toho istého okna, ale vraj je to takto lepšie ked si chce niekto otvoriť vedla seba viac ponúk.
Ten odkaz ktorý nefunguje som nenašiel.
Pri zadaní http://www.hyporealinvest.sk/dalsie_domy.php sa zobrazí blbosť lebo chýba premenná ktorá sa prenáša cez link.
Ten odkaz na rovnaký typ z inej lokality je dobrý nápad.
Tori
Profil
presneten:
Ten odkaz ktorý nefunguje som nenašiel.
Postup na reprodukci:
Refreshovat kteroukoli stránku a čekat. :) Někdy se chybný odkaz objeví třeba už při 5.refreshi, někdy po 30.
Jinak zajimalo by mne, podle čeho se přiřazuje do odkazu kategorie (dalsie_ostatne.php) - zrovna odkaz na tuhle garáž se mi v tom pravém sloupci zobrazil i ve variantě dalsie_domy.php a dalsie_byty.php, přestože oficiálně patří mezi "ostatné". Není to chyba v zařazení do kategorie?
panther
Profil
presneten:
možo cez pozadie?
ano, přesně tak. Hledej, jak se dělají „stejně dlouhé sloupce“, je jedno, jestli jsou dva nebo tři, postup je stejný. Výšky se nezadávají u bloků, kde je výška variabilní, což je přesně tvůj případ.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0