« 1 2 »
Autor Zpráva
xdusa
Profil *
Chtěl bych, abyste ohodnotili moje stránky Sat. Možná se vám ale nezobrazí správně, jsou v iframech a ty když za to s reklamou nedám několik <br>, tak se zobrazí za sebou místo pod sebou :-<.
crater
Profil *
je toho hodně vylepšovat :o)
Pnaky
No je to celý hrozný... Hlavně v IE je ujetý hlavní rámec a je tma hromada zbytečných efektů a grafiky... Nehledě na to, že není dovoleno nijak modifikovat počítadlo od Toplist.cz... Mají to v podmínkách tak bacha na to!!!
xdusa
Profil *
To s těma iframama jsem už spravil a s počítadlem od Toplistu jsem nic nedělal! To je jedno z těch, který nabízejí!
pyty
osobne nemam rad, ked na mna pri nacitani stranky vybehne alert FUJ :-!
ameeck
grafika je slabá...rozložení stránky a barvy taky nic moc....,
zkus upravit logo, aten alert hodně lidí to hned odradí a stejně sem na první pohled nezjistil k čemu slouží
Pnaky
nene je to jedno z těch jejich který nabízej....
xdusa
Tak jsem ten alert dal pryč. Myslej jsem, že to bude dobrý, když bude vlevo pod menu napsaný jméno toho, kdo si to prohlíží, ale asi to dobrý není.
ameecku jak bys být mnou udělal barvy, poraď, rád si nechám poradit! A jak bys být mnou upravil logo?
Spikee
Možno tými farbami myslel, že v hlavnej časti stránky je úplne iná farba pozadia ako v ostatných častiach.
Kráťa
Jak dlouho trvá NEW? Já bych to vyhodil. Také stavový řádek by měl ukazovat stav.
xdusa
Kráťa to je jak si vzpomenu. Když tam dám něco novýho, dám k tomu na určitej čas NEW. Potom, za nějakej čas, až se zase přihlásím, tak když už se mi to zdá dost dlouho, tak to oddělám.
xdusa
Kráťa to je jak si vzpomenu. Když tam dám něco novýho, dám k tomu na určitej čas NEW. Potom, za nějakej čas, až se zase přihlásím, tak když už se mi to zdá dost dlouho, tak to oddělám.
Kráťa
xdusa: Aha tedy doba neurčitá, asi tak jako na prášku na praní, do té doby, než vymyslí "lepší" a týden před jeho uvedením to tam nedávají, čili v podstatě furt :-).
xdusa
Kráťa tak to zas ne...
Kráťa
xdusa tak 8 dnů :-)
xdusa
Kráťa tak už jsem to odstranil.
Změnil jsem logo a celkovou barevnost stránek, je to lepší?
Kráťa
xdusa
Nepamatuji se, jaké to bylo před tím, každopádně já bych ubral barvy, na webu jich máš snad deset různých. Např. veškerý text bych udělal v jedné barvě, pouze odkazy a nadpisy by byly jinou (u webových stránek je to dost markantní a platí, že méně je více). Také bych možná zkusil, jak by to vypadalo, kdyby všechny tři stránky měly stejné pozadí, opticky by to oddělovala ta " modrá mříž". Dal by se tak udělat i ten postranní scrollbar, místo zelený modrý. Potom bych ještě úplně vyhodil ten jezdící text. Účel má pouze ten, že velmi snižuje jakousi "uměleckou hodnotu". No zkrátka aby to nebyl takový webový papoušek. Máš v rodině lidi, co kreslí, zkus si s nimi jen tak nezávazně poklábosit, určitě mají výtvarné cítění. Jěště bych vyhodil to "mňam", to je tam jako pěst na oko. No a když ty sám nepoužíváš stavový řádek prohlížeče, nenič ho ostatním nějakým přiblblým textem, který nikdo stejně nečte. Informace, kam vede odkaz, která se tam zobrazuje standardně je myslím důležitější.

Abych jen nekritizoval, moc se mi líbí, že tam nemáš tu ******* "vstuptestránku" a že máš všude odkazy nakonci stránek, i když tam bych zase udělal alespoň jeden prázdný odstavec (<p>&nbsp;</p>), aby se to nelepilo k textu a nevypadalo to jako snad nějaká součást toho, so je na stránce napsáno. No a to hýbací back asi rozptyluje čtenáře v oblasti, kde má číst, to bych udělal statické, stejné, jako to nahoru (stejné určitě).
xdusa
Kráťa díky, zkusím to. Ale s tím postranním scrollbarem, nedá se odstranit nějak jako úplně? Viděl jsem totiž stránky taky tak nějak rozvržený a vůbec tam nebyl! Jinak fakt moc dík za ten "román" :-) vyzkouším všechno!
Kráťa
xdusa
Ten postranní scroolbar se ti udělá sám, když je stránka delší, než monitor. To co jsi viděl "bez", bylo právě tak akorát na monitor.
xdusa
Kráťa na to je sice hezký, ale moje stránka by se měla zobrazit přesně na monitor všem, hodil jsem totiž ty jednotlivý iframy (logo, reklama, levý menu a hlavní okno) do tabulky a šířku i výšku jednotlivých buněk jsem zadal v procentech (logo width=" (asi) 35%" reklama width=" zbylých 65%" a height obojího ="20%", takže levý menu a hlavní okno mají height="80%" a šířku stejnou jako buňky nad nima), takže se zobrazí přesně na výšku i šířku monitoru i když to nemáš maximalizovaný, prostě se to přizpůsobí, jenže já tam ten scrollbar stejně mám a ne a ne zmizet :-( Nevíš jestli se to nedá nějakým tagem zakázat (zkoušel jsem do body dát scrolling="no" ale to nešlo)?
xdusa
Kráťa ještě jsem zapoměl - jak se ti líbí stránka teď po barevné úpravě?
Kráťa
xdusa
Po barevné úpravě to máš dle mého názoru lepší, nicméně na můj vkus stále jaksi "strakaté" a moc "hejbací". Scroolbar se ti nedělá u stránky, ale u toho <iframe>. Když ho zakážeč, tak nebudou přístupné ty ankety, sniž obsah a zmizí na monitoru s rozlišením 1024x760 sám. Všichni nemají stejný monitor a nastavení, jako ty, někdo má větší, druhý menší...
I když dáš tabulce, či buňce height třeba 100px a bude v ní obrázeek, nebo něco většího, tak se ta height natáhne.
xdusa
Kráťa to sice jo, ale já mám nastavenou určitou šířku a výšku buňky a její obsah (ten iframe) mám nastavenej width i height="100%", takže se obsah buňky přizpůsobí buňce, ne naopak.
A když ti to připadá strakatý a "hejbací", tak jakou barvou bys to udělal a co bys tam teda ještě předělal ty? (Nepiš ať oddělám iframy!)
Kráťa
xdusa
Ne, když dáš do buňky objekt (třeba obrázek), tak se buňka přizpůsobí jemu (to jsou třeba ty ankety), přeci se ti ten obrázek nezmenší. Text se podle buňky zalamuje, to jo.
Na "strakatost" bych ubral celkový počet barev, třeba písmo udělat v barvě té mřížky, kromě "h1-6" a odkazů, na "hejbací" bych vyhodil všechny animované gify a nechal tam nanejvýš dva tři. No ale to je můj názor, každý má jiný vkus.
xdusa
Kráťa tak jsem dle tvých rad udělal písmo v barvě mřížky a hejbací back a new už tam dávno není. Jak to vypadá teď?
Kráťa
xdusa
No vida, hned je to na můj vkus o moc lepší :-) Udělám ti logo (jestli chceš) v barvách toho webu a zase to dostane jinou šťávu. Možná by stačilo udělat u toho loga barvu pozadí jako je na stránkách, nebo jen tu černou zprůhlednit. Nebo můžeš něco zkusit i tady http://www.3dtextmaker.com/
Jak máš kontakty, tak to udělej nějak normálně. Ty tam máš Chci napsat svůj názor, chci napsat kvůli vyměňování reklamy.
Nevím, kam se to píše, ale já bych nechal třeba tu reklamu a to druhé předělal na "Poslat e-mail", nebo to tam přidal, jako třetí věc. Co když ti chce někdo napsat, že pojede na hory a jestli nechceš jet zdarma s ním? Kam to má teď napsat? Do reklamy, či do názorů?
petris
Jestli chceš mít u náhledů fotek žluté bubliny ve všech prohlížečích tak si změň alt="....." za title="......"
behehe
Profil *
je to dost hrozne, jen dal pilne studuj

logo je silene, komaptibilita nulova, ramce hrozne, mas divne kodovani cestiny, zapomen na frontpagem ten ti lepsi stranky neudela a nauc se HTML+CSS, potom chtej hodnotit
behehe
Profil *
pro jistotu jeste jednou, s barvama delat nemusis nic ale tpo logo je HROZNE! uz proto ze se vubec nehodi k te stranec a neobsahuje ani jednu z barev stranek, je osklive, trapny efekt, strakate, na cernem pozadi a nevyhlazene FUJ!
xdusa
behehe já to ve frontpage nedělal! Píšu to v HTML ale zas tolik toho neznám :-(
Kráťa tobě by se chtělo mi udělat logo? Píšeš jestli chceš, to spíš ale záleží na tobě, jestli ty chceš, já budu jenom rád!
Kráťa
xdusa napsal jsem ti to do guestbooku na Sat.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.