Autor Zpráva
Fuzzy
Profil
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o názory na redesing těchto stránek. Obsahově to bude vpodstatě stejné, ale chtěl bych udělat trošku přeskládání obsahu a úpravu aby to bylo čitelnější.

Nejsem žádný grafik, ale udělal jsem několik návrhů. Co vy na to? Je to cesta správným směrem nebo jenom z bláta do louže?
Odkaz - žluto-šedá
Odkaz - žluto-zelená
Odkaz - žluto-zelená podruhé

Za všechny nápady a připomínky budu rád. Děkuji
xmark
Profil
Nenazval bych to cestou z bláta do louže, ale do podobného bláta. Ten stávající design je slabý, tvoje návrhy jsou trochu kompaktnější, ale myslím si, že když už se do opravy někdo pouští, tak by ten design zasloužil trochu víc. Kdyby chtěli vylepšení za pár korun, ta poslední varianta by možná byla přijatelná, ale hlavičku by to chtělo jinou než s černými hlavami - nic proti černochům.

Mělo by to opodstatnění, kdybys ten web předělával v jiných směrech - kód, seo a nějakou administraci. Jestli podstatou tvého zásahu má být vylepšení designu, tak bych doporučoval nechat si to někde udělat a nechat si pár procent za zprostředkování.
Fuzzy
Profil
Děkuju zá názor. Ty černochy jsem se pokusil opravit. Je to určitě trochu lepší.Jinak nechtějí vylepšení za pár korun - je to zdarma, jsem jejich členem :-)
Jinak kód a celý RS se taky bude upravovat, ale to je zatím nepodstatné, v tomhle směru bych to zatím neřešil (až budu mít nakódováno, určitě zase poprosím o zhodnocení)
xmark
Profil
Lepší to je, černoch už je jen ten úplně vlevo. A ta obloha by taky mohla být světlejší.
Oblouček v záhlaví menu napravo bych udělal zrcadlově a možná bych zkusil zrušit to odsazení zelených a oranžových ploch od kraje, ale to jen hádám, jak by to mohlo vypadat.
A pak už "jen" design obsahu: nadpisy, text.
Fuzzy
Profil
xmark:
tak jo, zkusil jsem úpravy co jsi psal a tady je výsledek. Líp to asi nedám :-)

Zrušit odsazení se mi nelíbilo tak to tam nechám. Zatím dík za rady, zkusím to trochu nakódovat...
KGW
Profil
Já myslím, že by to mělo být symetrické, tedy obloučky menu, když už je chceš, tak uvnitř. Xmark to psal správně.
Fuzzy
Profil
KGW:
jj, chápu a souhlasím. Špatně jsem si xmarkův komentář přečetl

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0