Autor Zpráva
mclama
Profil
Dobrý den,udělal jsem si menší fanweb o hře world of warcraft,vlastně slouží jako prostředek ke zdokonalení mého html umění…
pokud máte nějakou kritiku,navrhněte prosím způsob jak to "vylepšit",protože v html jsem opravdu jen začátečník (stačí např odkaz na forum kde se daná věc řeší)
a buďte prosím schovívaví,je mi jen 14 let a je to můj prvni html web (wordpress nepočítám)
Děkuji
adresa : hrajwow.yc.cz
mattyZEM
Profil
mclama:
Odkaz?
Taurus
Profil
Podívej se na Nejčastější chyby na webu

Zaměřím se na chyby, kde není potřeba znalostí. Je tam plno nečitelného textu - vždyť tmavá na tmavé… chjo. Welcome se dá napsat i česky. Do hlavičky by se hodil nadpis webu, měl by mě hned upoutat. Proč je tam pak panda, to netuším. Externí počitadlo je zbytečné a kvůli němu skáče menu, protože trvá, než se načte. Na českém webu vypadá líp česká adresářová struktura namísto information, members. Mohl sis trochu pohrát s typografií a stejně jako chybí nějaká lepší hlavička, tak patička není vůbec…
JAAkub
Profil
Najprv, pre niektorých lenivcov : hrajwow.yc.cz

mclama:
Celkom dobrá stránka, nebojsa! každý niekedy začínal ja osobne mám 12...
Zmenil by som farbu textu v menu, pretože sa to zle číta.
Obrázok má zas moc kriklavý text, nieje dobre vidieť.
Screenshoty - 404 Error
Chýba klikacia hlavička, a poprípadne nejaký text v hlavičke...
A ešte k tomu písmu, ešte zosvetli farbu aj textu.. Inde než v menu...
<miniPoznámka>Vidím že používaš staré známe tabuľky</miniPoznámka>
mclama
Profil
No,ono tady je problém,ten web jsem nedělal přímo já,většina toho je templáta,já si jen dělám detaily. takže nemám ponětí,jak udělat například klikatelný obrázek atd.Na upravování používám vlastně adobe dreamweaver 8 ale řekl bych že všechny ůpravy bych zvádl i bez něj,ale zabere to míň času.Skusím udělat něco z toho co jste napsali,a dám vědět výsledek.zatím díky za kritiku
TopSecred
Profil *
Určitě bych zapracoval na grafické stránce webu a rozhodně bych uplácal lepší header. Ilidan s useknutou hlavou nepůsobí moc příjemně.
peta
Profil
mclama: http://peter-mlich.wz.cz/wow/ treba tam najdes neco zajimaveho. Je to vytahle z ruznych webu i par zkusenosti.

Tvuj web ma par zakladnich chyb (viz link od Taurus), jako
* nejednotny styl stranek a prvku
* rozmisteni prvku je takove plovouci, ze nejsou moc zarovnane do mrizky
* spatne barvy a kontrast menu (kriticke je to u obrazku s pandou a text Doufam... a odkazy na strance Kontakt)
* v celku neobsahuje zadne zajimave informace ke hre
* obsahuje pocitadlo na kazde strance
* je nutne mit 2 menu? Nestacilo by jedno a rozklikavat slozky?
* spousta veci, treba barvicky a pod se da resit pres css, ty to mas pres html kody, coz ti zbytecne komplikuje zivot.

Zkus si stanovit, jak ma ktery prvek vypadat a toho se drz na kazde strance (tabulka, odrazky, odstavec). Zkus zadavat tagy bez dalsich parametru jsko jsou barvy. usetris si more problemu, kdyz to poresis pres css.
mclama
Profil
No jo,ale já si stáhnul templátu,upravil jsem si ji,a teď co :-D vůbec nevím co mám dělat,jak to přez to CSS.. asi ten web smažu,pročtu si celý JPW a udělám znova podle sebe
TomasJ
Profil
mclama:
Vytvoř si index.html, otevři jej v editoru, otevři JPW a zkoušej ;-)
mclama
Profil
Peta,a ty články,nebo ne celé,ale jejich "myšlenka" se může kopírovat,nebo ne? z tvého webu.díky
peta
Profil
mclama:
Kopiruj si co chces, ale pocitej s tim, ze neco je to z nekolika ruznych stranek pro soukrome ucely. Treba se nekdo ozve, ze je to jeho a chce to stahnout. :)
Pozor, informace jsou pro Wow TBC verzi 2.43. Sem tam nektere jsou pro wlk jako doplneni. Dneska uz se hraje prevazne wlk.

Podle meho jsou nejuzitecnejsi vzdycky tabulky, co lze vyrobit a kde to lze sehnat, pripadne, kde hledat suroviny.

Pokud to hrajes prvne, tak bys mel vedet, ze vyrabeni ma smysl az tak od 50-70 lvl.
Sber surovin - Spousta lidi vyrabi a nevenuje cas sberu surovin. Dobre se provada vendorovi, ale take se da dobra vydelat na aukci. Na mystiq se platno a kuze dalo prodavat pro 10 lvl 20 kusu za gold, 60 lvl 20 kusu za 6-10g. Mam postavu, co ma obe primarni profese tezbu. Zbrane kupuji z aukce.
Vyroba - Sem tam se da vyrobit neco zajimave pred 50-70 lvl. Zpracovani surovin pro vyrobu stoji more casu. Musis sehnat druhotne suroviny. V aukci to kupuje malokdo (maximalne chytry enchanter). Vyplati se to pak rozdavat kamaradum a guilde nebo vymenovat.
Pokud chces usetrit penize, ze zacatku, tak si pri trenovani vybirej jen ty dovednosti, ktere pouzijes v boji. Spousta lidi vyklika hned vsechno, co muze, a pak se flakaji po meste a zebraji penize misto, aby sli do terenu sbirat prasule a zkusenosti. Je to dost trapne pak chodit po takovem meste plnem zebraku :) Nehlede na to, ze potrebujes 5000g na mounta na 70 lvl a sam mas malo na dovednosti.
mclama
Profil
Prosím o porovnání těchto 2 webů(oba jsou moje)
[url=hrajwow.yc.cz]hrajwow.yc.cz[/url] [url=wowka.own.cz]wowka.own.cz[/url]
hrajwow.yc.cz chyby vypsané zde,ani jsem je zatím neopravoval,dělal jsem další web
wowka.own.cz Vím o tom že není klikatelné logo,bohužel nevím,jak to v tabulkách udělat.
Díky za kritku,případné rady
Ivy
Profil
Error 404 - Soubor nenalezen nebo stránka neexistuje.
TomasJ
Profil
k prvnímu: E 403 - Forbidden
k druhému: Parádní šablona.
hrajwow.yc.cz
wowka.own.cz
Petr Wudi
Profil
„Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.“

Docela originální. Akorát není co porovnávat, protože je to u obou dvou webů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0