Autor Zpráva
kobe
Profil *
prosim zhodnotte www.manutd.webz.cz/cele.htm DIKY!!!
Dany
Profil *
je to děs a běs...
SuE
sry ale nebyla jsem schopná to přečíst, z té červené bolí oči a rolování hlavní stránky s tím pozadím je tak na epileptický záchvat. Kdyby nebylo těch barev, řekla bych solidní začátečnická stránka, ale takhle .. odradíš si asi většinu návštěvníků - není to příjemné na pohled
crater
Profil *
Ano, je pravda že červená je pro oči rušivou barvou a proto není vhodná pro weby.
Další věc - zbav se rámů http://www.jakpsatweb.cz/ramy_problemy.htm
Celkový dojem - dobrý
:o)
Petr
Já osobně bych dal místo červené jinou barvu. S červené barvy bolí oči, když se na to koukáš dlouho. Jinak se mi to líbí.
Franta
Profil *
No ja osobne si myslim ze jsou ty stranky fakt dost slabe.... Ja osobne chodim na stranky o ManU a pouzivam www.mufc.wz.cz jsou mnohem lepsi!!!
kobe
Profil *
mmm, zatim dik za aspon naky rady... a to www.mufc.wz.cz je fakt dobry!!!
John
Profil *
Mno, ta cervena je desiva a jinak teda taky nic moc. Na zacatecnika to teda taky neni zadna velka slava... Jo a to www.mufc.wz.cz je fakt dobrý!!!
John
Profil *
www.mufc.wz.cz
ronnie
No, kdyz jsem videl poprve tvou stranku, opravdu to na epilepticky zachvat bylo. Na kritiku to zatim opravdu neni, precti si tady zaklady. Pak taky 250 KB je na prvni stranku trochu moc!!!! Tvorba www je pomerne tezka zalezitost a never nikomu, kdo ti bude radit opak. I kdyz se naucis html, css, php, MySql a ostatni technologie, budes znat vsechno dokonale, vubec to neznamena, ze tvorit web umis. Za tim je velka praxe, mnoho prectenych kodu, mnoho omylu atd. Pokud se chces jazyku html ucit, vykasli se na FrontPage, jenom te zdrzuje! Kazdy nejak zacinal a vetsina na tom byla podobne jako ty. Hodne zdaru do pristi prace!
fergie
Profil *
jo, mne se ty stranky zamlouvaj, jsou tam drobny chybky, ale jde to!!! jen tak dal :-)
laureat
Profil *
hele ja ty tu kvalitu prodiskutuju rychle - ty tvoje stranky stojej proste za ho... Je tam hodne zastaralejch kravin typu framy, strasny barvy, proste hruza!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.