Autor Zpráva
dred.exe
Profil *
Prosím o zhodnocení mého webu factor.unas.cz,predem dekuji za veskere komentare a rady.
Icepoint
Profil
ten posuvník u iframu ... je takovej "nevšimnutelnej" navíc neni vůbec vydět POSUVNÍK (ten panýlek, za kterej se to chytá)... takže člověj hned nepozná, jak hluboko asi zrovna je ... skus ho nějak barevně zvýraznit
a ješte (nevim jestli to je záměrně nebo ne ... spíš ne) ti jak se dělí menu a obsah (světle modrá/tmavě modrá) ti na tý horní šikmině přebejvá jeden pixel tmavě modrýho ... každej si toho asi nevšimne (já jsem hodně všímavej), ale je to vada na kráse ... dále mi připadá divný písmo (myslim že Arial) ... to je bohužel písmo, který se mi moc nelíví ... skus dát ve stylu na první místo helveticu
a jestě je takový divný ten výřez v rohu v pravo dole ... šikmý by to asi vypadalo líp...
PerToon
Profil
Kritizuju neviditelnej posuvník a horizontální posuvník na obsah, kterej přečuhuje jen pár pixelů. Stránka bude vždycky docela malá, takže bych ji vertikálně vycentroval, aby byla uprostřed (zdá se mi moc vysoko a to mám 1024x768). A výraznější nadpis v hlavičce.
igamenir
Profil
> Design vážně zajímavej, ale tak nějak se na všechno musim soustředit - nestačí mi jenom přelítnout očima stránku, abych našel třeba guestbook, protože to písmo to mírně zkresluje.
> To samý ten arial - normální text přelítnu očima a můžu zhruba říct, o čem je, ale u textu bezpatkovým písmem to tak nejde.
> Ten výřez vpravo dole a roh vlevo od crew do designu nepasujou.
> Odkazy nejsou nijak odlišený od textu. V linkách se dá ještě oko přimhouřit, ale v downloadech to už vadí.
> Podivně mícháš hovorový jazyk se spisovným až knižním ("neb to muselo být kur*a hodně práce!"), ale já mívám stejný problém :)
Lukáš Kadlec
Profil
Zdravim,
# web není validní
# tag center?
# menu - písmo zajmavé, nicméně málo čitelné; chybí nějaká textová alternativa
# adresa v hlavičce nečitelná
Reg
Profil
1.To má nějakou hlavičku? Žádnou nevidím.
2.Neviditelnej posuvník je hnus
3.Arial beru ale jenom jako bold
4.Blbne kódování
5.vůbec takový divný
Sch@Mp
Profil *
No promin ze budu uprimny, ale nejsem si zcela jist zda tyto stranky vyhovuji konkurencnim projektum. Myslím že bys ses měl chlapče ještě dosti učit a studovat různé programovací jazyk. Také bych na tvém místě hledal inspiraci na jinych webových stránkách. Ale jinak to ujde. No........:)
peta
Profil *
dred.exe
- pismo - neni citelny na CRT monitoru, na LCD v poho, je to tmavy pismo na tmavem pozadi.
[menu, anketa, popisek v pravo nahore nad obsahem]

- iframe - scroll jsou zajimava vec, ale pak mas 2x scroll napravo a 2x dole, pri 800x600, to mi prijde jako dost hloupy mit 2 scrolly blizko sebe.
Jinak se pouziva spise PHP include file nez iframy

- validita - www.htmlvalidator.com/lite/
Mas tam 33 chyb, proti funkcne spravnemu zapisu html

- menu - zapis menu by sel provest jednoduseji
<style>
.menu a.obr1 {background:url(obrazek1a.gif)}
.menu a.obr1 :hover {background:url(obrazek1b.gif)}
.menu a.obr2 {background:url(obrazek2a.gif)}
.menu a.obr2:hover {background:url(obrazek2b.gif)}
</style>
<div class="menu">
<a href="#" class="obr1">a</a>
<a href="#" class="obr1">b</a>
<a href="#" class="obr2">c</a>
</div>
A protoze STYLE muzes dat do vnejsiho souboru... Nejlepe 1, spolecneho pro menu i obsah.
HTM by melo byt funkcni totiz i bez JS (<script>) a CSS (<style>) technologie
peta
Profil *
jeste jsem zapomnel zminit, ze mas v CSS naprosto zbytecne barveni scroll, mi to ve Firefox nefunguje a ani nikdy nebude, neni to logicke, kdyz je to scroll prohlizece. Toto by melo snad smysl pro ty iframy, odlisit je barvou...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0